BudBox pro L200 100x100x200 strieborný - rastové stan
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste hobbynadšenec do domáceho pestovania, aleboprofesionálny biológ, ktorý presne vie, do čoho ide. Tento pestovateľský box vám poskytne celkovú plochu100 x 100 cm a výšku 200 cm. Disponuje štvorvrstvovým nepriesvitným materiálom vrátane novo patentovanýchnepriesvitných zipsov.




Spoločnosť BudBox , líder vo výrobe prémiových growboxov, prináša tento špičkový stan v rôznych veľkostiach. Výrobcovia growboxov tradične ponúkajú kompaktné modely pre domácich a hobby growerov, ale aj veľkoformátové stany pre profesionálov, kde je dôležitá návratnosť investície. Stan má 100 % nepriehľadný povrch, je vyrobený z netoxických materiálov a vybavený zosilnenými zipsami, ktoré sú odolné a ľahko sa používajú. Každý model obsahuje zelené fóliové okienko pre jednoduchú kontrolu rastlín aj v noci. Kovová konštrukcia je navrhnutá a dimenzovaná tak, aby bez problémov uniesla aj náročné systémy LED osvetlenia a všetky klimatizačné jednotky. Ďalšie inovácie tohto modelu nájdete v týchto bodoch:
Nový model PRO prináša tieto vylepšenia:
- 100 % nepriehľadnosť
- Netoxické materiály (vaša úroda zostane prirodzene čistá)
- Novo patentované nepriehľadné zipsy
- Zelené fóliové okienko
- Kovové konektory
- Spodný rám špeciálne upravený pre odvod vody pri zavlažovaní
- Bez spodných priečnych tyčí
- Rovná podlaha
- Širšie vzduchové priechody (možnosť použitia sono potrubia)
Technické parametre growboxu
| Rozmery stanu | 100 x 100 x 200 cm |
| Pestovateľská plocha | 1 m2 |
| Objem stanu | 2m3 |
| Povrchový materiál | Strieborný tyl |
| Dvere (vchod) | 2x predné |
| Okno (vetranie) | 1x kukátko 2x vetranie |
| Pripojenie | 1x O 175 - vzduchotechnika 2x O 100 - káblové priechody 2x O 150 - nasávanie 1x O 175 - výfuk |
| Konštrukcia | materiál - oceľ hrúbka rohože - 0,5 mm O tyče 16 mm |
| Príslušenstvo | 8x kovové spojky 2x závesné popruhy |
Ako postaviť svoj growbox alebo montáž pestovateľského stanu BudBox
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hnojivá Atami |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 13.5 kg |
| EAN: | 5060722150716 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Strieborná |
Rastové stany pre indoor pestovanie - BudBox
BudBox Grow Tents je britská spoločnosť založená v roku 2004, špecializujúca sa na výrobu prémiových rastových stanov. BudBox si získal povesť vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov, robustnej konštrukcii a dôkladnému spracovaniu detailov. Ich rastové stany sú vybavené vysoko reflexnými vnútornými povrchmi (Mylar alebo PRO biela fólia), ktoré maximalizujú odrazivosť svetla a podporujú rovnomerný rast rastlín. BudBox ponúka širokú škálu veľkostí a modelov, aby vyhovel potrebám rôznych pestovateľov. Spoločnosť kladie dôraz na jednoduchú montáž, trvanlivosť a funkčnosť svojich produktov, čo ich robí obľúbenou voľbou medzi profesionálmi aj hobby pestovateľmi.
Od svojho založenia v roku 2004 je BudBox™ najdôveryhodnejším menom na trhu rastových stanov pre indoor pestovanie rastlín. Ako jedni z prvých sa začali venovať oblasti domáceho pestovania a zostávajú na čele s rednúcej konkurenciou na rovnakej úrovni. Už druhé desaťročie pokračujú vo výrobe a dodávkach vysoko kvalitných, testovaných a dôveryhodných rastových stanov ako pre profesionálnych pestovateľov, tak aj pre hobby nadšencov.
