BudBox pro Small 75x75x100 strieborný - rastové stan
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste hobbynadšenec domáceho pestovania, aleboprofesionálny biológ, ktorý presne vie, do čoho ide. Tento pestovateľský box vám ponúkne celkovú plochu75 x 75 cm a výšku 100 cm. Disponuje štvorvrstvovým nepriesvitným materiálom vrátane novo patentovanýchnepriesvitných zipsov.




Spoločnosť BudBox je popredný výrobca kvalitných pestovateľských stanov, ktorý priniesol na trh tento špičkový stan v rôznych veľkostiach. Výrobcovia growboxov zvyčajne ponúkajú menšie modely pre domácich a amatérskych pestovateľov, ale aj veľké stany, ktoré vytvárajú izolovanú miestnosť pre profesionálov, pre ktorých je návratnosť investície kľúčová. Stan je vybavený 100 % nepriehľadnou povrchovou úpravou a netoxickým materiálom, ako aj zosilnenými zipsami, ktoré sa ľahko otvárajú a sú odolné. Každý stan má zelené fóliové okienko, ktoré umožňuje pohodlné sledovanie rastlín aj v noci. Kovová konštrukcia je navrhnutá a dimenzovaná tak, aby zvládla aj náročné systémy LED osvetlenia a všetky klimatizačné zariadenia. Ďalšie inovácie použité v stane sú zhrnuté v nasledujúcich bodoch.
Nový model PRO prináša tieto vylepšenia:
- 100 % nepriehľadnosť
- Netoxické materiály (plodiny zostávajú prirodzene čisté)
- Nové patentované nepriehľadné zipsy
- Zelené fóliové okienko
- Kovové konektory
- Spodný rám špeciálne prispôsobený na odvodnenie zavlažovania
- Bez spodných priečnych rúrok
- Rovné dno
- Širšie vzduchové priechody (možnosť použiť sono potrubie)
Technické špecifikácie pestovateľského stanu
| Rozmery stanu | 75 x 75 x 100 cm |
| Pestovateľská plocha | 0,56 m2 |
| Objem stanu | 0,56m3 |
| Povrchový materiál | Strieborný tyl |
| Dvere (vchod) | 2x predné |
| Okno (vetranie) | 1x kukátko 2x vetranie |
| Pripojenie | 1x O 125 - vzduchové potrubie 2x O 100 - káble 1x O 125 - výfuk |
| Konštrukcia | materiál - oceľ hrúbka rohože - 0,5 mm O tyče 16 mm |
| Príslušenstvo | 8x kovové spojky 2x závesné popruhy |
Ako postaviť stan alebo zostaviť pestovateľský stan BudBox
Dodatočné parametre
| Kategória: | Malé pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| EAN: | 5060722150679 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 150 W |
| Šírka: | 75 |
| Hĺbka: | 75 |
| Výška: | 100 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Strieborná |
| Plocha [m2]: | 0.6 |
| Počet dospelých rastlín: | 2.4 |
Rastové stany pre indoor pestovanie - BudBox
BudBox Grow Tents je britská spoločnosť založená v roku 2004, špecializujúca sa na výrobu prémiových rastových stanov. BudBox si získal povesť vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov, robustnej konštrukcii a dôkladnému spracovaniu detailov. Ich rastové stany sú vybavené vysoko reflexnými vnútornými povrchmi (Mylar alebo PRO biela fólia), ktoré maximalizujú odrazivosť svetla a podporujú rovnomerný rast rastlín. BudBox ponúka širokú škálu veľkostí a modelov, aby vyhovel potrebám rôznych pestovateľov. Spoločnosť kladie dôraz na jednoduchú montáž, trvanlivosť a funkčnosť svojich produktov, čo ich robí obľúbenou voľbou medzi profesionálmi aj hobby pestovateľmi.
Od svojho založenia v roku 2004 je BudBox™ najdôveryhodnejším menom na trhu rastových stanov pre indoor pestovanie rastlín. Ako jedni z prvých sa začali venovať oblasti domáceho pestovania a zostávajú na čele s rednúcej konkurenciou na rovnakej úrovni. Už druhé desaťročie pokračujú vo výrobe a dodávkach vysoko kvalitných, testovaných a dôveryhodných rastových stanov ako pre profesionálnych pestovateľov, tak aj pre hobby nadšencov.
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
Svetelná clona Secret Jardin Light Baffle DF25 pre stany Dark Room.
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte mimoriadne pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Plastová rohová spojka (tvar K so štyrmi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 19 mm (séria Dark...
Podporná sieť na ScrOG techniku pre rovnomerné rozloženie rastlín.
Samolepiaci suchý zips s vysokou nosnosťou pre techniku.
Plastová spojka Secret Jardin pre potrubie s priemerom 19 mm.
Pevná sieť pre tvarovanie rastlín a lepšie využitie pestovateľskej plochy.
ScrOG sieť určená pre veľké growboxy a silné rastliny.
Gumová pätka pre tyče Secret Jardin s priemerom 19 mm (séria Dark Street a veľká Hydroshoot). Vhodná ako...
Dry Rack 71×71 cm, sušiaca sieť s jedným poschodím o rozmere 71×71 cm. Po dokúpení ďalších kusov je možné...
Trojcestný konektor Homebox, balenie 8 ks, priemer 16 mm.
Podobné produkty
Kvalitný pestovateľský stanHomebox HomeLabje ideálny pre hobby pestovateľov. Všetky steny stanu majú...
Mammoth LITEGrowboxy sú cenovo najdostupnejšie pestovateľské stany od tejto holandskej firmy, ktorá...
Stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov. Stabilný a spoľahlivý stan má vnútornú striebornú...
Stan Budbox Lite je ideálny predovšetkým pre začiatočníkov. Stabilný a spoľahlivý stan má vnútornú...
Malý stan Budbox Lite je ideálny predovšetkým na výsadbu a klonovanie. Stabilný a spoľahlivý stan má...
Malý pestovateľský stan s tkaninou Mylar 600D, kovovými tyčami s priemerom 16 mm a práškovým náterom,...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a spoľahlivý...
Pestebný box Garden High Pro ProBox Basic je určený pre indoor pestovanie bylín a plodín. Stabilná...
Menší prístrešok Diamond Box Silver SL60 s vnútornou striebornou mylarovou fóliou. Pevné zipsy, odolná...
Rastlinný stan Diamond Box Silver SL80 s rozmermi 80x80x180 cm. Vo vnútri je strieborná reflexná fólia...
Pestovateľský stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z...
Pestovateľský stanHomeBox Vista Mediumje vylepšenou verziou úspešného CLONEBOX View. Priestorovo ideálny...
Malý pestovateľský stan Urbanbox s rozmermi 40×40×120 cm je ideálny na indoor pestovanie pod osvetlením s...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste neziskovýnadšenec do domáceho...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste nadšenec do domáceho...
