BudBox pro Small 75x75x100 biely - rastové stan
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý nesklame ani domácich pestovateľov, alebo , alebo profesionálnych biológov , ktorí presne vedia, do čoho idú. Tento pestovateľský box ponúka celkovú plochu 75 x 75 cm a výšku 100 cm . Je vyrobený zo štvorvrstvového nepriesvitného materiálu vrátane novo patentovaných nepriesvitných zipsov .




Špičkový výrobca kvalitných pestovateľských stanovBudBoxvstúpil na trh s touto špičkou hneď v niekoľkých rôznych veľkostiach. Ako to býva, výrobcovia growboxov ponúkajú menšie rozmery pre domáce a amatérske pestovateľov, ale aj veľké stany, ktoré vytvárajú izolovanú miestnosť pre profesionálnych záhradníkov, pre ktorých sa investícia musí vrátiť. Stan má 100% nepriesvitnú vrstvu a netoxický materiál, tiež zosilnené zipsy, ktoré zostávajú ľahko pojazdné a odolné. Každý stan je vybavený pozorovacím okienkom zo zelenej fólie pre bezproblémové sledovanie rastlín aj v noci. Kovová konštrukcia je navrhnutá a predimenzovaná tak, aby udržala aj komplexné systémyLED osvetlenie a všetkuvzduchotechniku. Ďalšie inovácie použité v modeli zhrnieme v nasledujúcich bodoch.
Nový model PRO prináša tieto vylepšenia:
- 100% nepriesvitnosť
- Netoxické materiály (úroda zostane prirodzene čistá)
- Nové patentované nepriesvitné zipsy
- Pozorovacie okienko zo zelenej fólie
- Kovové spojky
- Spodný rám špeciálne upravený na odtok závlahy
- Bez spodných priečnych trubiek
- Rovné dno
- Širšie priechody na vzduchotechniku (možnosť použiť sono potrubie)
Technické parametre pestovateľského stanu
| Rozmer stanu | 75 x 75 x 100 cm |
| Pestovateľská plocha | 0,56 m2 |
| Objem stanu | 0,56 m33 |
| Materiál povrchu | Silver Mylar |
| Dvere (vchod) | 2x predné |
| Okno (ventilácia) | 1x indikačné 2x vetracie |
| Napojenie | 1x O 125 - vzduchovody 2x O 100 - káble 1x O 125 - odťah |
| Konštrukcia | materiál - oceľ hrúbka mat. - 0,5 mm O tyče 16 mm |
| Príslušenstvo | 8x kovové spojky 2x závesné popruhy |
Ako sa stavia stan, alebo postavenie pestovateľského stanu BudBox
Dodatočné parametre
| Kategória: | Malé pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| EAN: | 5060722150044 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 150 W |
| Šírka: | 75 |
| Hĺbka: | 75 |
| Výška: | 100 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Biela |
| Plocha [m2]: | 0.6 |
| Počet dospelých rastlín: | 2.4 |
Rastové stany pre indoor pestovanie - BudBox
BudBox Grow Tents je britská spoločnosť založená v roku 2004, špecializujúca sa na výrobu prémiových rastových stanov. BudBox si získal povesť vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov, robustnej konštrukcii a dôkladnému spracovaniu detailov. Ich rastové stany sú vybavené vysoko reflexnými vnútornými povrchmi (Mylar alebo PRO biela fólia), ktoré maximalizujú odrazivosť svetla a podporujú rovnomerný rast rastlín. BudBox ponúka širokú škálu veľkostí a modelov, aby vyhovel potrebám rôznych pestovateľov. Spoločnosť kladie dôraz na jednoduchú montáž, trvanlivosť a funkčnosť svojich produktov, čo ich robí obľúbenou voľbou medzi profesionálmi aj hobby pestovateľmi.
Od svojho založenia v roku 2004 je BudBox™ najdôveryhodnejším menom na trhu rastových stanov pre indoor pestovanie rastlín. Ako jedni z prvých sa začali venovať oblasti domáceho pestovania a zostávajú na čele s rednúcej konkurenciou na rovnakej úrovni. Už druhé desaťročie pokračujú vo výrobe a dodávkach vysoko kvalitných, testovaných a dôveryhodných rastových stanov ako pre profesionálnych pestovateľov, tak aj pre hobby nadšencov.
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte mimoriadne pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Gumová pätka pre tyče Secret Jardin s priemerom 19 mm (séria Dark Street a veľká Hydroshoot). Vhodná ako...
Plastová rohová spojka (tvar XI s piatimi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 19 mm (série Dark...
Extra veľká podporná sieť pre profesionálne indoor pestovanie.
Svetelná clona Secret Jardin Light Baffle DF25 pre stany Dark Room.
Kovová mriežka pre policové systémy.
Podporná sieť na ScrOG techniku pre rovnomerné rozloženie rastlín.
Trojcestný konektor Homebox, balenie 8 ks, priemer 16 mm.
Plastová rohová spojka (tvar K so štyrmi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 19 mm (séria Dark...
Podobné produkty
Stan Budbox Lite je ideálny predovšetkým pre začiatočníkov. Stabilný a spoľahlivý stan má vnútornú...
Growbox Garden High Pro EcoPro s rozmermi 60×60×140 cm pre kompaktné indoor pestovanie.
Pestovateľský stanHomeBox Vista Mediumje vylepšenou verziou úspešného CLONEBOX View. Priestorovo ideálny...
Malý stan Budbox Lite je ideálny predovšetkým na výsadbu a klonovanie. Stabilný a spoľahlivý stan má...
Malý pestovateľský stan Urbanbox s rozmermi 60×60×160 cm je ideálny na indoor pestovanie pod osvetlením s...
Malý pestovateľský stan Urbanbox s rozmermi 40×40×120 cm je ideálny na indoor pestovanie pod osvetlením s...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny predovšetkým pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a...
Kompaktný growbox s veľmi pevnou konštrukciou do menších priestorov.
Growbox Homebox Ambient R120 S s rozmermi 120×60×180 cm.
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou odrazivosťou....
FirmaMammothje holandská spoločnosť, ktorá patrí medzi priekopníkov v oblasti mobilných klimatických...
Pestebný box Garden High Pro ProBox Basic je určený pre indoor pestovanie bylín a plodín. Stabilná...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a spoľahlivý...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste nadšenec do domáceho...
