Atami ATA Terra Max

Kód: 100206/1L 100207/5L Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Atami
12,81 € 42,22 € od 12,81 € –17 %
ATAMI ATA Terra Max (Objem hnojiva 5 l)
12,81 € 42,22 € od 12,81 € –17 % 10,64 € 34,96 € od 10,64 €
Do 7 dní Do 7 dní Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
29.10.2021 29.10.2021 Zvoľte variant

ATA Terra Max je univerzálny základný roztok rastlinných živín, ktorý sa používa počas cyklu kvitnutia rastliny a je špeciálne vyvinutý pre kultiváciu v pôde. Pretože tento substrát je prirodzene bohatý na vápnik a ďalšie živiny, do ATA Terra Max sa takmer žiadny vápnik nepridáva a hodnoty NPK boli udržiavané relatívne nízke, aby sa zabránilo nadmernému hnojenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Atami ATA Terra Max:   Vyvážená výživa pre rastliny vo fáze kvetu

ATA Terra Max je univerzálny základný roztok rastlinných živín, ktorý sa používa počas cyklu kvitnutia rastliny a je špeciálne vyvinutý pre kultiváciu v pôde. Pretože tento substrát je prirodzene bohatý na vápnik a ďalšie živiny, do ATA Terra Max sa takmer žiadny vápnik nepridáva a hodnoty NPK boli udržiavané relatívne nízke, aby sa zabránilo nadmernému hnojenie. ATA Terra Max je kompletný kvitnúce výživa, ktorá má pozitívny vplyv na ochotu vašej rastliny k kvetu. Výsledkom budú nádherne kompaktné kvety, ktoré sa výrazne zväčší.

Výhody produktu ATA Terra MAX:

  • Je vhodný pre ľahké pôdy
  • Ľahko sa vstrebáva
  • Rýchle výsledky

Vhodné predovšetkým pre:

ATA Terra Max je univerzálna živina vhodná pre rôzne druhy ovocia, zeleniny, bylín, ako je karfiol, brokolica, baklažán a okrasné rastliny. Môže byť tiež použitý pre kvitnutie okrasných rastlín (napr. Ruží, vresových kvetov). Požadovanú dávku je možné zmerať tak, aby vyhovovala potrebám jednotlivých rastlín alebo plodín.

Dávkovanie a použitie:

1 - 5 ml na liter vody. Vhodné pre všetky zavlažovacie systémy.   Možno použiť denne po celú dobu kvitnutia. ATA Terra Max je priamo rozpustný vo vode a ľahko vstrebateľný rastlinami, takže výsledky sú rýchlo viditeľné.   NPK 2-2-4 W/W K

Viac informácií o dávkovaní produkte ATA Terra MAX nájdete v tabuľke nižšie: ata terra rootbastic Bloombastic

Dodatočné parametre

Kategória: ATA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6.1 kg
Objem: 0.007296 m3
Počet v balení: 1 ks
Skladom položek: 6

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: