LED grow panel - 15W svetlo pre rastliny
Vysoko kvalitnýLED grow panelkombinujúci modré, červené, ultrafialové a infračervené diódy, ktoré poskytujú univerzálne svetelné spektrum na podporu rastu rastlín. Svietidlo má 75 LED čipov a príkon 15W. Balenie obsahuje kovové držiaky na bezpečnú montáž v skleníkoch, growboxoch alebo na iných miestach.

30 dní na vyskúšanie
Garantujeme 30 dní na otestovanie tovaru s možnosťou vrátenia

Doručenie zdarma
Objednávky nad 100 EUR budú doručené na naše náklady

Overené zákazníkmi
Tisíce spokojných zákazníkov na Slovensku aj v Česku

Široká ponuka produktov
Ponúkame viac ako 3000 položiek a 95 % je na sklade
Priemerné hodnotenie produktu je 3,9 z 5 hviezdičiek.
10 hodnotení
Použitie LED výrazne znižuje spotrebu energie v porovnaní s tradičnými pestovateľskými lampami, ako sú sodíkové výbojky.
- Rastliny majú intenzívnejšie farby.
- Svetlo urýchľuje rast sadeníc aj dospelých rastlín.
- Stonky sú pevnejšie a rastliny majú dlhšiu životnosť.
Farebné zloženie LED čipov:
- Červená: 53
- Modrá: 18
- UV: 2
- IR: 2
Technické parametre:
- Výkon LED: 15 W
- Ekvivalent: 100 W
- Napätie: AC230V, 50Hz
- Krytie: IP44
- Materiál: termoplast, kov
- Závesné: Áno (oceľové lanká sú súčasťou balenia)
Obsah balenia:
- závesná sada
- kábel so spínačom
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED grow panely LedMeGrow |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 8574700100070 |
| Výkon [W]: | 15 |
| Dĺžka: | 115 |
| Šírka: | 335 |
| Výška: | 15 |
| Náhrada za výbojku: | 40 |
| Účel použitia: | Predpestovanie |
| Fáza rastliny: | Sadenice |
| ? Oblasť [m2]: | velmi malé (do 0,4 m2) |
| Farba svetla: | Viacspektrálne (fialová) |
| Prepínač rastu / kvetu: | Nie |
| Stmievanie: | Nie |
| Chladenie: | Pasívne |
| Materiál: | Kov |
| Krytie: | IP44 |
| Uhol svetla: | 120° |
| Vstupné napätie: | 230V |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Pracovná teplota: | -20 – 60 °C |
| Certifikácia: | CE, RoHS |
| Vnútorný časovač: | Nie |
