BudBox pro XL 120x120x200 strieborný - rastové stan
BudBox PRO XL je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už stenadšenec domáceho pestovania, aleboprofesionálny biológ, ktorý presne vie, čo potrebuje. Tento pestovateľský box ponúka celkovú plochu120 x 120 cm a výšku 200 cm. Disponuje štvorvrstvovým nepriesvitným materiálom vrátane novo patentovanýchnepriesvitných zipsov.




Prémiový výrobca profesionálnych growboxov.BudBoxpriniesol na trh tento špičkový model v rôznych veľkostiach. Ako je zvykom, výrobcovia growboxov ponúkajú menšie rozmery pre domácich a hobby growerov, ale aj veľké stany, ktoré vytvoria samostatný priestor pre profi pestovateľov, kde sa investícia musí vrátiť. Stan má 100% nepriehľadnú vrstvu a je vyrobený z netoxických materiálov, vybavený zosilnenými zipsami, ktoré sú odolné a ľahko sa používajú. Každý stan má pozorovacie okienko zo zelenej fólie na kontrolu rastlín aj počas nočného cyklu. Kovová konštrukcia je navrhnutá a predimenzovaná tak, aby zvládla aj komplexné systémyLED osvetlenie a kompletnúvzduchotechniku. Ďalšie inovácie použité v tomto modeli zhrnieme v nasledujúcich bodoch.
Nový model PRO XL ponúka tieto vylepšenia:
- 100% nepriehľadnosť
- Netoxické materiály (úroda zostáva prirodzene čistá)
- Nové patentované nepriehľadné zipsy
- Pozorovacie okienko zo zelenej fólie
- Kovové spojky
- Spodný rám špeciálne upravený pre odtok závlahy
- Bez spodných priečnych tyčí
- Rovné dno
- Širšie priechody na vzduchotechniku (možnosť použiť sono potrubie)
Technické parametre growboxu
| Rozmery stanu | 120 x 120 x 200 cm |
| Pestovateľská plocha | 1,44 m2 |
| Objem stanu | 2,88 m3 |
| Materiál povrchu | Silver Mylar |
| Dvere (vstup) | 2x predné |
| Okno (ventilácia) | 1x indikačné 2x vetracie |
| Napojenie | 1x O 275 – vzduchovody 2x O 100 – káble 2x O 225 – prívod 1x O 275 – odťah |
| Konštrukcia | materiál – oceľ hrúbka materiálu – 0,5 mm O tyče 25 mm |
| Príslušenstvo |
8x kovové spojky |
Ako postaviť vysnívaný growbox BudBox
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stredné pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 22.5 kg |
| EAN: | 5060722150730 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 400 W |
| Šírka: | 120 |
| Hĺbka: | 120 |
| Výška: | 200 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Strieborná |
| Plocha [m2]: | 1.4 |
| Počet dospelých rastlín: | 5.6 |
Rastové stany pre indoor pestovanie - BudBox
BudBox Grow Tents je britská spoločnosť založená v roku 2004, špecializujúca sa na výrobu prémiových rastových stanov. BudBox si získal povesť vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov, robustnej konštrukcii a dôkladnému spracovaniu detailov. Ich rastové stany sú vybavené vysoko reflexnými vnútornými povrchmi (Mylar alebo PRO biela fólia), ktoré maximalizujú odrazivosť svetla a podporujú rovnomerný rast rastlín. BudBox ponúka širokú škálu veľkostí a modelov, aby vyhovel potrebám rôznych pestovateľov. Spoločnosť kladie dôraz na jednoduchú montáž, trvanlivosť a funkčnosť svojich produktov, čo ich robí obľúbenou voľbou medzi profesionálmi aj hobby pestovateľmi.
Od svojho založenia v roku 2004 je BudBox™ najdôveryhodnejším menom na trhu rastových stanov pre indoor pestovanie rastlín. Ako jedni z prvých sa začali venovať oblasti domáceho pestovania a zostávajú na čele s rednúcej konkurenciou na rovnakej úrovni. Už druhé desaťročie pokračujú vo výrobe a dodávkach vysoko kvalitných, testovaných a dôveryhodných rastových stanov ako pre profesionálnych pestovateľov, tak aj pre hobby nadšencov.
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Prémiový výrobcaSpider-Farmer, ktorý je v oblasti pestovania pod LED svetlami skutočnou špičkou, predstavil...
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
Kovovú tyč možno použiť ako náhradnú pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie....
Plastová rohová spojka (tvar K so štyrmi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 19 mm (séria Dark...
Svetelná clona Secret Jardin Light Baffle DF16 pre pestovateľské stany.
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte mimoriadne pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Gumová pätka pre tyče Secret Jardin s priemerom 19 mm (séria Dark Street a veľká Hydroshoot). Vhodná ako...
Plastová spojka Secret Jardin pre potrubie s priemerom 25 mm.
ScrOG sieť určená pre veľké growboxy a silné rastliny.
Štvorcestná plastová spojka do konštrukcie Homebox pre tyče 16 mm, balenie 4 ks.
Podobné produkty
Pestovateľský stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z...
Pestovateľský stan HomeBox Ambient poteší najmä vnútorným materiálom PAR+ so zvýšenou...
BudBox PRO XL je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už stenadšenec domáceho...
Pestovateľský stan HomeBox Ambient poteší najmä vnútorným materiálom PAR+ so zvýšenou...
Stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov. Stabilný a spoľahlivý stan má vnútornú striebornú...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste hobbynadšenec domáceho pestovania,...
Pestovací box Garden High Pro ProBox Basic je určený pre indoor pestovanie byliniek a plodín. Stabilná...
Mammoth LITEGrowboxy sú najdostupnejšie pestovateľské stany od tejto je holandská spoločnosť, ktorá...
Pestovateľský stan Budbox Silver PRO je ideálny pre všetkých indoor pestovateľov. Stabilný a spoľahlivý...
Stan Garden High Pro Probox Master je vynikajúcou voľbou pre pestovanie rastlín a byliniek doma. Vyznačuje...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a spoľahlivý stan...
Široký Urbanbox s rozmermi 150 × 80 × 200 cm je ideálny na indoor pestovanie pod osvetlením s príkonom...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už stenadšenec...
