Sansi LED rastúca lampa s klipom
SANSI Led grow lampička s tromi hlavami je vysokokvalitné a efektívne osvetlenie pre rastliny. SANSI používa patentovanú technológiu svietidiel. Všetky ich lampy majú keramický chladič, ktorý chráni LED pred prehriatím a výrazne predlžuje životnosť. Vďaka stmievaču a časovaču je táto lampička komplexná a nepotrebujete žiadne ďalšie príslušenstvo. Ideálna na predpestovanie, prísvit aj pestovanie byliniek od semienka až po zber.




LED grow lampa SANSI s klipsom
| LED lampa SANSI s tromi žiarovkami je veľmi efektívne osvetlenie pre stredne veľké rastliny. Lampa má 5 úrovní jasu, takže si môžete nastaviť svetlo presne podľa svojich potrieb, a navyše môžete rozsvietiť 1, 2 alebo všetky 3 ramená. Spracovanie lampy je na vysokej úrovni, chladenie zabezpečuje keramický chladič. | ![]() |
![]() |
Ďalšou veľkou výhodou tejto LED pestovateľskej lampy je ovládací panel priamo na kábli. Umožňuje vám ľubovoľne nastaviť osvetlenie rastlín podľa vašich požiadaviek. Ak máte menšie rastliny, ktoré chcete osvetľovať 12 hodín denne, nemusíte si kupovať samostatný časovač. Všetko jednoducho nastavíte priamo na lampe a o nič iné sa nemusíte starať. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED lampičky na pestovanie rastlín |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 8574700102564 |
| Výkon [W]: | 24 |
| Typ pätice: | E27 |
| Náhrada za výbojku: | 60 W |
| Účel použitia: | Predpestovanie |
| Fáza rastliny: | Sadenice |
| ? Oblasť [m2]: | velmi malé (do 0,4 m2) |
| Farba svetla: | Plnospektrálne |
| Prepínač rastu / kvetu: | Áno |
| Stmievanie: | Áno |
| Chladenie: | Pasívne |
| Materiál: | Kov + plast |
| Krytie: | IP20 |
| Uhol svetla: | 90° |
| Vstupné napätie: | 230VAC |
| Frekvencia: | 50/60 Hz |
| Životnosť: | 50 000 h |
| PPFD (30cm): | 79 |
| PPFD (50cm): | 28 |
| PPFD (100cm): | 7 |
| Pracovná teplota: | -20 – 60 °C |
| Certifikácia: | CCC, CE, CQC, ETL, FCC, RoHS |
| Vnútorný časovač: | Áno |
| Hmotnosť: | 90 g |
| Chromatičnost: | 4000 K |


