Lineárne svietidlo 120cm + LED žiarivka T5 6400K 20W (osvetlenie pre microgreens)
Kompletné svietidlo s LED trubicou T5 dlhé 120 cm. Farebná teplota nastavená na 6400K pre vegetačnú fázu rastlín, vďaka čomu je ideálne na pestovanie mikrozeleniny, šalátov, rastlín v počiatočných štádiách a inej zeleniny.Výkon jednej žiarovky je 20 W.




LED svetelný panel určený pre jednu trubicu s paticou T5 je vybavený odrazovým krytom, aby sa svetlo neplytvalo. Usmerní svetlo do uhla 120° a zvýši efektivitu osvetleného priestoru. LED trubice sú dodávané so štandardným čírym krytom, aby sa využilo všetko vygenerované svetlo. Mliečny kryt by len znížil svetelný výkon. V balení nájdete aj kovové klipy na rôzne spôsoby upevnenia a napájací kábel do zásuvky. K svietidlu je možné dokúpiť prepojovací kábel dlhý 25 cm, ktorý slúži na prepojenie jednotlivých svetiel.
Technické parametre:
- Výkon LED: 20W
- Ekvivalentný výkon: 48W
- Svietivosť: 2400 lm ; 5860 lux (20 cm)
- PPFD (20 cm): 93 umol/s/m2
- Efektívnosť: 120 lm/W
- Teplota farby: 6400K (studená biela)
- Uhol žiarenia: 120°
- Krytie: IP20
- Rozmery: 1173 x 56,5 x 42 (mm)
- Typ paticy: G5/T5
- Životnosť: 50 000 hodín
Obsah balenia:
- Svetelný panel pre LED trubicu T5
- Odrazový kryt pre svetelný panel na usmernenie svetla
- LED trubica T5 120 cm 20W 6400K (vegetatívna)
- Bohaté príslušenstvo pre pohodlné a variabilné pripojenie
- obsahuje 2 druhy plechových klipov
- skrutky vrátane dýz na upevnenie klipov
- napájací kábel (1,8 m) s vypínačom pre jednoduché ovládanie
- prepojovací kábel (25 cm)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lineárne LED grow svietidlá jednoradové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8574700100899 |
| Výkon [W]: | 20 |
| Dĺžka: | 1173 |
| Šírka: | 565 |
| Výška: | 42 |
| Náhrada za výbojku: | 50 |
| Účel použitia: | Microgreens |
| Fáza rastliny: | Sadenice |
| ? Oblasť [m2]: | velmi malé (do 0,4 m2) |
| Farba svetla: | Plnospektrálne |
| Prepínač rastu / kvetu: | Nie |
| Stmievanie: | Nie |
| Chladenie: | Pasívne |
| Materiál: | Kov |
| Krytie: | IP20 |
| Uhol svetla: | 120° |
| Vstupné napätie: | 230V |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Pracovná teplota: | -20 – 60 °C |
| Vnútorný časovač: | Nie |
| Chromatičnost: | 6400 K |
| Svietivosť: | 2400 |
