Secret Jardin Dark propagátor (90x60x98 cm) rev. 4.0
Pestovateľský stanSecret Jardin Dark propagátor rev. 4.0Je navrhnutý predovšetkým na zakoreňovanie klonov a predpestovanie mladých sadeníc. Zabezpečuje rovnomernú teplotu a vlhkosť v celom stane. Ľahká hliníková konštrukcia je jednoducho zostaviteľná, pevná a zároveň vodeodolná. Vnútorné steny stanu sú potiahnuté striebornou reflexnou fóliou Mylar (210T) s 95 % odrazom svetla.




Ide o veľmi dobre spracovanýpestovateľský stan, s vlastnosťami navrhnutými pre bezproblémové zakoreňovanie klonov a predpestovanie mladých sadeníc. Špeciálne upravený priedušný materiál zabezpečuje rovnomernú teplotu a vlhkosť v celom stane.
| Rozmery stanu | 90 x 60 x 98 cm |
| Pestovateľská plocha | 0,54 m2 |
| Objem stanu | 0,53 m33 |
| Materiál povrchu | Mylar (210T) |
| Dvere (vchod) | 2x predné |
| Napojenie | 1x Ø 100 - odťah |
| Konštrukcia | materiál - oceľ O tyče 16 mm |
| Príslušenstvo | 15x CableIT - úchyty na káble a siete 2x držiak blesku a filtra (nosnosť 10 kg) 1x 100mm pasívna chrbtová krytka |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Propagátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 5425030264843 |
| Pre rastovú fázu: | Klíčenie a sadenice |
| Pôdorys: | Obdĺžnik |
| Odrazivá fólia: | Strieborná |
Secret Jardin je francúzska značka, ktorá sa snaží ponúknuť pestovateľom produkty, ktoré splnia všetky ich požiadavky. Za týmto účelom vytvorila bohaté predvybavené pestovateľské stany, aby zákazníkom poskytla maximálny komfort, ale predovšetkým perfektné výsledky pri pestovaní. Pestovateľské stany Secret Jardin poskytujú vašim rastlinám moderné prostredie, ktoré je premyslené do posledného detailu. Sú vytvorené tak, aby sa vaše bylinky mohli tešiť z optimálnych klimatických a svetelných podmienok. Okrem pestovateľských stanov zahŕňa ich sortiment aj ďalšie vybavenie pre jednoduchšie a efektívnejšie pestovanie.
Výhody značky Secret Jardin:
- Kompaktnosť
- Dlhá životnosť
- Kompatibilné so všetkými spôsobmi indoor pestovania (kvetináče, kokos, hlina)
- Kompatibilné s väčšinou zavlažovacích systémov
Stanov od značky Secret Jardin je skutočne mnoho. Každý z nich ponúka niečo iné a sú konfigurované tak, aby jeho budúcemu majiteľovi ponúkli všetko, čo potrebuje. Rozdelené sú do niekoľkých modelových radov (Hydro Shoot, Dark Street, Dark Room a Dark Propagator).
