LED pásik pre pestovanie R3: B1 12W /m
Flexibilný LED pásik na pestovanie s výkonom 12W/m.Tento typ pestovateľského osvetlenia je vhodný takmerpre každého pestovateľa rastlín. Je totižveľmi jednoduchý na použitie. Pásik môžete strihať na požadovanú dĺžku po 5 cm segmentoch. Pomer svetelného spektra je3:1 (Red: Blue). Pásik je napájaný napätím 12V. Vkategórii s ponukou zdrojovsi môžete vybrať vhodný zdroj presne pre vás. Cena LED pásika je uvedená za 1 m.

30 dní na vyskúšanie
Garantujeme 30 dní na otestovanie tovaru s možnosťou vrátenia

Doručenie zdarma
Objednávky nad 100 EUR budú doručené na naše náklady

Overené zákazníkmi
Tisíce spokojných zákazníkov na Slovensku aj v Česku

Široká ponuka produktov
Ponúkame viac ako 3000 položiek a 95 % je na sklade
- Pomer čipov 3:1 je ideálny pre zelené rastliny ako pažítka, bylinky a podobné.
- Pomer čipov 4:1 je univerzálny, vhodný pre kvitnúce aj vždyzelené rastliny, s ktorým nič nepokazíte.
- Pomer čipov 5:1 sa odporúča pre často kvitnúce rastliny, napríklad orchidey, africké fialky a podobne.
*uvedená cena je za 1 meter
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED pásiky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 8574700100000 |
| Výkon [W]: | 12 |
| Účel použitia: | Predpestovanie |
| Fáza rastliny: | Sadenice |
| ? Oblasť [m2]: | velmi malé (do 0,4 m2) |
| Farba svetla: | Viacspektrálne (fialová) |
| Prepínač rastu / kvetu: | Nie |
| Stmievanie: | Áno |
| Chladenie: | Žiadne |
| Krytie: | IP20 |
| Uhol svetla: | 120° |
| Vstupné napätie: | 12 V |
| Životnosť: | 50 000 h |
| PPFD (30cm): | 9 |
| Pracovná teplota: | -20 – 60 °C |
| Vnútorný časovač: | Nie |
| Flexibilita: | Áno |
| Spektrum: | 460nm + 640nm |
| LED čip: | SMD5050 |
| Dĺžka na kotúči: | 5 m |
| Šírka pásky: | 10 mm |
