Mammoth Classic + 60 (60x60x140cm)
FirmaMammothMammoth je holandská spoločnosť, ktorá patrí medzi priekopníkov v oblasti mobilných klimatických miestností a stanov.Mammoth Classicje plnohodnotný pestovateľský box s veľmi jednoduchou montážou, vhodný pre začiatočníkov aj mierne pokročilých pestovateľov.Mylar 600Dmá vysokú svetelnú odrazivosť a cenovo sa radí medzi verzie LITE a PRO.




Rozdiely oproti lacnejšej verzii sú v použití vnútorného odrazového materiálu. Rozdiely oproti verzii PRO sú aj vo vnútornom povrchu a spracovaní. Classic verzia má oproti PRO menej predpripravených prvkov, ako sú otvory na odťah, káble, závlahu a podobne.
• 100 % svetlotesný
• rýchle a jednoduché zloženie pestovateľského stanu
• nový dizajn so zosilneným rámom z oceľových rúrok 16 mm a kvalitnými rohmi
• dostupné v rôznych veľkostiach
• veľké dvere pre jednoduchý prístup
• množstvo prestupov prejednoduchú inštaláciu vnútorného vybavenia
| Rozmery stanu | 60 x 60 x 140 cm |
| Pestovateľská plocha | 0,36 m2 |
| Objem stanu | 0,50 m33 |
| Materiál povrchu | Mylar 600D |
| Dvere (vchod) | 1x predné |
| Okno (ventilácia) | 1x 30 x 20 cm |
| Napojenie | vrstva - jednoduchá O 76 - káble O 152 - príťah O 152 - odťah |
| Konštrukcia | materiál - oceľ hrúbka materiálu - 0,5 mm O tyče 16 mm |
| Príslušenstvo | spojky (materiál PP Copolymer) 2x úchyty 2x Strap - pásy na uchytenie koncového filtra |
Ako sa stavia stan alebo pestovateľský stan Mammoth
Dodatočné parametre
| Kategória: | Malé pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 13.8 kg |
| EAN: | 5060266944383 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 100 W |
| Šírka: | 60 |
| Hĺbka: | 60 |
| Výška: | 140 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Strieborná |
| Plocha [m2]: | 0.4 |
| Počet dospelých rastlín: | 1.6 |
Mammoth Tents - Kvalitná holandská značka, ktorá má čo ponúknuť
Mammoth Tents je holandská značka známa kvalitnými pestovateľskými stanmi, ktoré sú ideálne pre indoor pestovanie rastlín. Ponúka širokú škálu boxov v rôznych veľkostiach (od 0,16 do 4,5 m²), ktoré sú kompatibilné s kvetináčmi aj hydroponickými systémami.
Mammoth Tents sa delí na tri rady:
- Mammoth PRO (odolný dvojvrstvový plášť, vyššia odrazivosť)
- Mammoth Lite (cenovo atraktívne, jednoduchšia konštrukcia)
- Mammoth Classic (stredná cesta medzi kvalitou a cenou)
Všetky modely sú vyrobené z netoxických materiálov a ľahko sa inštalujú, čo uľahčuje prácu s káblami a ventilátormi.
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Závesný systém vhodný aj pre veľmi ťažké predmety v rastovom boxe alebo jeho okolí. Najčastejšie sa používa...
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
Štvorcestná plastová spojka do konštrukcie Homebox pre tyče 16 mm, balenie 4 ks.
Kovovú tyč možno použiť ako náhradnú pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie....
Plastová spojka Secret Jardin pre potrubie s priemerom 25 mm.
So Secret Jardin Ducting Flange DF16 ľahko vytvoríte prestup na ventiláciu kdekoľvek vo vašom stane.
Podporná sieť na ScrOG techniku pre rovnomerné rozloženie rastlín.
Svetelná clona Secret Jardin Light Baffle DF25 pre stany Dark Room.
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte extra pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Kovovú tyč možno použiť ako náhradu pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie. Tyč...
Náhradné tyče konštrukcie pre growbox Homebox XL.
Podobné produkty
Pestovateľský stanSecret Jardin Hydro Shootje profesionálny pestovateľský stan vyrobený z najkvalitnejšieho...
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou odrazivosťou....
Secret Jardin Dark Streetprofesionálny pestovateľský stan vyrobený z vysoko reflexného materiáluMylar 210D,...
Rastlinný stan Diamond Box Silver SL80 s rozmermi 80x80x180 cm. Vo vnútri je strieborná reflexná fólia...
Veľmi kompaktný pestovateľský stan DiamondBox Silver SL40 s vnútornou striebornou mylarovou fóliou. Pevné...
Growbox Mammoth PRO+ 90 s rozmermi 90×90×180 cm.
Malý pestovateľský stan Urbanbox s rozmermi 50x50x120 cm je ideálny na indoor pestovanie pod osvetlením s...
Stany PURE TENTponúkajú vynikajúci pomer ceny a kvality vďaka použitiu prémiového materiáluMYLAR D400s...
Široký Urbanbox s rozmermi 120×60×180 cm je ideálny na indoor pestovanie pod osvetlením s príkonom...
Pestovateľský stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z...
Malý pestovateľský stan s tkaninou Mylar 600D, kovovými tyčami s priemerom 16 mm s práškovým nástrekom a...
Mammoth LITEGrowbox sú cenovo najdostupnejšie pestovateľské stany od tejto je holandská firma, ktorá...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste neziskovýnadšenec do domáceho...
Malý pestovateľský stan Urbanbox s rozmermi 60×60×160 cm je ideálny na indoor pestovanie pod osvetlením s...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste hobbynadšenec domáceho pestovania,...
Kompaktný growbox s veľmi pevnou konštrukciou do menších priestorov.
