BudBox pro Titan II 240x360x220 biely - rastové stan
BudBox PRO Titan II je pestovné stan, ktorý Vás nesklame nech už ste neziskový nadšenec do pestovania doma , alebo profesionálny biológ , ktorý vie do čoho ide. Tento pestovateľský box Vám ponúkne celkovú plochu 240 x 360 cm a výšku 220 cm . Môže sa pýšiť štvorvrstvovým nepriesvitným materiálom vrátane novo patentovaných nepriesvitných zipsov .




Špičkový výrobca kvalitných pestovateľských stanov BudBox vystrelil na trh s touto špičkou hneď v mnohých rôznych veľkostiach. Ako už to tak býva výrobcovia Growbox robia menšie veľkosti pre domáce a amatérske pestovateľov, ale zároveň obrovské stany, ktoré vytvoria izolovanú miestnosť pre profesionálne záhradníkov, ktorým sa musí investícia vrátiť. Stan disponuje 100% nepriesvitnou vrstvou a netoxickým materiálom, tiež zosilnel zipsy, ktoré sú stále ľahko pojazdné a nezničí sa. Každý stan je vybavený pozorovacím okienkom zo zelenej fólie pre bezproblémové pozorovanie rastliniek aj v noci. Kovová konštrukcia bola navrhnutá a predimenzovaná dostatočne na to, aby udržala aj komplexné systémy LED osvetlenie a všetku vzduchotechniku . Ďalšie inovácie, ktoré boli použité zhrnieme v nasledujúcich bodoch.
Nový model PRO má tieto vylepšenia:
- 100% nepriesvitnosť
- Netoxické materiály (úroda zostane prírodne čistá)
- Novo patentovanej nepriesvitné zipsy
- Pozorovacie okienko zo zelenej fólie
- Kovové spojky
- Spodný rám špeciálne upravený pre odtok závlahy
- Bez spodných priečnych trubiek
- Rovné dno
- Širší priechody na vzduchotechniku (je možné použiť sono potrubie)
Technické parametre pestovateľského stanu
| Rozmer stanu | 240 x 360 x 220 cm |
| Pestovateľské plocha | 8.64 m2 |
| Objem stanu | 19 m 3 |
| Materiál povrchu | Silver Mylar |
| Dvere (vchod) | 2x predné 2x bočné |
| Okno (ventilácia) | 1x Indikačné 6x vetracie |
| Napojenie | 2x O 340 - vzduchovody 4x O 100 - káble 4x O 340 - odťah 8x O 275 - príťah |
| Konštrukcia | materiál - oceľ hrúbka mat. - 0,5 mm O tyče 25 mm |
| Príslušenstvo |
20x kovové spojky |
Ako sa stavia sen, aneb postavenie pestovateľského stanu BudBox
Dodatočné parametre
| Kategória: | Extra veľké pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 72.4 kg |
| EAN: | 5060722150488 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 2600 W |
| Šírka: | 240 |
| Hĺbka: | 360 |
| Výška: | 220 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Obdĺžnik |
| Odrazivá fólia: | Biela |
| Plocha [m2]: | 8.6 |
| Počet dospelých rastlín: | 34.4 |
Rastové stany pre indoor pestovanie - BudBox
BudBox Grow Tents je britská spoločnosť založená v roku 2004, špecializujúca sa na výrobu prémiových rastových stanov. BudBox si získal povesť vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov, robustnej konštrukcii a dôkladnému spracovaniu detailov. Ich rastové stany sú vybavené vysoko reflexnými vnútornými povrchmi (Mylar alebo PRO biela fólia), ktoré maximalizujú odrazivosť svetla a podporujú rovnomerný rast rastlín. BudBox ponúka širokú škálu veľkostí a modelov, aby vyhovel potrebám rôznych pestovateľov. Spoločnosť kladie dôraz na jednoduchú montáž, trvanlivosť a funkčnosť svojich produktov, čo ich robí obľúbenou voľbou medzi profesionálmi aj hobby pestovateľmi.
Od svojho založenia v roku 2004 je BudBox™ najdôveryhodnejším menom na trhu rastových stanov pre indoor pestovanie rastlín. Ako jedni z prvých sa začali venovať oblasti domáceho pestovania a zostávajú na čele s rednúcej konkurenciou na rovnakej úrovni. Už druhé desaťročie pokračujú vo výrobe a dodávkach vysoko kvalitných, testovaných a dôveryhodných rastových stanov ako pre profesionálnych pestovateľov, tak aj pre hobby nadšencov.
Súvisiaci tovar
Plastová rohová spojka (tvar T s tromi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 25 mm (série Dark Room...
Kovová mriežka pre policové systémy.
Náhradné tyče konštrukcie pre growbox Homebox XL.
Pevná sieť pre tvarovanie rastlín a lepšie využitie pestovateľskej plochy.
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte extra pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Kovovú tyč možno použiť ako náhradnú pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie....
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte mimoriadne pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Náhradná tyč Secret Jardin s priemerom 19 mm a dĺžkou 97,5 cm je určená pre stany zo série Dark Street a...
Extra veľká podporná sieť pre profesionálne indoor pestovanie.
Gumová pätka pre tyče Secret Jardin s priemerom 19 mm (séria Dark Street a veľká Hydroshoot). Vhodná ako...
Plastová rohová spojka (tvar K so štyrmi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 16 mm (série Dark...
Podobné produkty
BudBox PRO Titan III je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných pestovateľov, či už stenadšenec...
BudBox PRO Titan III je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste neziskovýnadšenec domáceho pestovania,...
BudBox PRO Titan III je pestovný stan, ktorý nesklame ani začiatočníkanadšenca domáceho pestovania, či už...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov v interiéri. Stabilný a spoľahlivý stan...
Secret Jardin Dark Room (297x297x217 cm) rev. 4.0 - Profesionálny pestovateľský stan vyrobený z najlepšie...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a spoľahlivý...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny hlavne pre začínajúcich indoor pestovateľov. Stabilný a...
