GHE Silicate

Kód: 100534/1L 100535/5L Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: GHE
28,79 € 99,45 € od 28,79 € –18 % –17 % až –18 %
GHE Silicate (Objem hnojiva 5 l)
28,79 € 99,45 € od 28,79 € –18 % –17 % až –18 % 23,70 € 82,15 € od 23,70 €
Do 7 dní Do 7 dní Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
4.11.2021 4.11.2021 Zvoľte variant
Silicate obsahuje obrovskú škálu minerálov, stabilizuje pH živného roztoku a zaisťuje dostatok živín. Je vhodný pre všetky metódy pestovania: hydroponie i pôda.

Detailné informácie

Podrobný popis

GHE SILICATE - Doplnok živín

SILICATE obsahuje obrovskú škálu minerálov, stabilizuje pH živného roztoku a zaisťuje dostatok živín. Je vhodný pre všetky metódy pestovania: hydroponie i pôda. Silicate obsahuje obrovskú škálu minerálov (63!) A disponuje přirozeně rozpustnú formou silikónu, ktorý preniká do buniek rastliny a buduje ochranný štít proti chorobám a útokom hmyzu. Silicate obsahuje prírodné koloidy, ktoré u živných roztokov podporujú schopnosť výmeny katiónov. Čiže je zabezpečovaný dostatok živín. Stabilizuje pH živného roztoku a vodivosť, čo znižuje záťaž u rýchlo rastúcich rastlín.

Poskytuje ochranu proti toxicite kovov. Kremičitan je uznávaný ako zásadný prvok pre vyššie rastliny. Mineral Magic obsahuje fosílne sedimenty z morského dna, čo sú sedimenty biologicky metamorfované organické látky. Tiež obsahuje prírodne utvorený íl s kyselinou kremičitou. Silicate spĺňa požiadavky organického poľnohospodárstva ako prírodné prísada pre živné roztoky pre rastliny. Nejedná sa o hnojivo, čiže aby mohli rastliny dobre rásť, musí byť používaný spoločne s hnojivami.  

Výhody produktu   GHE SILICATE:

  • Obsahuje prírodné koloidy
  • Zabezpečuje dostatok živín
  • Stabilizuje pH živného roztoku

Dôležité informácie:

V hydropóniu nepoužívajte SILICATE spoločne s mikroorganizmami (Trikologic a Trikologic S). Je to kontraproduktivní- kremičitany rozpustené vo vode sa premení na kyselinu kremičitú, ktorá spomaľuje rozvoj požadovaných kultúr.

Oproti tomu v zemine, ak je primiešané vo forme prášku, SILICATE podporuje rast mikroorganizmov a pomáha vytvárať prostredie pre extrémne silné a zdravé rastliny.

Dávkovanie a použitie produktu   GHE SILICATE:

Odporúčané dávkovanie je 4g prášku na 10 l vody alebo živného roztoku.

Podrobné informácie o dávkovaní a použití produktov TA/GHE nájdete --ZDE -  

Dodatočné parametre

Kategória: Doplňky k hnojivům
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.2 kg
Objem: 0.007095 m3
Počet v balení: 1 ks
Použití: Doplněk živin
Skladom položek: 5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: