HomeBox Ambient Q60 + (60x60x160 cm)
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou odrazivosťou. Špeciálne vyvinutáfólia PAR+odráža viac svetla a menej tepla, čo priaznivo ovplyvňuje život a rast rastlín pod umelým osvetlením. Konštrukcia stanu je kovová a pevná, doplnená plastovými spojmi a spevnenými zipsami. Tento growbox má navyše sieťku proti hmyzu, ktorá chráni vaše rastlinky pred škodcami.




Pestovateľský stanHomeBox Ambientje vyrobený z vysoko kvalitného materiálu PAR+, ktorý odráža viac svetla a menej tepla, čo priaznivo ovplyvňuje život a rast rastlín pod umelým osvetlením. Pri indoor pestovaní sHomeboxsa môžete spoľahnúť na pevné kovové rámy, odolné plastové spoje, kvalitné zipsy a robustné vonkajšie plátno, ktoré presne prilieha ku konštrukcii. Výhodou je aj odnímateľná a nepriepustná podlaha.
Homebox Ambient Q60+ je jasnou voľbou medzi špecializovanými indoor pestovateľmi a je vhodný na všetky fázy rastového cyklu rastlín. Je určený na pestovanie menších rastlín pod osvetlením s nižším výkonom. Po úplnom zatvorení je svetelne nepriepustný. Všetky produkty Homebox sú zdravotne nezávadné a zaručujú úspešné a bezpečné pestovanie.
| Rozmery stanu | 60 x 60 x 160 cm |
| Pestovateľská plocha | 0,36 m2 |
| Objem stanu | 0,58 m33 |
| Konštrukcia | materiál - oceľ Priemer tyčí 16 mm |
| Napojenie | 1x O 100 - prívod a odvod vzduchu 3x O 125 - prívod a odvod vzduchu 1x O 160 - prívod a odvod vzduchu |
| Dvere | 1x predné |
| Okná | 1x vetracie okno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Malé pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8.2 kg |
| EAN: | 4260220922018 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 100 W |
| Šírka: | 60 |
| Hĺbka: | 60 |
| Výška: | 160 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Biela |
| Plocha [m2]: | 0.4 |
| Počet dospelých rastlín: | 1.6 |
Homebox® ponúka moderné rastové stany, ktoré boli neustále vylepšované od roku 2001. Vynikajú inováciami a kvalitnou konštrukciou pre vyššie výnosy a lepšiu úrodu.
Výhody:
- PAR+: Optimalizovaná reflexná vrstva pre lepší rast rastlín a nižšiu teplotu.
- OMNIFLOW AIRVENT: Umožňuje aktívny prietok čerstvého vzduchu.
- Vysoká nosnosť: Stabilné oceľové tyče s práškovým nástrekom.
- Double bottom: Pevná vodotesná podlaha a ďalšia ochrana.
- Pevné zipsy: Zabezpečujú tesný skleník bez krycích chlopní.
Homebox® rastové stany sú stabilné, ľahké, odolné proti roztrhnutiu a ponúkajú široké možnosti pre zavesenie osvetlenia a vetracieho systému.
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
Svetelná clona Secret Jardin Light Baffle DF25 pre stany Dark Room.
Kovovú tyč možno použiť ako náhradu pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie. Tyč...
Trojcestný konektor Homebox, balenie 8 ks, priemer 16 mm.
Plastová rohová spojka (tvar XI s piatimi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 19 mm (série Dark...
Podporná sieť na ScrOG techniku pre rovnomerné rozloženie rastlín.
Náhradné konštrukčné tyče pre growbox Homebox L, dĺžka 100 cm.
Podobné produkty
FirmaMammothMammoth je holandská spoločnosť, ktorá patrí medzi priekopníkov v oblasti mobilných...
Mammoth LITEGrowbox sú cenovo najdostupnejšie pestovateľské stany od tejto je holandská firma, ktorá...
Growbox Mammoth PRO+ 90 s rozmermi 90×90×180 cm.
GorillaBox Stan 80x80x160 cm pre pestovanie.
Rastlinný stan Diamond Box Silver SL80 s rozmermi 80x80x180 cm. Vo vnútri je strieborná reflexná fólia...
Široký Urbanbox s rozmermi 120×60×180 cm je ideálny na indoor pestovanie pod osvetlením s príkonom...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a spoľahlivý...
Mammoth LITEGrowboxy sú cenovo najdostupnejšie pestovateľské stany od tejto holandskej firmy, ktorá...
Menší prístrešok Diamond Box Silver SL60 s vnútornou striebornou mylarovou fóliou. Pevné zipsy, odolná...
Kompaktný growbox s veľmi pevnou konštrukciou do menších priestorov.
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste neziskovýnadšenec do domáceho...
Mammoth LITE+ sú cenovo dostupné a kvalitné stany s vnútornou odrazovou vrstvou Mylar 170 D Silver. 100%...
Pestovateľský stanSecret Jardin Hydro Shootje profesionálny pestovateľský stan vyrobený z najkvalitnejšieho...
Stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov. Stabilný a spoľahlivý stan má vnútornú striebornú...
