BudBox pro XL + 150x150x200 biely - rastové stan
BudBox PRO XL+ je pestovný stan, ktorý nesklame ani hobby pestovateľova nadšencov domáceho pestovania, aleboprofesionálnych biológov, ktorí presne vedia, do čoho idú. Tento pestovateľský box ponúka celkovú plochu150 x 150 cm a výšku 200 cm. Vyznačuje sa štvorvrstvovým nepriesvitným materiálom vrátane novo patentovanýchnepriesvitných zipsov.




Špičkový výrobca kvalitných pestovateľských stanovBudBoxvstúpil na trh s touto špičkou v rôznych veľkostiach. Výrobcovia growboxov zvyčajne ponúkajú menšie rozmery pre domáce a amatérske pestovateľov, ale aj veľké stany, ktoré vytvárajú izolovanú miestnosť pre profesionálnych záhradníkov, kde sa investícia musí vyplatiť. Stan má 100% nepriesvitnú vrstvu a netoxický materiál, zosilnené zipsy, ktoré sú stále ľahko ovládateľné a odolné. Každý stan je vybavený pozorovacím okienkom zo zelenej fólie, ktoré umožňuje sledovať rastlinky aj v noci. Kovová konštrukcia je navrhnutá a predimenzovaná tak, aby zvládla aj komplexné systémyLED osvetlenie a všetkuvzduchotechniku. Ďalšie inovácie použité v modeli zhrnieme v nasledujúcich bodoch.
Nový model PRO XL prináša tieto vylepšenia:
- 100% nepriesvitnosť
- Netoxické materiály (úroda zostáva prírodne čistá)
- Novopatenované nepriesvitné zipsy
- Pozorovacie okienko zo zelenej fólie
- Kovové spojky
- Spodný rám špeciálne upravený pre odtok závlahy
- Bez spodných priečnych trubiek
- Rovné dno
- Širšie priechody na vzduchotechniku (možné použiť sono potrubie)
Technické parametre pestovateľského stanu
| Rozmer stanu | 150 x 150 x 200 cm |
| Pestovateľská plocha | 2,25 m2 |
| Objem stanu | 4,5 m33 |
| Materiál povrchu | Silver Mylar |
| Dvere (vchod) | 2x predné |
| Okno (ventilácia) | 1x indikačné 2x vetracie |
| Napojenie | 1x O 275 - vzduchovody 2x O 100 - káble 2x O 225 - príťah 1x O 275 - odťah |
| Konštrukcia | materiál - oceľ hrúbka mat. - 0,5 mm O tyče 25 mm |
| Konštrukcia | 8x kovové spojky 2x závesné popruhy 2x zásobník na vodu |
Ako sa stavia stan, alebo postavenie pestovateľského stanu BudBox
Dodatočné parametre
| Kategória: | Veľké pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 27.3 kg |
| EAN: | 5060722150136 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 600 W |
| Šírka: | 150 |
| Hĺbka: | 150 |
| Výška: | 200 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Biela |
| Plocha [m2]: | 2.3 |
| Počet dospelých rastlín: | 9.2 |
Rastové stany pre indoor pestovanie - BudBox
BudBox Grow Tents je britská spoločnosť založená v roku 2004, špecializujúca sa na výrobu prémiových rastových stanov. BudBox si získal povesť vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov, robustnej konštrukcii a dôkladnému spracovaniu detailov. Ich rastové stany sú vybavené vysoko reflexnými vnútornými povrchmi (Mylar alebo PRO biela fólia), ktoré maximalizujú odrazivosť svetla a podporujú rovnomerný rast rastlín. BudBox ponúka širokú škálu veľkostí a modelov, aby vyhovel potrebám rôznych pestovateľov. Spoločnosť kladie dôraz na jednoduchú montáž, trvanlivosť a funkčnosť svojich produktov, čo ich robí obľúbenou voľbou medzi profesionálmi aj hobby pestovateľmi.
Od svojho založenia v roku 2004 je BudBox™ najdôveryhodnejším menom na trhu rastových stanov pre indoor pestovanie rastlín. Ako jedni z prvých sa začali venovať oblasti domáceho pestovania a zostávajú na čele s rednúcej konkurenciou na rovnakej úrovni. Už druhé desaťročie pokračujú vo výrobe a dodávkach vysoko kvalitných, testovaných a dôveryhodných rastových stanov ako pre profesionálnych pestovateľov, tak aj pre hobby nadšencov.
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
Kovovú tyč možno použiť ako náhradu pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie. Tyč...
Kovovú tyč možno použiť ako náhradnú pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie....
Kompaktná sieť vhodná do menších growboxov.
Plastová rohová spojka (tvar K so štyrmi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 16 mm (série Dark...
Pevná sieť pre tvarovanie rastlín a lepšie využitie pestovateľskej plochy.
Plastová rohová Y-spojka pre tyče Secret Jardin s priemerom 25 mm (série Dark Room a Intense). Vhodná ako...
Plastová spojka Secret Jardin pre potrubie s priemerom 25 mm.
Svetelná clona Secret Jardin Light Baffle DF25 pre stany Dark Room.
Gumová pätka pre tyče Secret Jardin s priemerom 19 mm (séria Dark Street a veľká Hydroshoot). Vhodná ako...
Dvojitá káblová priechodka Secret Jardin Cable Flange Ø70 mm.
Podobné produkty
Pestovateľský stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z...
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou...
BudBox PRO XL+ je pestovný stan, ktorý nesklame ani hobby pestovateľova nadšencov domáceho pestovania, či...
Pestovateľské stan HomeBox Ambient Q240 + s vysoko reflexnou vnútornou fóliou PAR +. Tradičné kvalita...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a spoľahlivý...
Pestovateľský stan Budbox White PRO je ideálny najmä pre skúsených indoor pestovateľov. Stabilný a...
Secret Jardin Dark Room (297x150x217 cm) rev. 4.0 - Profesionálny pestovateľský stan vyrobený z najlepšie...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny hlavne pre začínajúcich pestovateľov indoor rastlín. Stabilný a...
Budbox XL+R 150x150x180 cm, strieborná fólia, šikmá strecha. Perfektný do podkrovia. Potrubia s priemerom...
Secret Jardin Dark Room (150x150x235 cm) rev. 4.0 - Profesionálny pestovateľský stan vyrobený z najlepšie...
Pestovateľský stan Budbox White PRO je navrhnutý predovšetkým pre skúsených indoor pestovateľov. Stabilný a...
BudBox PRO Titan je pestovný stan, ktorý nesklame ani začiatočníkov,nadšencov domáceho pestovania, či už...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a spoľahlivý...
Growbox Garden High Pro EcoPro s rozmermi 150 × 150 × 200 cm.
