BudBox pro XXL 120x240x180 strieborný - skosený pod strechu
BudBox PRO XL+ je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste nadšenec do domáceho pestovaniaaleboprofesionálny biológktorý presne vie, do čoho ide. Tento pestovateľský box vám ponúkne celkovú plochu120 x 240 cm a výšku 180 cm. Môže sa pýšiť štvorvrstvovým nepriesvitným materiálom vrátane novo patentovanýchnepriesvitných zipsov.




Špičkový výrobca kvalitných pestovateľských stanovBudBoxvstúpil na trh s touto špičkou hneď v mnohých rôznych veľkostiach. Ako býva zvykom, výrobcovia growboxov ponúkajú menšie rozmery pre domáce a amatérske pestovateľov, ale aj veľké stany, ktoré vytvoria izolovanú miestnosť pre profesionálnych záhradníkov, pre ktorých sa investícia musí vrátiť. Stan má 100% nepriesvitnú vrstvu a netoxický materiál, tiež zosilnené zipsy, ktoré zostávajú ľahko pojazdné a odolné. Každý stan je vybavený pozorovacím okienkom zo zelenej fólie pre jednoduché sledovanie rastlín aj v noci. Kovová konštrukcia je navrhnutá a predimenzovaná tak, aby zvládla aj komplexné systémyLED osvetlenie a všetkuvzduchotechniku. Ďalšie inovácie použité v modeli zhrnieme v nasledujúcich bodoch.
Nový model PRO XL prináša tieto vylepšenia:
- 100% nepriesvitnosť
- Netoxické materiály (úroda zostáva prírodne čistá)
- Nové patentované nepriesvitné zipsy
- Pozorovacie okienko zo zelenej fólie
- Kovové spojky
- Spodný rám špeciálne upravený pre odtok závlahy
- Bez spodných priečnych trubiek
- Rovné dno
- Širšie priechody na vzduchotechniku (možné použiť sono potrubie)
Technické parametre pestovateľského stanu
| Rozmer stanu | 120 x 240 x 180 cm |
| Pestovateľská plocha | 2,88 m2 |
| Objem stanu | 5,18 m33 |
| Materiál povrchu | Silver Mylar |
| Dvere (vchod) | 2x predné 4x bočné |
| Okno (ventilácia) | 1x indikačné 2x vetracie |
| Napojenie | 4x O 275 - vzduchovody 4x O 100 - káble 2x O 225 - príťah 1x O 275 - odťah |
| Konštrukcia | materiál - oceľ hrúbka materiálu - 0,5 mm O tyče 25 mm |
| Konštrukcia | 8x kovové spojky 2x závesné popruhy 2x zásobník na vodu |
Ako sa stavia stan, alebo postavenie pestovateľského stanu BudBox
Dodatočné parametre
| Kategória: | Veľké pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 21.8 kg |
| EAN: | 5060722150792 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 800 W |
| Šírka: | 120 |
| Hĺbka: | 240 |
| Výška: | 180 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Obdĺžnik |
| Odrazivá fólia: | Strieborná |
| Plocha [m2]: | 2.9 |
| Počet dospelých rastlín: | 11.6 |
Rastové stany pre indoor pestovanie - BudBox
BudBox Grow Tents je britská spoločnosť založená v roku 2004, špecializujúca sa na výrobu prémiových rastových stanov. BudBox si získal povesť vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov, robustnej konštrukcii a dôkladnému spracovaniu detailov. Ich rastové stany sú vybavené vysoko reflexnými vnútornými povrchmi (Mylar alebo PRO biela fólia), ktoré maximalizujú odrazivosť svetla a podporujú rovnomerný rast rastlín. BudBox ponúka širokú škálu veľkostí a modelov, aby vyhovel potrebám rôznych pestovateľov. Spoločnosť kladie dôraz na jednoduchú montáž, trvanlivosť a funkčnosť svojich produktov, čo ich robí obľúbenou voľbou medzi profesionálmi aj hobby pestovateľmi.
Od svojho založenia v roku 2004 je BudBox™ najdôveryhodnejším menom na trhu rastových stanov pre indoor pestovanie rastlín. Ako jedni z prvých sa začali venovať oblasti domáceho pestovania a zostávajú na čele s rednúcej konkurenciou na rovnakej úrovni. Už druhé desaťročie pokračujú vo výrobe a dodávkach vysoko kvalitných, testovaných a dôveryhodných rastových stanov ako pre profesionálnych pestovateľov, tak aj pre hobby nadšencov.
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
Štvorcestná plastová spojka do konštrukcie Homebox pre tyče 16 mm, balenie 4 ks.
Trojcestný konektor Homebox, balenie 8 ks, priemer 16 mm.
Svetelná clona Secret Jardin Light Baffle DF16 pre pestovateľské stany.
Kovovú tyč možno použiť ako náhradnú pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie....
Dry Rack 71×71 cm, sušiaca sieť s jedným poschodím o rozmere 71×71 cm. Po dokúpení ďalších kusov je možné...
Plastová spojka Secret Jardin pre potrubie s priemerom 19 mm.
Plastová spojka Secret Jardin pre potrubie s priemerom 25 mm.
Plastová spojka Secret Jardin pre potrubie s priemerom 16 mm.
Extra veľká podporná sieť pre profesionálne indoor pestovanie.
Kompaktná sieť vhodná do menších growboxov.
Dvojitá káblová priechodka Secret Jardin Cable Flange Ø70 mm.
Podobné produkty
Pestovateľský stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z...
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou...
Pestovací stan DiamondBox Silver SL150 s rozmermi 150×150×200 cm. Vnútorná strieborná reflexná fólia Mylar....
Secret Jardin Dark Room (150x150x235 cm) rev. 4.0 - Profesionálny pestovateľský stan vyrobený z najlepšie...
BudBox PRO XXL+ je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už ste neziskovýnadšenec...
BudBox PRO XL+ je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste hobbynadšenec do domáceho pestovania,...
BudBox PRO Titan III je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už stenadšenec...
FirmaMammothje holandská spoločnosť, ktorá patrí medzi priekopníkov v oblasti mobilných klimatických...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a spoľahlivý stan...
BudBox PRO Titan III je pestovný stan, ktorý nesklame ani začiatočníkanadšenca domáceho pestovania, či už...
BudBox PRO XL+ je pestovný stan, ktorý nesklame ani domácich pestovateľov, ani profesionálnych biológov s...
Secret Jardin Dark Room (237x120x200 cm) rev. 4.0 - Profesionálny pestovateľský stan vyrobený z najlepšie...
