HomeBox Ambient Q30 (30x30x60 cm)
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou odrazivosťou. Špeciálne vyvinutáfólia PAR+odráža viac svetla a menej tepla, čo priaznivo ovplyvňuje život a rast rastlín pod umelým osvetlením. Konštrukcia stanu je kovová, pevná, doplnená plastovými spojmi a spevnenými zipsami. Tento growbox má navyše sieťku proti hmyzu, ktorá ochráni vaše rastliny pred škodcami.




Pestovateľský stanHomeBox Ambientje vyrobený z vysoko kvalitného materiálu PAR+, ktorý odráža viac svetla a menej tepla, čím priaznivo ovplyvňuje život a rast rastlín pod umelým osvetlením. Pri indoor pestovaní sHomeboxsa môžete spoľahnúť na kovovú konštrukciu, pevné plastové spoje, odolné zipsy a robustné vonkajšie plátno, ktoré presne sedí na rám. Výhodou je odnímateľná a vodotesná podlaha.
Homebox Ambient Q30 je jasným favoritom medzi špecializovanými indoor pestovateľmi a je vhodný na všetky fázy životného cyklu rastlín. Je určený na pestovanie menších rastlín pod osvetlením s nižším výkonom. Po úplnom uzavretí je svetelne nepriepustný. Všetky produkty Homebox sú zdravotne nezávadné a zaručujú úspešné a bezpečné pestovanie.
| Rozmer stanu | 30 x 30 x 60 cm |
| Pestovateľská plocha | 0,09 m2 |
| Objem stanu | 0,05 m33 |
| Konštrukcia | materiál - oceľ Tyče 16 mm |
| Napojenie | 1x Ø 100 - prívod a odvod vzduchu |
| Dvere | 1x predné |
| Okna | 1x vetracie okno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Propagátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 4260220921677 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | Do 100 W |
| Pre rastovú fázu: | Klíčenie a sadenice |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Biela |
Homebox® ponúka moderné rastové stany, ktoré boli neustále vylepšované od roku 2001. Vynikajú inováciami a kvalitnou konštrukciou pre vyššie výnosy a lepšiu úrodu.
Výhody:
- PAR+: Optimalizovaná reflexná vrstva pre lepší rast rastlín a nižšiu teplotu.
- OMNIFLOW AIRVENT: Umožňuje aktívny prietok čerstvého vzduchu.
- Vysoká nosnosť: Stabilné oceľové tyče s práškovým nástrekom.
- Double bottom: Pevná vodotesná podlaha a ďalšia ochrana.
- Pevné zipsy: Zabezpečujú tesný skleník bez krycích chlopní.
Homebox® rastové stany sú stabilné, ľahké, odolné proti roztrhnutiu a ponúkajú široké možnosti pre zavesenie osvetlenia a vetracieho systému.
