BudBox pro L200 100x100x200 biely - rastové stan
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už stenadšenec domáceho pestovania, aleboprofesionálny biológ, ktorý presne vie, čo potrebuje. Tento pestovateľský box ponúka celkovú plochu100 x 100 cm a výšku 200 cm. Disponuje štvorvrstvovým nepriesvitným materiálom vrátane novo patentovanýchnepriesvitných zipsov.




Prémiový výrobca špičkových growboxov.BudBoxpriniesol na trh tento top model v rôznych veľkostiach. Ako je zvykom, výrobcovia growboxov ponúkajú menšie stany pre domácich a hobby pestovateľov, ale aj veľké modely, ktoré vytvoria izolovaný priestor pre profesionálov, kde sa očakáva návratnosť investície. Stan má 100% nepriehľadnú vrstvu a je vyrobený z netoxických materiálov. Zipsy sú zosilnené, stále ľahko ovládateľné a veľmi odolné. Každý stan je vybavený pozorovacím okienkom zo zelenej fólie, vďaka ktorému môžete rastliny sledovať aj v noci bez rušenia. Kovová konštrukcia je navrhnutá a predimenzovaná na zvládnutie aj komplexných systémovLED osvetlenia a všetkejvzduchotechniky. Ďalšie inovácie, ktoré boli použité, zhrnieme v nasledujúcich bodoch.
Nový model PRO prináša tieto vylepšenia:
- 100% nepriehľadnosť
- Netoxické materiály (úroda zostáva prirodzene čistá)
- Nové patentované nepriehľadné zipsy
- Pozorovacie okienko zo zelenej fólie
- Kovové spojky
- Spodný rám špeciálne upravený na odtok závlahy
- Bez spodných priečnych trubiek
- Rovné dno
- Širšie priechody na vzduchotechniku (možnosť použitia sono potrubia)
Technické parametre growboxu
| Rozmery stanu | 100 x 100 x 200 cm |
| Pestovateľská plocha | 1 m2 |
| Objem stanu | 2 m3 |
| Materiál povrchu | Silver Mylar |
| Dvere (vchod) | 2x predné |
| Okno (ventilácia) | 1x indikačné 2x vetracie |
| Napojenie | 1x O 175 – vzduchovody 2x O 100 – káble 2x O 150 – prívod 1x O 175 – odťah |
| Konštrukcia | materiál – oceľ hrúbka mat. – 0,5 mm O tyče 16 mm |
| Príslušenstvo | 8x kovové spojky 2x závesné popruhy |
Ako sa stavia sen, alebo montáž growboxu BudBox
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stredné pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 13.2 kg |
| EAN: | 5060722150082 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Biela |
Rastové stany pre indoor pestovanie - BudBox
BudBox Grow Tents je britská spoločnosť založená v roku 2004, špecializujúca sa na výrobu prémiových rastových stanov. BudBox si získal povesť vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov, robustnej konštrukcii a dôkladnému spracovaniu detailov. Ich rastové stany sú vybavené vysoko reflexnými vnútornými povrchmi (Mylar alebo PRO biela fólia), ktoré maximalizujú odrazivosť svetla a podporujú rovnomerný rast rastlín. BudBox ponúka širokú škálu veľkostí a modelov, aby vyhovel potrebám rôznych pestovateľov. Spoločnosť kladie dôraz na jednoduchú montáž, trvanlivosť a funkčnosť svojich produktov, čo ich robí obľúbenou voľbou medzi profesionálmi aj hobby pestovateľmi.
Od svojho založenia v roku 2004 je BudBox™ najdôveryhodnejším menom na trhu rastových stanov pre indoor pestovanie rastlín. Ako jedni z prvých sa začali venovať oblasti domáceho pestovania a zostávajú na čele s rednúcej konkurenciou na rovnakej úrovni. Už druhé desaťročie pokračujú vo výrobe a dodávkach vysoko kvalitných, testovaných a dôveryhodných rastových stanov ako pre profesionálnych pestovateľov, tak aj pre hobby nadšencov.
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Prémiový výrobcaSpider-Farmer, ktorý je v oblasti pestovania pod LED svetlami skutočnou špičkou, predstavil...
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
Plastová spojka Secret Jardin pre potrubie s priemerom 16 mm.
Náhradné tyče konštrukcie pre growbox Homebox XL.
Kovovú tyč možno použiť ako náhradu pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie. Tyč...
ScrOG sieť určená pre veľké growboxy a silné rastliny.
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte extra pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
So Secret Jardin Ducting Flange DF16 ľahko vytvoríte prestup na ventiláciu kdekoľvek vo vašom stane.
Podporná sieť na ScrOG techniku pre rovnomerné rozloženie rastlín.
Pevná sieť pre tvarovanie rastlín a lepšie využitie pestovateľskej plochy.
Podobné produkty
Pestovateľský stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z...
Pestovateľský stan HomeBox Ambient poteší najmä vnútorným materiálom PAR+ so zvýšenou...
BudBox PRO XL je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už stenadšenec domáceho...
Mammoth LITEGrowbox sú najdostupnejšie pestovateľské stany od tejto je holandská firma, ktorá patrí...
Pestovací stan Spider Farmer 120×60×150 cmje kompaktné riešenie pre domáce pestovanie bez nutnosti...
Skosený growbox Budbox XL R 120x120x180 cm so striebornou fóliou a šikmou strechou. Perfektný do podkrovia....
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste hobbynadšenec domáceho pestovania,...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a spoľahlivý stan...
Pestovateľský stan Diamond Box Silver SL120 s rozmermi 120×120×200 cm. Vzduchotesný, úplne nepriehľadný...
Kvalitný growbox s reflexnou fóliou pre efektívne pestovanie.
