HomeBox Ambient Q80+ (80x80x180 cm)
Pestovací stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou odrazivosťou. Špeciálne vyvinutáfólia PAR+odráža viac svetla a menej tepla, čo priaznivo ovplyvňuje život a rast rastlín pod umelým osvetlením. Konštrukcia stanu je kovová, pevná, doplnená plastovými spojmi a zosilnenými zipsami. Tento growbox má navyše sieťku proti hmyzu, ktorá ochráni vaše rastlinky pred škodcami.




StanHomeBox AmbientGrowing Tent je vyrobený z kvalitného materiálu PAR+, ktorý odráža viac svetla a menej tepla, čo priaznivo vplýva na život a rast rastlín pri umelom osvetlení. Pri pestovaní v interiéri sHomeBoxomsa môžete spoľahnúť na kovovú konštrukciu, pevné plastové spoje, odolné zipsy a robustnú vonkajšiu plachtu, ktorá presne prilieha ku konštrukcii. Výhodou je odnímateľná a nepriepustná podlaha.
HOMEbox Ambient Q80+je jasným favoritom medzi špecializovanými indoor pestovateľmi a je vhodný pre všetky fázy životného cyklu rastlín. Je určený na pestovanie menších rastlín pri nižšom výkone osvetlenia. Všetky produkty Homebox sú zdravotne nezávadné a zaručujú úspešné a bezpečné pestovanie.
| Rozmery stanu | 80 x 80 x 180 cm |
| Pestovateľská plocha | 0,64 m2 |
| Objem stanu | 1,15m3 |
| Konštrukcia | materiál - oceľ O tyče 16 mm |
| Pripojenie | 1x O 100 - vstup a výstup 3x O 125 - vstup a výstup 1x O 180 - vstup a výstup |
| Dvere | 1x predné |
| Okná | 1x vetracie okienko |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Malé pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| EAN: | 4260220922025 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 150 W |
| Šírka: | 80 |
| Hĺbka: | 80 |
| Výška: | 180 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Biela |
| Plocha [m2]: | 0.6 |
| Počet dospelých rastlín: | 2.4 |
Homebox® ponúka moderné rastové stany, ktoré boli neustále vylepšované od roku 2001. Vynikajú inováciami a kvalitnou konštrukciou pre vyššie výnosy a lepšiu úrodu.
Výhody:
- PAR+: Optimalizovaná reflexná vrstva pre lepší rast rastlín a nižšiu teplotu.
- OMNIFLOW AIRVENT: Umožňuje aktívny prietok čerstvého vzduchu.
- Vysoká nosnosť: Stabilné oceľové tyče s práškovým nástrekom.
- Double bottom: Pevná vodotesná podlaha a ďalšia ochrana.
- Pevné zipsy: Zabezpečujú tesný skleník bez krycích chlopní.
Homebox® rastové stany sú stabilné, ľahké, odolné proti roztrhnutiu a ponúkajú široké možnosti pre zavesenie osvetlenia a vetracieho systému.
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
Kompaktná sieť vhodná do menších growboxov.
Trojcestný konektor Homebox, balenie 8 ks, priemer 16 mm.
Náhradné konštrukčné tyče pre growbox Homebox L, dĺžka 100 cm.
Náhradná tyč Secret Jardin s priemerom 19 mm a dĺžkou 97,5 cm je určená pre stany zo série Dark Street a...
Svetelná clona Secret Jardin Light Baffle DF25 pre stany Dark Room.
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte mimoriadne pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Podporná sieť na ScrOG techniku pre rovnomerné rozloženie rastlín.
Plastová rohová spojka (tvar T s tromi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 25 mm (série Dark Room...
Kovovú tyč možno použiť ako náhradu pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie. Tyč...
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte extra pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Podobné produkty
FirmaMammothje holandská spoločnosť, ktorá patrí medzi priekopníkov v oblasti mobilných klimatických...
Mammoth LITEGrowboxy sú cenovo najdostupnejšie pestovateľské stany od tejto holandskej firmy, ktorá...
Malý stan Budbox Lite je ideálny predovšetkým na výsadbu a klonovanie. Stabilný a spoľahlivý stan má...
FirmaMammothMammoth je holandská spoločnosť, ktorá patrí medzi priekopníkov v oblasti mobilných...
Veľmi kompaktný pestovateľský stan DiamondBox Silver SL40 s vnútornou striebornou mylarovou fóliou. Pevné...
Secret Jardin Dark Streetprofesionálna pestovateľská stanica vyrobená z najkvalitnejšieho odrazového...
Spoľahlivý growbox pre bezpečné indoor pestovanie. Trafika Growtent so striebornou reflexnou fóliou.
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a spoľahlivý...
Kvalitný pestovateľský stanHomebox HomeLabje ideálny pre hobby pestovateľov. Všetky steny stanu majú...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste neziskovýnadšenec do domáceho...
Menší prístrešok Diamond Box Silver SL60 s vnútornou striebornou mylarovou fóliou. Pevné zipsy, odolná...
Growbox Mammoth PRO+ 90 s rozmermi 90×90×180 cm.
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste nadšenec do domáceho...
Mammoth LITE+ sú cenovo dostupné a kvalitné stany s vnútornou odrazovou vrstvou Mylar 170 D Silver. 100%...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny predovšetkým pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a...
