LED segment LUCIUS 100W, FINISHER 10K
Vymeniteľný segment pre LED svietidlá Lucius 600W alebo 800W. Typ Finisher 10 K na poslednú fázu kvetu. Segmenty je možné zapojiť do všetkých svietidiel Lucius.




Vymeniteľný segment pre LED svietidlá Lucius 600 W alebo 800 W. Dokončovacie zariadenie typu 10 K pre posledný stupeň rozkvetu. Segmenty je možné pripojiť ku všetkým svietidlám Lucius.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lineárne LED grow svietidlá jednoradové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.67 kg |
| EAN: | 8594200876395 |
| Výkon [W]: | 100 |
| Dĺžka: | 1085 |
| Šírka: | 50 |
| Výška: | 35 |
| Náhrada za výbojku: | 200 |
| Účel použitia: | Podpora kvitnutia |
| Fáza rastliny: | Rast a kvet |
| ? Oblasť [m2]: | velmi malé (do 0,4 m2) |
| Farba svetla: | Plnospektrálne PLUS |
| Prepínač rastu / kvetu: | Nie |
| Stmievanie: | Nie |
| Chladenie: | Pasívne |
| Materiál: | Kov |
| Uhol svetla: | 120° |
| Vstupné napätie: | 230V |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Pracovná teplota: | -20 – 60 °C |
| Vnútorný časovač: | Nie |
Súvisiaci tovar
Zdroj s príslušenstvom pre Secret Jardin Cosmorrow 1×40 W.
* !!! Upozornenie !!! maximálne trvalé odporúčané zaťaženie je s minimálne 20 % rezervoupri bežnom...
Napájací zdroj pre LED osvetlenie SANlight FLEX II. Jednosmerná zástrčka WDC21, striedavá zástrčka Wieland...
LED napájací zdroj pre LED pásiky 24V 30Wje vybavený tepelnou poistkou, poistkou proti skratu (po...
Adaptérový kábel SANlight FLEX II WDC19/DC.
Zásuvkový zdroj 30 W GST30 vrátane koncovky a adaptérového kábla (DC na WDC19). Vhodný pre 1x svietidlo...
Zdroj s príslušenstvom pre Secret Jardin Cosmorrow 1×20 W.
Zdroj s príslušenstvom pre Secret Jardin Cosmorrow 2×40 W.
Napájací zdroj pre LED svietidlá SANlight FLEX II. Jednosmerná zástrčka WDC21, striedavá zástrčka Wieland...
Napájací zdroj pre LED svietidlá SANlight FLEX II. DC zástrčka WDC21, AC zástrčka bez konektora. Vhodné pre...
Napájací zdroj pre LED svietidlá SANlight FLEX II. DC zástrčka WDC21, AC zástrčka Wieland (RST-classic 3p)....
Zdroj s príslušenstvom pre Secret Jardin Cosmorrow 2×20 W.
Podobné produkty
INFRARED LED na kvitnutie a tvorbu plodov. Dlhšia (90 cm) a výkonnejšia (40W) verzia populárnych LED...
LED svetlo pre microgreens s vysokou teplotou chromatickosti.
Secret Jardin Cosmurow® Grow LED 20 W OOP 2.4 – vylepšené spektrum pre kvitnutie. Navrhnuté pre nízke...
Secret Jardin TNOLED 2x40W Blooming LED súprava s dvoma LED svietidlami COSMORROCK, FASTERS a CAABINERS pre...
GENT G-LED 42W je úsporné LED osvetlenie s rastovým spektrom, navrhnuté pre malé pestovateľské stany alebo...
Predstavujeme Spider Farmer Glow30 – štyri LED svetelné tyče s dĺžkou 33 cm a výkonom 8 W. Navrhnuté najmä...
Sanlight Flex II. NOVÝ TYP vysoko efektívneho LED osvetlenia ideálneho pre malé indoor pestovateľské...
Garden High Pro LEDMAX M, 2x 10W/55 cm - LED osvetlenie pre sadenice, klonovanie, rast, microgreens alebo...
Sanlight Flex II. NOVÝ TYP. Vysoko efektívne LED osvetlenie ideálne pre malé indoor pestovateľské priestory...
Sanlight Flex II. NOVÝ TYP vysoko efektívneho LED osvetlenia ideálneho pre malé indoor pestovateľské...
