Homebox HomeLab 80 (80x80x180 cm)
Kvalitný pestovateľský stanHomebox HomeLabje ideálny pre hobby pestovateľov. Všetky steny stanu majú strieborný odrazový povrch, ktorý efektívne izoluje teplo. Vonkajší materiál je z vodotesného čierneho plátna s veľmi pevnými zipsami. Stan je ľahký, skladný a úplne nepriepustný pre svetlo.




Pestovateľské stany Homebox HomeLabbol pôvodne vyrobený pre trh v USA, až potom sa začal predaj v Európe.
Konštrukcia stanu je veľmi pevná, odolná a spojená kvalitnými plastovými spojmi z polyméru pre maximálnu životnosť. Vnútorný materiál je postriebrený s vysokou odrazivosťou a zároveň dobre izoluje teplo. Vonkajší materiál je z vodotesného čierneho plátna s pevnými zipsami. Stan je ľahký, skladný a neprepúšťa žiadne svetlo.
Pestovateľský boxHomebox HomeLabje určený predovšetkým pre tých, ktorí ocenia jednoduchosť a kvalitné spracovanie.
| Rozmer stanu | 80 x 80 x 180 cm |
| Pestovateľská plocha | 0.64 m2 |
| Objem stanu | 1.15 m³3 |
| Konštrukcia | materiál - oceľ O tyče 16 mm |
| Napojenie | 3x O 130 - príťah a odťah 2x O 100 - káble |
| Okná | 2x indikačné |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Malé pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11.35 kg |
| EAN: | 4260220921899 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 150 W |
| Šírka: | 80 |
| Hĺbka: | 80 |
| Výška: | 180 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Strieborná |
| Plocha [m2]: | 0.6 |
| Počet dospelých rastlín: | 2.4 |
Homebox® ponúka moderné rastové stany, ktoré boli neustále vylepšované od roku 2001. Vynikajú inováciami a kvalitnou konštrukciou pre vyššie výnosy a lepšiu úrodu.
Výhody:
- PAR+: Optimalizovaná reflexná vrstva pre lepší rast rastlín a nižšiu teplotu.
- OMNIFLOW AIRVENT: Umožňuje aktívny prietok čerstvého vzduchu.
- Vysoká nosnosť: Stabilné oceľové tyče s práškovým nástrekom.
- Double bottom: Pevná vodotesná podlaha a ďalšia ochrana.
- Pevné zipsy: Zabezpečujú tesný skleník bez krycích chlopní.
Homebox® rastové stany sú stabilné, ľahké, odolné proti roztrhnutiu a ponúkajú široké možnosti pre zavesenie osvetlenia a vetracieho systému.
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte extra pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Štvorcestná plastová spojka do konštrukcie Homebox pre tyče 16 mm, balenie 4 ks.
Plastová spojka Secret Jardin pre potrubie s priemerom 16 mm.
Trojcestný konektor Homebox, balenie 8 ks, priemer 16 mm.
Extra veľká podporná sieť pre profesionálne indoor pestovanie.
Plastová rohová spojka (tvar K so štyrmi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 16 mm (série Dark...
Plastová rohová spojka (tvar XI s piatimi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 19 mm (série Dark...
Kovovú tyč možno použiť ako náhradnú pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie....
Podobné produkty
FirmaMammothje holandská spoločnosť, ktorá patrí medzi priekopníkov v oblasti mobilných klimatických...
Mammoth LITEGrowboxy sú cenovo najdostupnejšie pestovateľské stany od tejto holandskej firmy, ktorá...
Mammoth LITE+ sú cenovo dostupné a kvalitné stany s vnútornou odrazovou vrstvou Mylar 170 D Silver. 100%...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste hobbynadšenec domáceho pestovania,...
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou odrazivosťou....
Pestebný box Garden High Pro ProBox Basic je určený pre indoor pestovanie bylín a plodín. Stabilná...
Malý pestovateľský stan s 600D Mylar tkaninou, kovovými tyčami s priemerom 16 mm a práškovým náterom,...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a spoľahlivý...
Nová verzia pestovateľského stanuPure Tent 2.0je vzduchotesný pestovateľský box, ktorý umožňuje presnú...
Stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov. Stabilný a spoľahlivý stan má vnútornú striebornú...
Pestovateľský stan Cultibox Light Plus je kompaktný a praktický, jeho rozmery 60x60x140 cm sú ideálne do...
Malý pestovateľský stan s tkaninou Mylar 600D, kovovými tyčami s priemerom 16 mm a práškovým náterom,...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny predovšetkým pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a...
Pestovateľský stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste nadšenec do domáceho...
