BudBox pro Medium 75x75x200 biely - rastové stan
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už stenadšenec domáceho pestovania, aleboprofesionálny biológ, ktorý presne vie, čo potrebuje. Tento pestovateľský box ponúka celkovú plochu75 x 75 cm a výšku 200 cm. Disponuje štvorvrstvovým nepriesvitným materiálom vrátane novo patentovanýchnepriesvitných zipsov.




Špičkový výrobca kvalitných pestovateľských stanovBudBoxvypustil na trh tento špičkový model hneď v niekoľkých veľkostiach. Ako býva zvykom, výrobcovia growboxov ponúkajú menšie rozmery pre domáce a amatérske pestovateľov, ale aj veľké stany, ktoré vytvárajú izolovanú miestnosť pre profesionálnych záhradníkov, kde sa investícia musí vyplatiť. Stan má 100% nepriesvitnú vrstvu a netoxický materiál, zosilnené zipsy, ktoré sú stále ľahko ovládateľné a odolné. Každý stan je vybavený pozorovacím okienkom zo zelenej fólie pre jednoduché sledovanie rastlín aj v noci. Kovová konštrukcia je navrhnutá a predimenzovaná tak, aby zvládla aj komplexné systémyLED osvetlenie a všetkuvzduchotechniku. Ďalšie inovácie tohto modelu zhrnieme v nasledujúcich bodoch.
Nový model PRO prináša tieto vylepšenia:
- 100% nepriesvitnosť
- Netoxické materiály (úroda zostáva prírodne čistá)
- Nové patentované nepriesvitné zipsy
- Pozorovacie okienko zo zelenej fólie
- Kovové spojky
- Spodný rám špeciálne upravený na odtok závlahy
- Bez spodných priečnych trubiek
- Rovné dno
- Širšie priechody na vzduchotechniku (možné použiť sono potrubie)
Technické parametre pestovateľského stanu
| Rozmery stanu | 75 x 75 x 200 cm |
| Pestovateľská plocha | 0,56 m2 |
| Objem stanu | 1,1 m³3 |
| Materiál povrchu | Silver Mylar |
| Dvere (vchod) | 2x predné |
| Okno (ventilácia) | 1x indikačné 2x vetracie |
| Napojenie | 1x O 125 - vzduchovody 2x O 100 - káble 2x O 125 - príťah 1x O 125 - odťah |
| Konštrukcia | materiál - oceľ hrúbka materiálu - 0,5 mm O tyče 16 mm |
| Príslušenstvo | 8x kovové spojky 2x závesné popruhy |
Ako sa stavia sen, teda postavenie pestovateľského stanu BudBox
Dodatočné parametre
| Kategória: | Malé pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| EAN: | 5060722150068 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 150 W |
| Šírka: | 75 |
| Hĺbka: | 75 |
| Výška: | 200 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Biela |
| Plocha [m2]: | 0.6 |
| Počet dospelých rastlín: | 2.4 |
Rastové stany pre indoor pestovanie - BudBox
BudBox Grow Tents je britská spoločnosť založená v roku 2004, špecializujúca sa na výrobu prémiových rastových stanov. BudBox si získal povesť vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov, robustnej konštrukcii a dôkladnému spracovaniu detailov. Ich rastové stany sú vybavené vysoko reflexnými vnútornými povrchmi (Mylar alebo PRO biela fólia), ktoré maximalizujú odrazivosť svetla a podporujú rovnomerný rast rastlín. BudBox ponúka širokú škálu veľkostí a modelov, aby vyhovel potrebám rôznych pestovateľov. Spoločnosť kladie dôraz na jednoduchú montáž, trvanlivosť a funkčnosť svojich produktov, čo ich robí obľúbenou voľbou medzi profesionálmi aj hobby pestovateľmi.
Od svojho založenia v roku 2004 je BudBox™ najdôveryhodnejším menom na trhu rastových stanov pre indoor pestovanie rastlín. Ako jedni z prvých sa začali venovať oblasti domáceho pestovania a zostávajú na čele s rednúcej konkurenciou na rovnakej úrovni. Už druhé desaťročie pokračujú vo výrobe a dodávkach vysoko kvalitných, testovaných a dôveryhodných rastových stanov ako pre profesionálnych pestovateľov, tak aj pre hobby nadšencov.
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
Štvorcestná plastová spojka do konštrukcie Homebox pre tyče 16 mm, balenie 4 ks.
Svetelná clona Secret Jardin Light Baffle DF25 pre stany Dark Room.
Plastová spojka Secret Jardin pre potrubie s priemerom 25 mm.
Kovovú tyč možno použiť ako náhradnú pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie....
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte mimoriadne pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Kompaktná sieť vhodná do menších growboxov.
Samolepiaci suchý zips s vysokou nosnosťou pre techniku.
Náhradná tyč Secret Jardin s priemerom 19 mm a dĺžkou 97,5 cm je určená pre stany zo série Dark Street a...
Plastová spojka Secret Jardin pre potrubie s priemerom 16 mm.
Náhradné tyče konštrukcie pre growbox Homebox XL.
Podobné produkty
Menší prístrešok Diamond Box Silver SL60 s vnútornou striebornou mylarovou fóliou. Pevné zipsy, odolná...
Malý pestovateľský stan Urbanbox s rozmermi 60×60×160 cm je ideálny na indoor pestovanie pod osvetlením s...
Veľmi kompaktný pestovateľský stan DiamondBox Silver SL40 s vnútornou striebornou mylarovou fóliou. Pevné...
Pestebný box Garden High Pro ProBox Basic je určený pre indoor pestovanie bylín a plodín. Stabilná...
Pestovateľský stanHomeBox Vista Mediumje vylepšenou verziou úspešného CLONEBOX View. Priestorovo ideálny...
Stany PURE TENTponúkajú vynikajúci pomer ceny a kvality vďaka použitiu prémiového materiáluMYLAR D400s...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste nadšenec do domáceho...
Mammoth LITEGrowbox sú cenovo najdostupnejšie pestovateľské stany od tejto je holandská firma, ktorá...
FirmaMammothMammoth je holandská spoločnosť, ktorá patrí medzi priekopníkov v oblasti mobilných...
Kvalitné pestovné stan Homebox HomeLab je vhodný pre hobby pestovateľov. Všetky steny stanu sú...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste hobbynadšenec domáceho pestovania,...
Kompaktný growbox s veľmi pevnou konštrukciou do menších priestorov.
Stan Budbox Lite je ideálny predovšetkým pre začiatočníkov. Stabilný a spoľahlivý stan má vnútornú...
Growbox Garden High Pro EcoPro s rozmermi 80×80×160 cm pre stredne veľké rastliny.
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny predovšetkým pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a...
Kvalitný pestovateľský stanHomebox HomeLabje ideálny pre hobby pestovateľov. Všetky steny stanu majú...
