Mammoth Classic + 80 (80x80x180cm)
FirmaMammothje holandská spoločnosť, ktorá patrí medzi priekopníkov v oblasti mobilných klimatických miestností a stanov.Mammoth Classicje plnohodnotný pestovateľský box, ktorý vďaka veľmi jednoduchej montáži je vhodný pre začiatočníkov aj stredne pokročilých pestovateľov. Vďaka použitým materiálomMylar 600Dmá vysokú odrazivosť svetla a cenovo sa radí medzi verzie LITE a PRO.




Rozdiely oproti lacnejšej verzii sú v použití vnútorného odrazového materiálu. Rozdiely oproti verzii PRO sú aj vo využití vnútorného povrchu a v spracovaní ako takom. Classic verzia má oproti PRO menej predpripravených vychytávok, ako sú otvory na odťah, káble, závlahu a podobne.
• 100 % svetlotesný
• rýchle a jednoduché zloženie pestovateľského stanu
• nový dizajn so zosilneným rámom z 16 mm silných oceľových rúrok a kvalitnými rohmi
• dostupné v širokej škále veľkostí
• veľké dvere pre jednoduchý prístup
• množstvo prestupov prejednoduchú inštaláciu vnútorného vybavenia
| Rozmer stanu | 80 x 80 x 160 cm |
| Pestovateľská plocha | 0,64 m2 |
| Objem stanu | 1,02 m³3 |
| Materiál povrchu | Mylar 600D |
| Dvere (vchod) | 1x predné |
| Okno (ventilácia) | 1x 30 x 20 cm |
| Napojenie | vrstva - jednoduchá O 76 - káble O 152 - príťah O 152 - odťah |
| Konštrukcia | materiál - oceľ hrúbka materiálu - 0,5 mm O tyče 16 mm |
| Príslušenstvo | spojky (materiál PP Copolymer) 2x úchyty 2x pásy na uchytenie koncového filtra (strap) 1x odnímateľný zásobník na vodu |
Ako sa stavia stan alebo pestovateľský stan Mammoth
Dodatočné parametre
| Kategória: | Malé pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 13.8 kg |
| EAN: | 5060266944390 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 150 W |
| Šírka: | 80 |
| Hĺbka: | 80 |
| Výška: | 180 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Strieborná |
| Plocha [m2]: | 0.6 |
| Počet dospelých rastlín: | 2.4 |
Mammoth Tents - Kvalitná holandská značka, ktorá má čo ponúknuť
Mammoth Tents je holandská značka známa kvalitnými pestovateľskými stanmi, ktoré sú ideálne pre indoor pestovanie rastlín. Ponúka širokú škálu boxov v rôznych veľkostiach (od 0,16 do 4,5 m²), ktoré sú kompatibilné s kvetináčmi aj hydroponickými systémami.
Mammoth Tents sa delí na tri rady:
- Mammoth PRO (odolný dvojvrstvový plášť, vyššia odrazivosť)
- Mammoth Lite (cenovo atraktívne, jednoduchšia konštrukcia)
- Mammoth Classic (stredná cesta medzi kvalitou a cenou)
Všetky modely sú vyrobené z netoxických materiálov a ľahko sa inštalujú, čo uľahčuje prácu s káblami a ventilátormi.
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Závesný systém vhodný aj pre veľmi ťažké predmety v rastovom boxe alebo jeho okolí. Najčastejšie sa používa...
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
Plastová rohová Y-spojka pre tyče Secret Jardin s priemerom 25 mm (série Dark Room a Intense). Vhodná ako...
Kovovú tyč možno použiť ako náhradu pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie. Tyč...
Gumová pätka pre tyče Secret Jardin s priemerom 19 mm (séria Dark Street a veľká Hydroshoot). Vhodná ako...
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte mimoriadne pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Kompaktná sieť vhodná do menších growboxov.
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte extra pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Dry Rack 71×71 cm, sušiaca sieť s jedným poschodím o rozmere 71×71 cm. Po dokúpení ďalších kusov je možné...
Náhradná tyč Secret Jardin s priemerom 19 mm a dĺžkou 97,5 cm je určená pre stany zo série Dark Street a...
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte mimoriadne pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Náhradné tyče konštrukcie pre growbox Homebox XL.
Štvorcestná plastová spojka do konštrukcie Homebox pre tyče 16 mm, balenie 4 ks.
Podobné produkty
Pestovateľské stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z...
Pestovací stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou...
Kvalitný pestovateľský stanHomebox HomeLabje ideálny pre hobby pestovateľov. Všetky steny stanu majú...
Mammoth LITEGrowboxy sú cenovo najdostupnejšie pestovateľské stany od tejto holandskej firmy, ktorá...
Malý pestovateľský stan Urbanbox s rozmermi 50x50x120 cm je ideálny na indoor pestovanie pod osvetlením s...
Rastlinný stan Diamond Box Silver SL80 s rozmermi 80x80x180 cm. Vo vnútri je strieborná reflexná fólia...
Growbox Homebox Ambient R120 S s rozmermi 120×60×180 cm.
Growbox Garden High Pro EcoPro s rozmermi 80×80×160 cm pre stredne veľké rastliny.
Stany PURE TENTponúkajú vynikajúci pomer ceny a kvality vďaka použitiu prémiového materiáluMYLAR D400s...
Pestovateľský stanSecret Jardin Hydro Shootje profesionálny pestovateľský stan vyrobený z najkvalitnejšieho...
Veľmi kompaktný pestovateľský stan DiamondBox Silver SL40 s vnútornou striebornou mylarovou fóliou. Pevné...
Malý pestovateľský stan s tkaninou Mylar 600D, kovovými tyčami s priemerom 16 mm s práškovým nástrekom a...
Pestovateľský stan Diamond Box Silver SL90 s rozmermi 90×90×200 cm. Vo vnútri je strieborná reflexná fólia...
Pestebný box Garden High Pro ProBox Basic je určený pre indoor pestovanie bylín a plodín. Stabilná...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a spoľahlivý...
