Hesi Starterbox Soil - celkový objem 3,5

Kód: 100790
Neohodnotené
Značka: Hesi
74,59 € –17 %
34292 hesi starterbox soil celkovy objem 3 5
74,59 € –17 % 61,59 €
Do 7 dní
Môžeme doručiť do:
20.12.2021
Hesi Štart Box Soil je kompletná sada hnojív a doplnkov pre začínajúcich pestovateľov v pôde a pôdnych substrátoch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hesi Start Box Soil je kompletná sada hnojív a doplnkov pre začínajúcich pestovateľov v pôde a pôdnych substrátoch. V sade nájdete tieto produkty:

1 l Hesi Bloom Complex - univerzálne pôdne hnojivo typu NPK, ktoré sa využíva pri kvetovej fáze. Hnojivo je určené ako pestovateľom indoor rastlín, tak aj pestovateľom do skleníkov a na záhradky. Hnojivo spĺňa štandardy EÚ a je vyrobené len z kvalitných prírodných látok. Pomer základných živín je nasledujúci N-P-K 4-3-5. Ďalej je hnojivo obohatené o vitamíny, aminokyseliny, jednoduché cukry a stopové prvky (železo, horčík, zinok, meď, bór, molybdén, jód a kobalt). Hnojivo podporuje rast a tvorbu kvetov, dodáva rastline potrebnú energiu a zároveň napomáha pôdnej mikroflóre.

1 l Hesi Phosporus plus - doplnok hnojív radu Hesi. Extra porcia draslíka a fosforu pre vaše kvetinky a rastlinky. Odporúčame používať vo fáze kvetu a pri prejavoch deficitu jednotlivých prvkov. Vhodný doplnok ako pre indoor pestovateľov, tak pre pestovanie v skleníkoch a na záhradkách. Pomer oboch prvkov je nasledujúci P-K 8-4.

0,5 l TNT Complex - univerzálne pôdne hnojivo typu NPK, ktoré sa používa v rastovej fáze rastliny. Hnojivo je určené ako pestovateľom indoor rastlín, tak aj pestovateľom do skleníkov a na záhradky. Ďalej možno TNT complex využiť aj pre materské rastliny. Hnojivo spĺňa štandardy EÚ a je vyrobené len z kvalitných prírodných látok. Pomer základných živín je nasledujúci N-P-K: 6-2-4. Ďalej je hnojivo obohatené o vitamíny, aminokyseliny, jednoduché cukry a stopové prvky (železo, horčík, zinok, meď, bór, molybdén, jód a kobalt). Hnojivo podporuje rast a vitalitu rastlín, napomáha pôdnej mikroflóre.

0,5 l Hesi Root Complex - koreňový stimulátor, ktorý sa používa ako doplnok základných hnojív Hesi. Koreňový stimulátor je vhodný na pestovanie rastlín vo všetkých pestovateľských médiách. Používanie koreňového stimulátora vám zaistí zdravé korene, vysokú odolnosť a optimálnu kondíciu vašich rastlín. Zlepšuje príjem hnojiva a aktivuje mikroorganizmy v substrátoch. Stimulátor obsahuje kompletný rad stopových prvkov, aminokyseliny (glycerín, histidín, tryptofán), enzýmy, cukry a vitamíny.

0,5 l Hesi PowerZyme - enzymatický prípravok, ktorý sa používa ako doplnok základnej rady hnojív Hesi. Hesi PowerZyme je vhodný na pestovanie rastlín vo všetkých pestovateľských médiách. Enzýmy sú vyrobené fermentáciou teda úplne prírodnou cestou. Podporuje tvorbu a rast koreňového systému. Zvyšuje odolnosť rastliny. Vytvára užitočné látky zo zvyškov odumretých korienkov rastliny. Aktivuje zdravé mikroorganizmy v rastovom médiu. Urýchľuje príjem živín.

10 ml Hesi Supervit - doplnkový prípravok plný aminokyselín a vitamínov, ktorý sa používa ako doplnok základnej rady hnojív Hesi. Supervit obsahuje 25 vitalizačných v rastline pôsobiacich látok, ktoré tvoria rastlinám zdroj sily a podporujú tvorbu substrátní mikroflóry. Super Vit stimuluje produkciu rastových a pre kvet dôležitých hormónov. Je určený pre všetky druhy substrátov.

Dodatočné parametre

Kategória: Výhodné sady
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 4.3 kg
Hmotnost: 4.3 kg
Objem: 0.007289 m3
Počet v balení: 4 ks
Skladom položek: 11

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: