HomeBox Vista Medium (125x65x120 cm)
Pestovateľský stanHomeBox Vista Mediumje vylepšenou verziou úspešného CLONEBOX View. Priestorovo ideálny stan najmä pre tých, ktorí pestujú v byte alebo majú obmedzený priestor na rastliny. Najväčšou výhodou growboxu je možnosť rozdelenia pomocou troch políc.




Pestovateľský stanHomeBox Vista Mediumje vylepšeným nástupcom úspešného CLONEBOX View.
Priestorovo ideálny stan najmä pre tých, ktorí pestujú v byte alebo majú obmedzený priestor. Najväčšou výhodou growboxu je možnosť rozdelenia pomocou troch políc. Konštrukcia stanu je pevná, odolná a spojená kvalitnými plastovými spojmi z polyméru pre dlhú životnosť. Vnútorný materiál je postriebrený s maximálnou odrazivosťou a zároveň dobre izoluje teplo.
| Rozmery stanu | 125 x 65 x 120 cm |
| Pestovateľská plocha | 0,81 m2 |
| Objem stanu | 0,98 m33 |
| Konštrukcia | materiál - oceľ O tyče 16 mm |
| Napojenie | 1x Ø 200 - príťah a odťah 2x Ø 100 - príťah a odťah |
| Okná | 2x indikačné 2x vetracie pasívne |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Malé pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 21.1 kg |
| EAN: | 4260220921837 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 200 W |
| Šírka: | 125 |
| Hĺbka: | 65 |
| Výška: | 120 |
| Pre rastovú fázu: | Klíčenie a sadenice |
| Pôdorys: | Obdĺžnik |
| Odrazivá fólia: | Biela |
| Plocha [m2]: | 0.8 |
| Počet dospelých rastlín: | 3.2 |
Homebox® ponúka moderné rastové stany, ktoré boli neustále vylepšované od roku 2001. Vynikajú inováciami a kvalitnou konštrukciou pre vyššie výnosy a lepšiu úrodu.
Výhody:
- PAR+: Optimalizovaná reflexná vrstva pre lepší rast rastlín a nižšiu teplotu.
- OMNIFLOW AIRVENT: Umožňuje aktívny prietok čerstvého vzduchu.
- Vysoká nosnosť: Stabilné oceľové tyče s práškovým nástrekom.
- Double bottom: Pevná vodotesná podlaha a ďalšia ochrana.
- Pevné zipsy: Zabezpečujú tesný skleník bez krycích chlopní.
Homebox® rastové stany sú stabilné, ľahké, odolné proti roztrhnutiu a ponúkajú široké možnosti pre zavesenie osvetlenia a vetracieho systému.
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
Gumová pätka pre tyče Secret Jardin s priemerom 19 mm (séria Dark Street a veľká Hydroshoot). Vhodná ako...
Svetelná clona Secret Jardin Light Baffle DF16 pre pestovateľské stany.
Náhradné konštrukčné tyče pre growbox Homebox L, dĺžka 100 cm.
Kovovú tyč možno použiť ako náhradnú pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie....
Plastový rohový konektor (tvar XI s piatimi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 25 mm (série Dark...
ScrOG sieť určená pre veľké growboxy a silné rastliny.
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte extra pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Kovovú tyč možno použiť ako náhradu pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie. Tyč...
Trojcestný konektor Homebox, balenie 8 ks, priemer 16 mm.
Podobné produkty
Diamantový box Silver SL70 s rozmermi 70×70×200 cm. Vo vnútri je strieborná reflexná fólia Mylar. Po...
GorillaBox Stan 80x80x160 cm pre pestovanie.
Malý pestovateľský stan Urbanbox s rozmermi 40×40×120 cm je ideálny na indoor pestovanie pod osvetlením s...
Malý stan Budbox Lite je ideálny predovšetkým na výsadbu a klonovanie. Stabilný a spoľahlivý stan má...
Stany PURE TENTponúkajú vynikajúci pomer ceny a kvality vďaka použitiu prémiového materiáluMYLAR D400s...
Kompaktný growbox s veľmi pevnou konštrukciou do menších priestorov.
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste hobbynadšenec domáceho pestovania,...
FirmaMammothje holandská spoločnosť, ktorá patrí medzi priekopníkov v oblasti mobilných klimatických...
Rastlinný stan Diamond Box Silver SL80 s rozmermi 80x80x180 cm. Vo vnútri je strieborná reflexná fólia...
Pestovací stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou...
Menší prístrešok Diamond Box Silver SL60 s vnútornou striebornou mylarovou fóliou. Pevné zipsy, odolná...
Growbox Mammoth PRO+ 90 s rozmermi 90×90×180 cm.
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny predovšetkým pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a...
