BudBox pro Intermediate 75x75x160 biely - rastové stan
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už stenadšenec domáceho pestovania, aleboprofesionálny biológ, ktorý presne vie, čo potrebuje. Tento pestovateľský box ponúka celkovú plochu75 x 75 cm a výšku 160 cm. Disponuje štvorvrstvovým nepriesvitným materiálom vrátane novo patentovanýchnepriesvitných zipsov.




Špičkový výrobca kvalitných growboxov.BudBoxpriniesol na trh tento top model v rôznych veľkostiach. Ako je zvykom, výrobcovia growboxov ponúkajú menšie rozmery pre domácich a hobby pestovateľov, ale aj veľké stany, ktoré vytvoria samostatný priestor pre profesionálov, kde sa investícia musí vrátiť. Stan má 100% nepriehľadnú vrstvu a je vyrobený z netoxického materiálu, navyše má zosilnené zipsy, ktoré sú stále ľahko ovládateľné a odolné. Každý stan je vybavený pozorovacím okienkom zo zelenej fólie na jednoduché sledovanie rastlín aj v noci. Kovová konštrukcia bola navrhnutá a predimenzovaná tak, aby zvládla aj komplexné systémyLED osvetlenia a kompletnúvzduchotechniku. Ďalšie inovácie, ktoré boli použité, zhrnieme v nasledujúcich bodoch.
Nový model PRO prináša tieto vylepšenia:
- 100% nepriehľadnosť
- Netoxické materiály (úroda zostane prirodzene čistá)
- Nové patentované nepriehľadné zipsy
- Pozorovacie okienko zo zelenej fólie
- Kovové spojky
- Spodný rám špeciálne upravený na odtok závlahy
- Bez spodných priečnych tyčí
- Rovné dno
- Širšie priechody na vzduchotechniku (možnosť použitia sono potrubia)
Technické parametre growboxu
| Rozmery stanu | 75 x 75 x 160 cm |
| Pestovateľská plocha | 0,56 m2 |
| Objem stanu | 0,9 m3 |
| Materiál povrchu | Silver Mylar |
| Dvere (vchod) | 2x predné |
| Okno (ventilácia) | 1x indikačné 2x vetracie |
| Napojenie | 1x O 125 – vzduchovody 2x O 100 – káble 2x O 125 – prívod 1x O 125 – odťah |
| Konštrukcia | materiál – oceľ hrúbka mat. – 0,5 mm O tyče 16 mm |
| Príslušenstvo | 8x kovové spojky 2x závesné popruhy |
Ako sa stavia sen, alebo stavba growboxu BudBox
Dodatočné parametre
| Kategória: | Malé pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| EAN: | 5060722150051 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 150 W |
| Šírka: | 75 |
| Hĺbka: | 75 |
| Výška: | 160 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Biela |
| Plocha [m2]: | 0.6 |
| Počet dospelých rastlín: | 2.4 |
Rastové stany pre indoor pestovanie - BudBox
BudBox Grow Tents je britská spoločnosť založená v roku 2004, špecializujúca sa na výrobu prémiových rastových stanov. BudBox si získal povesť vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov, robustnej konštrukcii a dôkladnému spracovaniu detailov. Ich rastové stany sú vybavené vysoko reflexnými vnútornými povrchmi (Mylar alebo PRO biela fólia), ktoré maximalizujú odrazivosť svetla a podporujú rovnomerný rast rastlín. BudBox ponúka širokú škálu veľkostí a modelov, aby vyhovel potrebám rôznych pestovateľov. Spoločnosť kladie dôraz na jednoduchú montáž, trvanlivosť a funkčnosť svojich produktov, čo ich robí obľúbenou voľbou medzi profesionálmi aj hobby pestovateľmi.
Od svojho založenia v roku 2004 je BudBox™ najdôveryhodnejším menom na trhu rastových stanov pre indoor pestovanie rastlín. Ako jedni z prvých sa začali venovať oblasti domáceho pestovania a zostávajú na čele s rednúcej konkurenciou na rovnakej úrovni. Už druhé desaťročie pokračujú vo výrobe a dodávkach vysoko kvalitných, testovaných a dôveryhodných rastových stanov ako pre profesionálnych pestovateľov, tak aj pre hobby nadšencov.
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
Plastová spojka Secret Jardin pre potrubie s priemerom 25 mm.
Dry Rack 71×71 cm, sušiaca sieť s jedným poschodím o rozmere 71×71 cm. Po dokúpení ďalších kusov je možné...
Kompaktná sieť vhodná do menších growboxov.
Plastová rohová Y-spojka pre tyče Secret Jardin s priemerom 25 mm (série Dark Room a Intense). Vhodná ako...
Plastová rohová spojka (tvar K so štyrmi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 19 mm (séria Dark...
Plastová spojka Secret Jardin pre potrubie s priemerom 19 mm.
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte mimoriadne pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Štvorcestná plastová spojka do konštrukcie Homebox pre tyče 16 mm, balenie 4 ks.
Samolepiaci suchý zips s vysokou nosnosťou pre techniku.
Podobné produkty
Široký Urbanbox s rozmermi 120×60×180 cm je ideálny na indoor pestovanie pod osvetlením s príkonom...
Nová verzia pestovateľského stanuPure Tent 2.0je vzduchotesný pestovateľský box, ktorý umožňuje presnú...
Stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov. Stabilný a spoľahlivý stan má vnútornú striebornú...
Pestebný box Garden High Pro ProBox Basic je určený pre indoor pestovanie bylín a plodín. Stabilná...
Malý pestovateľský stan s tkaninou Mylar 600D, kovovými tyčami s priemerom 16 mm a práškovým náterom,...
Mammoth LITEGrowboxy sú cenovo najdostupnejšie pestovateľské stany od tejto holandskej firmy, ktorá...
Growbox Mammoth PRO+ 90 s rozmermi 90×90×180 cm.
Stany PURE TENTponúkajú vynikajúci pomer ceny a kvality vďaka použitiu prémiového materiáluMYLAR D400s...
Rastlinný stan Diamond Box Silver SL80 s rozmermi 80x80x180 cm. Vo vnútri je strieborná reflexná fólia...
Malý pestovateľský stan Urbanbox s rozmermi 50x50x120 cm je ideálny na indoor pestovanie pod osvetlením s...
Malý pestovateľský stan Urbanbox s rozmermi 40×40×120 cm je ideálny na indoor pestovanie pod osvetlením s...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste nadšenec do domáceho...
Nová verzia pestovateľského stanuPure Tent 2.0je vzduchotesný pestovateľský box, ktorý umožňuje presnú...
Veľmi kompaktný pestovateľský stan DiamondBox Silver SL40 s vnútornou striebornou mylarovou fóliou. Pevné...
FirmaMammothMammoth je holandská spoločnosť, ktorá patrí medzi priekopníkov v oblasti mobilných...
Growbox Garden High Pro EcoPro s rozmermi 80×80×160 cm pre stredne veľké rastliny.
