SANSI lineárna žiarivka 15W 60cm
SANSI lineárna LED žiarivka 15 W sdĺžkou 60 cm je ideálna na prepojenie viacerých svetiel v rade alebo vedľa seba. Výborná na sadenie aj pestovanie šalátov, byliniek a podobných rastlín.




Maximálny počet svietidiel, ktoré môžete zapojiť do série v jednej vetve, je 10 ks. Druhá vetva musí byť pripojená paralelne.
Na napájanie použite Napájací kábel pre lineárnu žiarivku SANSI. Jeden kábel umožňuje zapojenie až 10 svetiel.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Lineárne LED grow svietidlá jednoradové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 8574700104823 |
| Výkon [W]: | 15 |
| Dĺžka: | 600 |
| Šírka: | 20 |
| Výška: | 20 |
| Náhrada za výbojku: | 35 |
| Účel použitia: | Predpestovanie |
| Fáza rastliny: | Sadenice |
| ? Oblasť [m2]: | velmi malé (do 0,4 m2) |
| Farba svetla: | Plnospektrálne |
| Prepínač rastu / kvetu: | Nie |
| Stmievanie: | Nie |
| Chladenie: | Pasívne |
| Materiál: | Kov + plast |
| Krytie: | IP65 |
| Uhol svetla: | 120° |
| Vstupné napätie: | 24V |
| Životnosť: | 50 000 h |
| PPFD (30cm): | 80 |
| PPFD (50cm): | 35 |
| PPFD (100cm): | 9 |
| Pracovná teplota: | -20 – 60 °C |
| Vnútorný časovač: | Nie |
Súvisiaci tovar
Napájací kábel pre lineárne žiarivky SANSI. Dĺžka kábla je 200 cm. Na konci kábla sa nachádza vodotesný...
Zásuvkový zdroj 60 W GST60 vrátane zástrčky a adaptérového kábla (DC na WDC19). Vhodný pre 2x SANlight FLEX...
Adaptérový kábel SANlight FLEX II WDC19/DC.
Flexo šnúra s vidlicou, dĺžka 3 metre, čierna farba. Prierez kábla je 3 x 1 mm2 . Pre bezpečné...
Zdroj s príslušenstvom pre Secret Jardin Cosmorrow 1×40 W.
Zdroj s príslušenstvom pre Secret Jardin Cosmorrow 2×20 W.
Zdroj s príslušenstvom pre Secret Jardin Cosmorrow 1×20 W.
Napájací zdroj pre LED osvetlenie SANlight FLEX II. Jednosmerná zástrčka WDC21, striedavá zástrčka Wieland...
LED napájací zdroj pre LED pásiky 24V 30Wje vybavený tepelnou poistkou, poistkou proti skratu (po...
Napájací kábel pre lineárne pestovateľské zářivku 120cm 28W zabezpečuje bezpečné a spoľahlivé napájanie...
Prepojovací Daisy Chain kábel pre LED svietidlá GENT.
Napájací zdroj pre LED svietidlá SANlight FLEX II. Jednosmerná zástrčka WDC21, striedavá zástrčka Wieland...
Externý ovládač 0-10V Lucius je digitálny regulátor určený na plynulú kontrolu intenzity osvetlenia alebo...
Podobné produkty
Vymeniteľný segment pre LED svietidlá Lucius 600W alebo 800W. Typ Finisher 10 K na poslednú fázu kvetu....
Secret Jardin Cosmorrow® Led 20W – Infračervené spektrum – Navrhnuté pre nízke priestory s obmedzeným...
Garden High Pro LEDMAX M, 2x 10W/55 cm - LED osvetlenie pre sadenice, klonovanie, rast, microgreens alebo...
Secret Jardin Cosmurow® Grow LED 20 W OOP 2.4 – vylepšené spektrum pre kvitnutie. Navrhnuté pre nízke...
Lumatek predstavuje samostatný 100W LED segment s plným svetelným spektrom a účinnosťou 2,9 µmol/J....
INFRARED LED na kvitnutie a tvorbu plodov. Dlhšia (90 cm) a výkonnejšia (40W) verzia populárnych LED...
Secret Jardin Cosmorrow LED 40W Full Spectrum 2,85 µmol/J. Dĺžka 70 cm. Vyššia účinnosť. Vhodné na celý...
Táto novinka je určená predovšetkým veľkopestovateľom, ktorí zodpovedajú za vertikálne farmy alebo...
GENT G-LED 26W je úsporné LED osvetlenie s rastovým spektrom, navrhnuté pre malé pestovateľské stany alebo...
Sanlight Flex II. NOVÝ TYP. Vysoko efektívne LED osvetlenie ideálne pre malé indoor pestovateľské priestory...
Predstavujeme Spider Farmer Glow30 – štyri LED svetelné tyče s dĺžkou 33 cm a výkonom 8 W. Navrhnuté najmä...
Secret Jardin Cosmorrow® Led 20W – Ultrafialové spektrum – Navrhnuté pre nízke priestory s obmedzeným...
