Secret Jarsin Cosmorrow® 20W - Ultrafialové spektrum
Secret Jardin Cosmorrow® Led 20W – Ultrafialové spektrum – Navrhnuté pre nízke priestory s obmedzeným odťahom vzduchu.




Špecifikácie Cosmorrow 20W UV:
- Výkon LED: 20W
- Ekvivalent: 45W
- Rozmery (D׊×V): 470 mm x 32 mm x 14,5 mm
- Hmotnosť: 0,35 kg
- Napätie: 24 V (nutné dokúpiť napájací zdroj)
- Prúd: 0,83 A
- Životnosť: 50 000 hodín (tolerancia 20 % strata po 30 000 hodinách)
- Stupeň krytia: IP65
- Prevádzková teplota: 0 °C až 40 °C
- Revízia: 1.00
Technické špecifikácie LED:
- Počet: 126
- Spotreba: 0,16 W / čip
- Svietivosť: 120 lm / W
- Farba rada 1: 6500K
- Farba rada 2: 365 nm
- Farba rada 3: 6500K
- PE: 34 µmol/s
- PE: 1,7 µmol/s/W
Krátke video na predstavenie novej rady LED svietidiel Secret Jardin Cosmorrow
Odporúčame dokúpiť:
- Napájací zdroj pre jedno svietidlo, alebo pre dve svietidlá Cosmorrow.
- Na výber máte aj tieto varianty z rady Secret Jardin Cosmorrow:
Jednoduchá inštalácia pestovateľských LED lineárnych svietidiel, ktoré možno pomocou plastových úchytov pripevniť na čokoľvek. Ak zakúpite dve svietidlá vrátane dvoch napájacích zdrojov, získate v balení spojovaciu sadu a môžete svietidlá spojiť, čím získate pohodlnejší spôsob inštalácie než inštalovať každé svietidlo zvlášť.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lineárne LED grow svietidlá jednoradové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 5425030266557 |
| Výkon [W]: | 20 |
| Dĺžka: | 470 |
| Šírka: | 32 |
| Výška: | 14,5 |
| Náhrada za výbojku: | 50 |
| Účel použitia: | Prídavné osvetlenie |
| Fáza rastliny: | Kvet |
| ? Oblasť [m2]: | velmi malé (do 0,4 m2) |
| Farba svetla: | UV |
| Prepínač rastu / kvetu: | Nie |
| Stmievanie: | Nie |
| Chladenie: | Pasívne |
| Materiál: | Kov + plast |
| Krytie: | IP65 |
| Uhol svetla: | 120° |
| Vstupné napätie: | 24V |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Pracovná teplota: | -20 – 60 °C |
| Vnútorný časovač: | Nie |
Secret Jardin je francúzska značka, ktorá sa snaží ponúknuť pestovateľom produkty, ktoré splnia všetky ich požiadavky. Za týmto účelom vytvorila bohaté predvybavené pestovateľské stany, aby zákazníkom poskytla maximálny komfort, ale predovšetkým perfektné výsledky pri pestovaní. Pestovateľské stany Secret Jardin poskytujú vašim rastlinám moderné prostredie, ktoré je premyslené do posledného detailu. Sú vytvorené tak, aby sa vaše bylinky mohli tešiť z optimálnych klimatických a svetelných podmienok. Okrem pestovateľských stanov zahŕňa ich sortiment aj ďalšie vybavenie pre jednoduchšie a efektívnejšie pestovanie.
Výhody značky Secret Jardin:
- Kompaktnosť
- Dlhá životnosť
- Kompatibilné so všetkými spôsobmi indoor pestovania (kvetináče, kokos, hlina)
- Kompatibilné s väčšinou zavlažovacích systémov
Stanov od značky Secret Jardin je skutočne mnoho. Každý z nich ponúka niečo iné a sú konfigurované tak, aby jeho budúcemu majiteľovi ponúkli všetko, čo potrebuje. Rozdelené sú do niekoľkých modelových radov (Hydro Shoot, Dark Street, Dark Room a Dark Propagator).
Súvisiaci tovar
Zdroj s príslušenstvom pre Secret Jardin Cosmorrow 1×20 W.
Zdroj s príslušenstvom pre Secret Jardin Cosmorrow 2×20 W.
Secret Jardin Cosmurow® Power 2/3x 20W – zdroj s príslušenstvom pre 2–3 Cosmurow 20W LED svietidlá. Balík...
Secret Jardin Cosmorrow® Led 20W – Infračervené spektrum – Navrhnuté pre nízke priestory s obmedzeným...
ULTRAFIALOVÉ LED na kvitnutie a tvorbu plodov. Dlhšia (90 cm) a výkonnejšia (40W) verzia populárnych LED...
INFRARED LED na kvitnutie a tvorbu plodov. Dlhšia (90 cm) a výkonnejšia (40W) verzia populárnych LED...
Secret Jardin Cosmurow® Grow LED 20 W OOP 2.4 – vylepšené spektrum pre kvitnutie. Navrhnuté pre nízke...
Secret Jardin TNOLED 2x40W Blooming LED súprava s dvoma LED svietidlami COSMORROCK, FASTERS a CAABINERS pre...
Secret Jardin Cosmorrow LED 40W Full Spectrum 2,85 µmol/J. Dĺžka 70 cm. Vyššia účinnosť. Vhodné na celý...
Secret Jardin TLED Kvetové spektrum 42W - Vyvinuté do nízkych priestorov so slabým odťahom vzduchu. Možno...
LED napájací zdroj pre LED pásiky 24V 30Wje vybavený tepelnou poistkou, poistkou proti skratu (po...
Zásuvkový zdroj 30 W GST30 vrátane koncovky a adaptérového kábla (DC na WDC19). Vhodný pre 1x svietidlo...
Podobné produkty
Táto novinka je určená predovšetkým veľkopestovateľom, ktorí sa venujúvertikálnym farmám alebo poschodovým...
Vymeniteľný segment pre LED svietidlá Lucius 600W alebo 800W. Typ Finisher 10 K na poslednú fázu kvetu....
SANSI lineárna LED žiarivka 15 W sdĺžkou 60 cm je ideálna na prepojenie viacerých svetiel v rade alebo...
Lumatek predstavuje samostatný 100W LED segment s plným svetelným spektrom a účinnosťou 2,9 µmol/J....
SANSI lineárna LED žiarivka 25 W s dĺžkou 120 cm je ideálna na prepojenie viacerých svetiel za sebou alebo...
Secret Jardin TNOLED 2x40W Blooming LED súprava s dvoma LED svietidlami COSMORROCK, FASTERS a CAABINERS pre...
GENT G-LED 26W je úsporné LED osvetlenie s rastovým spektrom, navrhnuté pre malé pestovateľské stany alebo...
Secret Jardin TLED Kvetové spektrum 42W - Vyvinuté do nízkych priestorov so slabým odťahom vzduchu. Možno...
SANSI lineárna LED žiarivka 20 WS celkovou dĺžkou 90 cm je ideálna na prepojenie viacerých svetiel v rade...
Predstavujeme Spider Farmer Glow30 – štyri LED svetelné tyče s dĺžkou 33 cm a výkonom 8 W. Navrhnuté najmä...
INFRARED LED na kvitnutie a tvorbu plodov. Dlhšia (90 cm) a výkonnejšia (40W) verzia populárnych LED...
Garden High Pro LEDMAX M, 2x 10W/55 cm - LED osvetlenie pre sadenice, klonovanie, rast, microgreens alebo...
Sanlight Flex II. NOVÝ TYP. Vysoko efektívne LED osvetlenie ideálne pre malé indoor pestovateľské priestory...
