Secret Jardin Hydro Shoot 40 x 40 x 120
Pestovateľský stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z vysoko kvalitného odrazového materiálu 210D Mylar pevná textília, ktorá má navyše antidetekčné vlastnosti. Hliníková konštrukcia je ľahko zostaviteľná a dostatočne pevná vďaka 16 mm oceľovým profilom. Postavenie stanu je rýchle, zaberie približne 15 minút.




Vysokokvalitný pestovateľský stan z jedinečnejpevnej tkaniny 210D Mylar. Zipsy stanu sú hrubé 8 mm a veľmi odolné. Pestovateľský box má odnímateľnú nádrž na vodu.
| Rozmery stanu40 x 40 x 120 cm | |
| Pestovateľská plocha0,16 m2 | |
| Objem stanu0,19 m33 | |
| Podložka | WT40 |
| Povrchový materiál210D Mylar pevná tkanina | |
| Okná | 1x 30 x 20 cm |
| Zapojenie1x 150 mm so sťahovacou šnúrkou | |
| MMateriálkonštrukcie- oceľová O lišta 16 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stimulátory koreňov |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 3.68 kg |
| EAN: | 5425030262061 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | Do 100 W |
| Pre rastovú fázu: | Klíčenie a sadenice |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Strieborná |
Secret Jardin je francúzska značka, ktorá sa snaží ponúknuť pestovateľom produkty, ktoré splnia všetky ich požiadavky. Za týmto účelom vytvorila bohaté predvybavené pestovateľské stany, aby zákazníkom poskytla maximálny komfort, ale predovšetkým perfektné výsledky pri pestovaní. Pestovateľské stany Secret Jardin poskytujú vašim rastlinám moderné prostredie, ktoré je premyslené do posledného detailu. Sú vytvorené tak, aby sa vaše bylinky mohli tešiť z optimálnych klimatických a svetelných podmienok. Okrem pestovateľských stanov zahŕňa ich sortiment aj ďalšie vybavenie pre jednoduchšie a efektívnejšie pestovanie.
Výhody značky Secret Jardin:
- Kompaktnosť
- Dlhá životnosť
- Kompatibilné so všetkými spôsobmi indoor pestovania (kvetináče, kokos, hlina)
- Kompatibilné s väčšinou zavlažovacích systémov
Stanov od značky Secret Jardin je skutočne mnoho. Každý z nich ponúka niečo iné a sú konfigurované tak, aby jeho budúcemu majiteľovi ponúkli všetko, čo potrebuje. Rozdelené sú do niekoľkých modelových radov (Hydro Shoot, Dark Street, Dark Room a Dark Propagator).
