HomeBox Ambient Q100 (100x100x200 cm)
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou odrazivosťou. Špeciálne vyvinutáfólia PAR+odrazuje viac svetla a menej tepla, čo priaznivo vplýva na život a rast rastlín pod umelým osvetlením. Konštrukcia stanu je kovová, pevná, doplnená plastovými spojmi a spevnenými zipsami. Tento growbox má navyše sieťku proti hmyzu, ktorá ochráni vaše rastlinky pred škodcami.




Pestovateľský stanHomeBox Ambientje vyrobený z vysoko kvalitného materiálu a odporúčame ho najmä na hydroponické pestovanie. Špeciálna fólia PAR+ odráža viac svetla a menej tepla, čo priaznivo ovplyvňuje život a rast rastlín pod umelým osvetlením. Pri indoor pestovaní sHomeboxsa môžete spoľahnúť na kovovú konštrukciu, pevné plastové spoje, odolné zipsy a robustné vonkajšie plátno, ktoré presne sedí na rám. Svetlý grow boxAmbient Q 100má tiež sieťku proti hmyzu, odnímateľnú nepriepustnú podlahu, vstupy z dvoch strán a dostatočný počet ventilačných otvorov. Odťah a príťah zabezpečujú otvory s priemerom 100 mm (vľavo a vzadu), 160 mm (2x vľavo a 1x vpravo), 200 mm (hore). K tomu sú dva 200 mm otvory vpravo a jeden vľavo. Všetky produktyHomeboxsú zdravotne nezávadné a garantujú úspešnú a bezpečnú kultiváciu rastlín.
| Rozmer stanu | 100 x 100 x 200 cm |
| Pestovateľská plocha | 1 m2 |
| Objem stanu | 2 m33 |
| Konštrukcia | materiál - oceľ O tyče 16 mm |
| Napojenie | 1x O 100 - príťah a odťah 3x O 160 - príťah a odťah 3x O 200 - príťah a odťah |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stredné pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 16.95 kg |
| EAN: | 4260220921714 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 300 W |
| Šírka: | 100 |
| Hĺbka: | 100 |
| Výška: | 200 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Biela |
| Plocha [m2]: | 1 |
| Počet dospelých rastlín: | 4 |
Homebox® ponúka moderné rastové stany, ktoré boli neustále vylepšované od roku 2001. Vynikajú inováciami a kvalitnou konštrukciou pre vyššie výnosy a lepšiu úrodu.
Výhody:
- PAR+: Optimalizovaná reflexná vrstva pre lepší rast rastlín a nižšiu teplotu.
- OMNIFLOW AIRVENT: Umožňuje aktívny prietok čerstvého vzduchu.
- Vysoká nosnosť: Stabilné oceľové tyče s práškovým nástrekom.
- Double bottom: Pevná vodotesná podlaha a ďalšia ochrana.
- Pevné zipsy: Zabezpečujú tesný skleník bez krycích chlopní.
Homebox® rastové stany sú stabilné, ľahké, odolné proti roztrhnutiu a ponúkajú široké možnosti pre zavesenie osvetlenia a vetracieho systému.
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Prémiový výrobcaSpider-Farmer, ktorý je v oblasti pestovania pod LED svetlami skutočnou špičkou, predstavil...
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
Podporná sieť na ScrOG techniku pre rovnomerné rozloženie rastlín.
Plastový rohový konektor (tvar XI s piatimi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 25 mm (série Dark...
Kovovú tyč možno použiť ako náhradnú pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie....
Kovovú tyč možno použiť ako náhradu pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie. Tyč...
Dvojitá káblová priechodka Secret Jardin Cable Flange Ø70 mm.
Štvorcestná plastová spojka do konštrukcie Homebox pre tyče 16 mm, balenie 4 ks.
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte extra pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Kovovú tyč možno použiť ako náhradnú pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie....
Podobné produkty
Pestovateľský stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z...
Pestovateľský stan HomeBox Ambient poteší najmä vnútorným materiálom PAR+ so zvýšenou...
BudBox PRO XL je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už stenadšenec domáceho...
Mammoth LITEGrowbox sú najdostupnejšie pestovateľské stany od tejto je holandská firma, ktorá patrí...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste nadšenec do domáceho pestovania...
Secret Jardin Dark Street je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z najkvalitnejšieho odrazového...
Pestovateľský stan Spider Farmer 140×70×200 cmje ideálnou voľbou pre domácich pestovateľov, ktorí hľadajú...
Pestovací box Garden High Pro ProBox Basic je určený pre indoor pestovanie byliniek a plodín. Stabilná...
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou...
Pestovateľský stan Budbox Silver PRO je ideálny pre všetkých indoor pestovateľov. Stabilný a spoľahlivý...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste hobbynadšenec domáceho pestovania,...
Pestovateľský stan HomeBox Ambient poteší najmä vnútorným materiálom PAR+ so zvýšenou...
