Malé prenosné USB GROW svetlo 5W
Malé svetlo určené naosvetlenie rastlíns celkovým výkonom5W. V balení nájdetekovový husí krk s USB konektorom, čo znamená, že vstupné napájanie je5V. Toto pestovateľské prisvietenie slúži najmä ako doplnok denného svetla alebo na osvetlenie malých rastlín a byliniek. Výraznou výhodou jeflexibilita tohto typu svietidla. Ak máte POWERBANKU, môžete rastlinu nasvietiť prakticky kdekoľvek. Ak máte rastlinu pri počítači, USB port môžete využiť ajpre toto osvetlenie.




USB LED lampička na osvetlenie rastlín s celkovým výkonom 5W, je jednoduchý spôsob, ako nasvietiť rastliny na miestach bez prístupu k 230V elektrine. Toto svetlo obsahuje kovové ohybné rameno dlhé 29 cm. Umožní vám pohodlne nastaviť svetlo podľa vašich potrieb. Samotné svetlo má dĺžku 21 cm a pomer všetkých 27 LED diód je 2R:1B. Tento svetelný pomer je ideálny pre široké spektrum rastlín a zabezpečuje správny priebeh fotosyntézy rastlín (rastovú aj kvetovú fázu). Najčastejšie sa svetlo používa na nasvietenie rastlín pri počítači alebo úplne kdekoľvek po zapojení svetielka do powerbanky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED lampičky na pestovanie rastlín |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8574700100025 |
| Výkon [W]: | 5 |
| Účel použitia: | Izbové rastliny |
| Fáza rastliny: | Sadenice |
| ? Oblasť [m2]: | velmi malé (do 0,4 m2) |
| Farba svetla: | Viacspektrálne (fialová) |
| Prepínač rastu / kvetu: | Nie |
| Stmievanie: | Nie |
| Chladenie: | Pasívne |
| Materiál: | Kov |
| Krytie: | IP20 |
| Vstupné napätie: | USB |
| Frekvencia: | 50/60 Hz |
| Životnosť: | 35 000 h |
| PPFD (30cm): | 15 |
| PPFD (50cm): | 4 |
| PPFD (100cm): | 1 |
| Pracovná teplota: | -20 – 60 °C |
| Certifikácia: | CCC, CE, CQC, ETL, FCC, RoHS |
| Vnútorný časovač: | Nie |
| Hmotnosť: | 60 g |
| LED čip: | SMD 5730 |
| Svietivosť: | 100 |
| Dĺžka svietidla: | 21 cm |
