HomeBox Ambient Q120 (120x120x200 cm)
Pestovateľský stan HomeBox Ambient poteší najmä vnútorným materiálom PAR+ so zvýšenou odrazivosťou. Špeciálne vyvinutá fólia PAR+ odráža viac svetla a menej tepla, čo priaznivo ovplyvňuje život a rast rastlín pod umelým osvetlením. Konštrukcia stanu je kovová, pevná, doplnená plastovými spojmi a spevnenými zipsami. Tento growbox má navyše sieťku proti hmyzu, ktorá ochráni vaše rastlinky pred škodcami.




Pestovateľský stanHomeBox Ambientje vyrobený z veľmi kvalitného materiálu a odporúčame ho najmä pre hydroponické pestovanie. Špeciálne vyvinutá fólia PAR+ odráža viac svetla a menej tepla, čo pozitívne vplýva na život a rast rastlín pod umelým osvetlením. Pri indoor pestovaní sHomeboxsa môžete spoľahnúť na kovovú konštrukciu, pevné plastové spoje, odolné zipsy a robustné vonkajšie plátno, ktoré presne sedí na konštrukciu.
Homebox Ambient Q120je jasným favoritom medzi špecializovanými indoor pestovateľmi a možno ho použiť vo všetkých fázach životného cyklu rastlín, no najčastejšie ako kvitnúcu komoru s vysokotlakovou sodíkovou lampou – až pre 36 malých rastlín. Pestovateľský stanHomebox Ambient Q120je určený na pestovanie všetkých rastlín pod osvetlením so strednou a vyššou wattážou. Po úplnom uzavretí je svetelne nepriepustný. Všetky produkty Homebox sú zdravotne nezávadné a zaručujú úspešné a bezpečné pestovanie.
| Rozmery stanu | 120 x 120 x 200 cm |
| Pestovateľská plocha | 1,44 m² |
| Objem stanu | 2,88 m³3 |
| Konštrukcia | materiál – oceľ O tyče 16 mm |
| Napojenie | 3x Ø 100 – prívod a odvod vzduchu 2x Ø 160 – prívod a odvod vzduchu 2x Ø 200 – prívod a odvod vzduchu 1x Ø 250 – prívod a odvod vzduchu |
| Dvere | 1x predné |
| Okná | 2x indikačné okná 2x vetracie okná |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hnojivá Atami |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 19.8 kg |
| EAN: | 4260220921721 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Biela |
Homebox® ponúka moderné rastové stany, ktoré boli neustále vylepšované od roku 2001. Vynikajú inováciami a kvalitnou konštrukciou pre vyššie výnosy a lepšiu úrodu.
Výhody:
- PAR+: Optimalizovaná reflexná vrstva pre lepší rast rastlín a nižšiu teplotu.
- OMNIFLOW AIRVENT: Umožňuje aktívny prietok čerstvého vzduchu.
- Vysoká nosnosť: Stabilné oceľové tyče s práškovým nástrekom.
- Double bottom: Pevná vodotesná podlaha a ďalšia ochrana.
- Pevné zipsy: Zabezpečujú tesný skleník bez krycích chlopní.
Homebox® rastové stany sú stabilné, ľahké, odolné proti roztrhnutiu a ponúkajú široké možnosti pre zavesenie osvetlenia a vetracieho systému.
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Prémiový výrobcaSpider-Farmer, ktorý je v oblasti pestovania pod LED svetlami skutočnou špičkou, predstavil...
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
Podobné produkty
BudBox PRO XL je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už stenadšenec domáceho...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už stenadšenec...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste hobbynadšenec domáceho pestovania,...
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou...
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou...
Pestovateľský stan HomeBox Ambient poteší najmä vnútorným materiálom PAR+ so zvýšenou...
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou...
Mammoth LITEGrowboxy sú najdostupnejšie pestovateľské stany od tejto je holandská spoločnosť, ktorá...
Secret Jardin Dark Street je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z najkvalitnejšieho odrazového...
Pestovateľský stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z...
