HomeBox Ambient Q120 + (120x120x220 cm)
Pestovateľský stan HomeBox Ambient poteší najmä vnútorným materiálom PAR+ so zvýšenou odrazivosťou. Špeciálne vyvinutá fólia PAR+ odráža viac svetla a menej tepla, čo priaznivo vplýva na život a rast rastlín pod umelým osvetlením. Konštrukcia stanu je kovová, pevná, doplnená plastovými spojmi a spevnenými zipsami. Tento growbox má navyše sieťku proti hmyzu, ktorá ochráni vaše rastlinky pred škodcami.




Pestovateľský stanHomeBox Ambientje vyrobený z veľmi kvalitného materiálu a odporúčame ho najmä na hydroponické pestovanie. Špeciálna fólia PAR+ odráža viac svetla a menej tepla, čo priaznivo vplýva na život a rast rastlín pod umelým osvetlením. Pri indoor pestovaní sHomeboxsa môžete vždy spoľahnúť na kovovú konštrukciu, pevné plastové spoje, odolné zipsy a robustné vonkajšie plátno, ktoré presne sedí na rám.
Homebox Ambient Q120+je jasným favoritom medzi špecializovanými indoor pestovateľmi a je vhodný pre všetky fázy rastového cyklu rastlín, no najčastejšie sa používa ako kvitnúca komora s vysokotlakovou sodíkovou lampou – pre až 36 malých rastlín. Pestovateľský stanHomebox Ambient Q120+je určený na pestovanie všetkých rastlín pod osvetlením so strednou a vyššou wattážou. Po úplnom zatvorení je svetelne nepriepustný. Všetky produkty Homebox sú zdravotne nezávadné a zaručujú úspešné a bezpečné pestovanie.
| Rozmery stanu | 120 x 120 x 220 cm |
| Pestovateľská plocha | 1,44 m² |
| Objem stanu | 3,17 m³3 |
| Konštrukcia | materiál – oceľ Tyče 16 mm |
| Napojenie | 3x Ø 100 – príťah a odťah 2x Ø 160 – príťah a odťah 2x Ø 200 – príťah a odťah 1x Ø 250 – príťah a odťah |
| Dvere | 1x predné |
| Okienka | 2x indikačné okienka 2x vetracie okienka |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stredné pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 20.6 kg |
| EAN: | 4260220922049 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 400 W |
| Šírka: | 120 |
| Hĺbka: | 120 |
| Výška: | 220 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Biela |
| Plocha [m2]: | 1.4 |
| Počet dospelých rastlín: | 5.6 |
Homebox® ponúka moderné rastové stany, ktoré boli neustále vylepšované od roku 2001. Vynikajú inováciami a kvalitnou konštrukciou pre vyššie výnosy a lepšiu úrodu.
Výhody:
- PAR+: Optimalizovaná reflexná vrstva pre lepší rast rastlín a nižšiu teplotu.
- OMNIFLOW AIRVENT: Umožňuje aktívny prietok čerstvého vzduchu.
- Vysoká nosnosť: Stabilné oceľové tyče s práškovým nástrekom.
- Double bottom: Pevná vodotesná podlaha a ďalšia ochrana.
- Pevné zipsy: Zabezpečujú tesný skleník bez krycích chlopní.
Homebox® rastové stany sú stabilné, ľahké, odolné proti roztrhnutiu a ponúkajú široké možnosti pre zavesenie osvetlenia a vetracieho systému.
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Prémiový výrobcaSpider-Farmer, ktorý je v oblasti pestovania pod LED svetlami skutočnou špičkou, predstavil...
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
Trojcestný konektor Homebox, balenie 8 ks, priemer 16 mm.
Štvorcestná plastová spojka do konštrukcie Homebox pre tyče 16 mm, balenie 4 ks.
Plastová spojka Secret Jardin pre potrubie s priemerom 16 mm.
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte extra pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Pevná sieť pre tvarovanie rastlín a lepšie využitie pestovateľskej plochy.
Plastová rohová spojka (tvar K so štyrmi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 16 mm (série Dark...
Kovovú tyč možno použiť ako náhradu pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie. Tyč...
Gumová pätka pre tyče Secret Jardin s priemerom 19 mm (séria Dark Street a veľká Hydroshoot). Vhodná ako...
Podobné produkty
Pestovateľský stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z...
Pestovateľský stan HomeBox Ambient poteší najmä vnútorným materiálom PAR+ so zvýšenou...
BudBox PRO XL je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už stenadšenec domáceho...
Pestovateľské stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z...
Nepriehľadný kvetináč Diamond Box Silver SL100 s rozmermi 100x100x200 cm je určený na pestovanie rastlín na...
Stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov. Stabilný a spoľahlivý stan má vnútornú striebornú...
Skosený stan Budbox XL R 120x120x180 cm s bielou fóliou a šikmou strechou. Perfektný do podkrovia. Tyče...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a spoľahlivý...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste hobbynadšenec domáceho pestovania,...
Diamond Box Silver SL110 s rozmermi 110x110x200 cm. Vnútri je strieborná reflexná fólia Mylar. V zatvorenom...
Mammoth LITEGrowboxy sú najdostupnejšie pestovateľské stany od tejto je holandská spoločnosť, ktorá...
Secret Jardin Dark Street je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z najkvalitnejšieho odrazového...
Pestovateľský stan Spider Farmer 140×70×200 cmje ideálnou voľbou pre domácich pestovateľov, ktorí hľadajú...
