Hortimol T-LED 40W 60cm Fullpespectrum FSG
Pestovateľská LED lampaHortimols výkonom 40W je na trhu unikátna vďaka dĺžke len 60 cm. Na malom priestore zabezpečí dostatok svetla pre rastliny v každej fáze.Najvyššiu efektivitumá svetlo pri predpestovaní a v rastovej fáze.Plnospektrálny režim (FSG)s chromatickosťou 4000K je pre rast rastlín skutočným potešením, za ktoré vásbohaté odmenyčakajú.




Hortimol 40W 60cm pestovateľská lampa s účinnosťou 2,3 umol/J a svetelným spektrom FSG 4000K
Špeciálne navrhnutá lampa na pestovanie akejkoľvek rastliny v ľubovoľnej fáze rastu. Mnohí z vás sa určite pýtajú, aké svetlo je potrebné pre konkrétnu rastlinu, ktorú chcete osvetliť. S týmto výrobkom tieto obavy môžete hodiť za hlavu. Rastline sa bude dariť, nemusíte sa báť.
TLED Hortimol je extrémne tenké lineárne svietidlo s hrúbkou len 2,8 cm a hmotnosťou menej ako 900 gramov. Vďaka tomu ho môžete umiestniť do vlastnoručne vyrobených domácich pestovateľských boxov bez pevnej kovovej konštrukcie.
Plné spektrum FSG 4000K je navrhnuté na maximalizáciu potenciálu rastlín v predrastovej a rastovej fáze. Svietidlo môžete použiť aj v kvitnúcej fáze, no nedosiahnete rovnaké výsledky ako s pestovateľskými svetlami špeciálne určenými na kvitnutie alebo so svetlami s prepínačom veg/bloom.
Bezpečnostné krytie IP65 zaručuje bezproblémovú manipuláciu vo vlhkom prostredí. Kompletná vodotesnosť a prachotesnosť predlžuje životnosť svietidla o desiatky percent oproti bežnej životnosti. Svietidlo má pripojený 1,5 m dlhý napájací kábel so zásuvkou pre jednoduché pripojenie.
Odporúčaná výška inštalácie svietidla nad rastlinami je 60 cm.
Technické špecifikácie pre TLED Hortimol 40W:
- Príkon: 40 W
- Ekvivalent: 100 W
- PPF: 92 umol/s
- Účinnosť: 2,3 umol/J
- Spektrálny rozsah: 450 - 660 nm
- Chromatickosť: 4000K
- CRI: 88
- Rozmery: 60 x 13 x 2,8 cm
- Napájací kábel: 1,55 m, zástrčka EÚ
- Životnosť: 50 000 h
- Ochrana: IP65
- Vstupné napätie: 100-277 V
- Prúd: 540 mA
- Certifikácia: CE, ETL, LM-79 (zaručuje presnosť nameraných fotometrických a elektrických údajov LED zdroja)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lineárne LED grow svietidlá jednoradové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 8574700100063 |
| Výkon [W]: | 40 |
| Dĺžka: | 600 |
| Šírka: | 130 |
| Výška: | 28 |
| Náhrada za výbojku: | 100 |
| Účel použitia: | Predpestovanie |
| Fáza rastliny: | Sadenice |
| ? Oblasť [m2]: | velmi malé (do 0,4 m2) |
| Farba svetla: | Plnospektrálne PLUS |
| Prepínač rastu / kvetu: | Nie |
| Stmievanie: | Nie |
| Chladenie: | Pasívne |
| Materiál: | Kov |
| Krytie: | IP65 |
| Uhol svetla: | 120° |
| Vstupné napätie: | 230V |
| Životnosť: | 50 000 h |
| PPF [µmol/s]: | 92 |
| Pracovná teplota: | -20 – 60 °C |
| Certifikácia: | CE, ETL, LM-79 |
| Vnútorný časovač: | Nie |
| Dĺžka kábla: | 155 |
| CRI: | 88 |
| Chromatičnost: | 4000 K |
| Efektivita: | 2,3 |
