LED grow reflektor IP65 50W fullspectrum
LED GROW reflektorNavrhnutý pre indoor pestovanie rastlín, ponúka kvalitný fullspectrum COB čip (380-780 nm), s výkonom 50 W a veľmi dlhou životnosťou. Vďaka kompaktným rozmerom, pevnej konštrukcii a nízkej hmotnosti môže osvetľovať rastliny prakticky z akéhokoľvek uhla a je možné ho jednoducho namontovať alebo zavesiť takmer kamkoľvek.

30 dní na vyskúšanie
Garantujeme 30 dní na otestovanie tovaru s možnosťou vrátenia

Doručenie zdarma
Objednávky nad 100 EUR budú doručené na naše náklady

Overené zákazníkmi
Tisíce spokojných zákazníkov na Slovensku aj v Česku

Široká ponuka produktov
Ponúkame viac ako 3000 položiek a 95 % je na sklade
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
32 hodnotení
Použitie pre:
- úsporu energie a zvýšenie efektivity pestovania
- plné spektrum svetla nevyhnutné pre rastúce aj kvitnúce rastliny
- ideálne pre menších pestovateľov (grow boxy, pestovateľské stany, DIY hydroponika a pod.)
Odporúčanie
- Lampa by mala byť namontovaná alebo zavesená vo vzdialenosti 25 cm až 125 cm od rastliny, podľa fázy rastu.
- Svetlo by malo pokrývať maximálnu plochu približne 90 x 90 cm
Obsah balenia:
- 1x LED grow reflektor (vrátane kábla do zásuvky)
- 1x závesný systém
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED grow reflektory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| EAN: | 8574700100006 |
| Výkon [W]: | 50 |
| Dĺžka: | 200 |
| Šírka: | 180 |
| Výška: | 40 |
| Náhrada za výbojku: | 100 |
| Účel použitia: | Pre plodové rastliny |
| Fáza rastliny: | Rast a kvet |
| ? Oblasť [m2]: | velmi malé (do 0,4 m2) |
| Farba svetla: | Viacspektrálne (fialová) |
| Prepínač rastu / kvetu: | Nie |
| Stmievanie: | Nie |
| Chladenie: | Pasívne |
| Materiál: | Kov |
| Vypínač: | Nie |
| Krytie: | IP65 |
| Uhol svetla: | 120° |
| Vstupné napätie: | 230 V |
| Životnosť: | 50 000 h |
| PPFD (30cm): | 215 |
| PPFD (50cm): | 84 |
| PPFD (100cm): | 21 |
| Pracovná teplota: | -20 – 60 °C |
| Vnútorný časovač: | Nie |
| LED čip: | SMD2835 |
