Secret Jardin Cosmorrow® LED 40W - Infračervené spektrum




40 W LED IR Cosmorrow® sa skladá z 33 % blízkeho infračerveného svetla (730 nm) a 66 % LED svetla 2100 °K (teplá biela). Svietidlo je určené na kvitnutie a tvorbu plodov, taktiež pomáha svetlomilným rastlinám rásť do výšky.
K svítidlu je potrebné zakúpiť produkt Cosmorrow zdroj s príslušenstvom. Dostupný v dvoch verziách 1x40W a 2x40W. Špecifikácia:
- Rozmery: 870mm x 32mm x 14.5mm
- Príkon: 40W
- Napätie: 24V
- Priud: 1.67 A
- Ochrana: IP65
- Hmotnosť: 0,32 kg
- Pracovná teplota: 0 °C až 40°C
- Line 1 : 2100 K
- Line 2 : 730 nm
- Line 3 : 2100 K
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lineárne LED grow svietidlá jednoradové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| EAN: | 5425030266663 |
| Výkon [W]: | 40 |
| Dĺžka: | 870 |
| Šírka: | 32 |
| Výška: | 14,5 |
| Náhrada za výbojku: | 100 |
| Účel použitia: | Prídavné osvetlenie |
| Fáza rastliny: | Kvet |
| ? Oblasť [m2]: | velmi malé (do 0,4 m2) |
| Farba svetla: | IR |
| Prepínač rastu / kvetu: | Nie |
| Stmievanie: | Áno (pomocou externého stmievača) |
| Chladenie: | Pasívne |
| Materiál: | Kov + plast |
| Krytie: | IP65 |
| Uhol svetla: | 120° |
| Vstupné napätie: | 24V |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Pracovná teplota: | -20 – 60 °C |
| Vnútorný časovač: | Nie |
Secret Jardin je francúzska značka, ktorá sa snaží ponúknuť pestovateľom produkty, ktoré splnia všetky ich požiadavky. Za týmto účelom vytvorila bohaté predvybavené pestovateľské stany, aby zákazníkom poskytla maximálny komfort, ale predovšetkým perfektné výsledky pri pestovaní. Pestovateľské stany Secret Jardin poskytujú vašim rastlinám moderné prostredie, ktoré je premyslené do posledného detailu. Sú vytvorené tak, aby sa vaše bylinky mohli tešiť z optimálnych klimatických a svetelných podmienok. Okrem pestovateľských stanov zahŕňa ich sortiment aj ďalšie vybavenie pre jednoduchšie a efektívnejšie pestovanie.
Výhody značky Secret Jardin:
- Kompaktnosť
- Dlhá životnosť
- Kompatibilné so všetkými spôsobmi indoor pestovania (kvetináče, kokos, hlina)
- Kompatibilné s väčšinou zavlažovacích systémov
Stanov od značky Secret Jardin je skutočne mnoho. Každý z nich ponúka niečo iné a sú konfigurované tak, aby jeho budúcemu majiteľovi ponúkli všetko, čo potrebuje. Rozdelené sú do niekoľkých modelových radov (Hydro Shoot, Dark Street, Dark Room a Dark Propagator).
Súvisiaci tovar
Secret Jardin Cosmorrow® Led 20W – Ultrafialové spektrum – Navrhnuté pre nízke priestory s obmedzeným...
Zdroj s príslušenstvom pre Secret Jardin Cosmorrow 2×40 W.
Zdroj s príslušenstvom pre Secret Jardin Cosmorrow 1×40 W.
* !!! Upozornenie !!! maximálne trvalé odporúčané zaťaženie je s minimálne 20 % rezervoupri bežnom...
Externý ovládač 0-10V Lucius je digitálny regulátor určený na plynulú kontrolu intenzity osvetlenia alebo...
Zdroj s príslušenstvom pre Secret Jardin Cosmorrow 1×20 W.
Flexo šnúra s vidlicou, dĺžka 3 metre, čierna farba. Prierez kábla je 3 x 1 mm2 . Pre bezpečné...
Napájací zdroj pre LED svietidlá SANlight FLEX II. DC zástrčka WDC21, AC zástrčka Wieland (RST-classic 3p)....
Secret Jardin Cosmurow® Power 2/3x 20W – zdroj s príslušenstvom pre 2–3 Cosmurow 20W LED svietidlá. Balík...
Napájací kábel pre lineárne žiarivky SANSI. Dĺžka kábla je 200 cm. Na konci kábla sa nachádza vodotesný...
LED napájací zdroj pre LED pásiky 24V 30Wje vybavený tepelnou poistkou, poistkou proti skratu (po...
Podobné produkty
Lumatek predstavuje samostatný 100W LED segment s plným svetelným spektrom a účinnosťou 2,9 µmol/J....
Vymeniteľný segment pre LED svietidlá Lucius 600W alebo 800W. Typ Finisher 10 K na poslednú fázu kvetu....
Secret Jardin TLED Kvetové spektrum 42W - Vyvinuté do nízkych priestorov so slabým odťahom vzduchu. Možno...
SANSI lineárna LED žiarivka 25 W s dĺžkou 120 cm je ideálna na prepojenie viacerých svetiel za sebou alebo...
Sanlight Flex II. NOVÝ TYP. Vysoko efektívne LED osvetlenie ideálne pre malé indoor pestovateľské priestory...
Garden High Pro LEDMAX M, 2x 10W/55 cm - LED osvetlenie pre sadenice, klonovanie, rast, microgreens alebo...
ULTRAFIALOVÉ LED na kvitnutie a tvorbu plodov. Dlhšia (90 cm) a výkonnejšia (40W) verzia populárnych LED...
SANSI lineárna LED žiarivka 20 WS celkovou dĺžkou 90 cm je ideálna na prepojenie viacerých svetiel v rade...
LED svetlo pre microgreens s vysokou teplotou chromatickosti.
Sanlight Flex II. NOVÝ TYP vysoko efektívneho LED osvetlenia ideálneho pre malé indoor pestovateľské...
GENT G-LED 26W je úsporné LED osvetlenie s rastovým spektrom, navrhnuté pre malé pestovateľské stany alebo...
