Zavlažovací systém do skleníka 30x tryska

3 hodnotenia
Značka: LEDMEGROW

Čas na zalievanie záhone? Nalejte si šálku kávy, pomaly otočte kohútikom, sadnite si do pohodlného kresla a vychutnajte si 20 minút mikroskopických kvapiek dopadajúcich na listy Vašich rastlín. Uľahčenie závlahy v skleníkoch a fóliovníkoch nebolo nikdy dostupnejšie. Tento zavlažovací systém je pripravený pre strednej skleníky (do 15 metrov dĺžky). Táto sada je pripravená pre zavlažovanie dvoch záhonov, takže máte postarané o obe strany skleníku.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Kód: 4869
83,28 € 68,83 € bez DPH
Zavlažovací systém do skleníka 30x tryska
3 hodnotenia
Značka: LEDMEGROW
30 dní na vyskúšanie
30 dní na vyskúšanie
Garantujeme 30 dní na otestovanie tovaru s možnosťou vrátenia
doručenie zdarma
Doručenie zdarma
Objednávky nad 100 EUR budú doručené na naše náklady
overeno zakazniky
Overené zákazníkmi
Tisíce spokojných zákazníkov na Slovensku aj v Česku
Široká ponuka produktov
Široká ponuka produktov
Ponúkame viac ako 3000 položiek a 95 % je na sklade
4,3 3 hodnotenia

Zavlažovací systém pre skleníky a foliovníky s jednoduchou inštaláciou. Balenie obsahuje všetky súčiastky pre ľahké zapojenie závlahy. 30 metrov pevné hadice s priemerom 8/11 mm Vám dovolí zavlažovať obe strany skleníka s dĺžkou 12 metrov. Ak máte jeden dlhý záhon, možno to využiť aj len pre jeden rad zavlažovanie.

Táto kapilárnej závlaha zvlhčuje rovnomerne záhon mikroskopickými kvapkami, čo je najefektívnejší a najprirodzenejší spôsob zalievanie zelene. Veľkosť kvapiek môžete ovplyvniť utiahnutím, či povolením samotné trysky. Pokiaľ chcete zalievať formou vlhkosti, tak utiahnite trysku a nechajte rastliny len zahmlievať. Ak-že potrebujete simulovať silný dážď tak trysku povoľte a nechajte na listy dopadať veľké kvapky. Raz systém nastavíte a potom už sa o nič nestaráte.  kapilárne závlahu na záhradu
 tryska pre rozptyl závlahy Upevnenie trysiek sa vykonáva veľmi jednoduchým úkonom. Hadicu len v mieste, kam chcete umiestniť trysku prereže/Rozstrihnite. Medzi tieto dva nové konce vložíte trysku. Nastavíte smer, ktorým bude tryska kropiť a utiahnete plastovým závitom nech poriadne tesní. Takto budete pokračovať po celej dĺžke hadice. Žiadne ďalšie nástroje k tomu nie sú potrebné.
Hadica je vyrobená z odolnej gumy (PVC), avšak je možné s ňou vykonávať jednoduchú manipuláciu. Prestrihnutie zvládnete aj bežnými nožnicami. Zároveň je opatrená certifikátom o bezproblémovom použitie do teploty -20 ° C. Vonkajší priemer je 11mm a vnútorný priemer 8mm.  hadica 8-11 pre závlahu do skleníka
Kompletný zavlažovací system do skleníka 30 trysejk

Obsah balenia

  • 30x zavlažovacie tryska
  • 30m rozvodové hadice s priemerom 8/11mm
  • Rozbočovacie kus na prívod vody
  • 2x redukcia pre pripojenie prítoku vody
  • 2x záslepka

Odporúčanie: poloautomatická závlaha vhodná do skleníkov a foliovníky, ľahké kropenie záhradných a vonkajších priestorov, simulácia dažďa a nastavenie veľkosti kvapiek pomocou flexibilnej trysky, zavlažovanie možno urobiť plne automatické vďaka jednotke pre časovanie.

Dodatočné parametre

Kategória: Zavlažovanie skleníka
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Model: ZS-L-30
Počet trysek: 30 ks
Hadice 8/11 mm: 30 m
Doplňkové příslušenství: Ano
Max průtok: 8 l/h
Pokrytí pro jednu trysku: cca 0,6 m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: