Mammoth Classic + 100 (100x100x200cm)
FirmaMammothje holandská spoločnosť, ktorá patrí medzi priekopníkov v oblasti mobilných klimatických miestností a stanov.Mammoth Classicje plnohodnotný pestovateľský box, ktorý vďaka veľmi ľahkej montáži vyhovuje začiatočníkom aj stredne náročným pestovateľom.Mylar 600Dmá vysokú odrazivosť svetla a cenovo sa radí medzi verzie LITE a PRO.




Rozdiely oproti lacnejšej verzii sú v použití vnútorného odrazového materiálu. Rozdiely oproti verzii PRO sú tiež vo vnútornom povrchu a spracovaní. Classic verzia má oproti PRO menej predpripravených vychytávok, ako sú otvory na odťah, káble, závlahu a podobne.
• 100 % svetlotesný
• rýchle a jednoduché zloženie pestovateľského stanu
• nový dizajn so zosilneným rámom z 16 mm silných oceľových rúrok a kvalitnými rohmi
• dostupné v širokej škále veľkostí
• veľké dvere pre jednoduchý prístup
• množstvo prestupov prejednoduchú inštaláciu vnútorného vybavenia
| Rozmer stanu | 100 x 100 x 180 cm |
| Pestovateľská plocha | 1 m² |
| Objem stanu | 1,8 m³3 |
| Materiál povrchu | Mylar 600D |
| Dvere (vchod) | 1x predné |
| Okno (ventilácia) | 1x 30 x 20 cm |
| Napojenie | vrstva - jednoduchá O 76 - káble O 203 - príťah O 203 - odťah |
| Konštrukcia | materiál - oceľ hrúbka materiálu - 0,5 mm O tyče 16 mm |
| Príslušenstvo | spojky (materiál PP Copolymer) 2x úchyty 2x Strap - pásy na uchytenie koncového filtra |
Ako sa stavia stan, alebo stavba pestovateľského stanu Mammoth
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stredné pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 13.8 kg |
| EAN: | 5060266944406 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 300 W |
| Šírka: | 100 |
| Hĺbka: | 100 |
| Výška: | 200 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Strieborná |
| Plocha [m2]: | 1 |
| Počet dospelých rastlín: | 4 |
Mammoth Tents - Kvalitná holandská značka, ktorá má čo ponúknuť
Mammoth Tents je holandská značka známa kvalitnými pestovateľskými stanmi, ktoré sú ideálne pre indoor pestovanie rastlín. Ponúka širokú škálu boxov v rôznych veľkostiach (od 0,16 do 4,5 m²), ktoré sú kompatibilné s kvetináčmi aj hydroponickými systémami.
Mammoth Tents sa delí na tri rady:
- Mammoth PRO (odolný dvojvrstvový plášť, vyššia odrazivosť)
- Mammoth Lite (cenovo atraktívne, jednoduchšia konštrukcia)
- Mammoth Classic (stredná cesta medzi kvalitou a cenou)
Všetky modely sú vyrobené z netoxických materiálov a ľahko sa inštalujú, čo uľahčuje prácu s káblami a ventilátormi.
Súvisiaci tovar
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Prémiový výrobcaSpider-Farmer, ktorý je v oblasti pestovania pod LED svetlami skutočnou špičkou, predstavil...
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte extra pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Extra veľká podporná sieť pre profesionálne indoor pestovanie.
So Secret Jardin Ducting Flange DF16 ľahko vytvoríte prestup na ventiláciu kdekoľvek vo vašom stane.
Gumová pätka pre tyče Secret Jardin s priemerom 19 mm (séria Dark Street a veľká Hydroshoot). Vhodná ako...
Svetelná clona Secret Jardin Light Baffle DF16 pre pestovateľské stany.
Kovová mriežka pre policové systémy.
Plastová rohová spojka (tvar K so štyrmi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 19 mm (séria Dark...
Podporná sieť na ScrOG techniku pre rovnomerné rozloženie rastlín.
Podobné produkty
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už stenadšenec...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste nadšenec do domáceho pestovania...
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou...
Mammoth LITEGrowbox sú najdostupnejšie pestovateľské stany od tejto je holandská firma, ktorá patrí...
Pestovateľský stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z...
Nepriehľadný kvetináč Diamond Box Silver SL100 s rozmermi 100x100x200 cm je určený na pestovanie rastlín na...
Skosený stan Budbox XL R 120x120x180 cm s bielou fóliou a šikmou strechou. Perfektný do podkrovia. Tyče...
Pestovateľský stan Budbox Silver PRO je ideálny pre všetkých indoor pestovateľov. Stabilný a spoľahlivý...
Široký Urbanbox s rozmermi 150 × 80 × 200 cm je ideálny na indoor pestovanie pod osvetlením s príkonom...
Stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov. Stabilný a spoľahlivý stan má vnútornú striebornú...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a spoľahlivý stan...
Stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov. Stabilný a spoľahlivý stan má vnútornú striebornú...
Diamond Box Silver SL110 s rozmermi 110x110x200 cm. Vnútri je strieborná reflexná fólia Mylar. V zatvorenom...
Pestovací box Garden High Pro ProBox Basic je určený pre indoor pestovanie byliniek a plodín. Stabilná...
