Mammoth Classic + 120 (120x120x200cm)
FirmaMammothje holandská spoločnosť, ktorá patrí medzi priekopníkov v oblasti mobilných klimatických miestností a stanov.Mammoth Classicje plnohodnotný pestovateľský box, ktorý vďaka veľmi jednoduchej montáži je vhodný pre začiatočníkov aj stredne pokročilých pestovateľov. Vďaka použitému materiáluMylar 600Dmá vysokú odrazivosť svetla a cenovo sa radí medzi verzie LITE a PRO.




Rozdiely oproti lacnejšej verzii sú v použití vnútorného odrazového materiálu. Rozdiely oproti verzii PRO sú tiež v použití vnútorného povrchu a v spracovaní ako takom. Classic verzia má oproti PRO verzii menej predpripravených vychytávok, ako sú otvory pre odťah, káble, závlahu a podobne.
• 100 % svetlotesný
• rýchle a jednoduché zloženie pestovateľského stanu
• nový dizajn so zosilneným rámom z 16 mm silných oceľových rúrok a kvalitnými rohmi
• dostupné v širokej škále veľkostí
• veľké dvere pre jednoduchý prístup
• široké množstvo prestupov prejednoduchú inštaláciu vnútorného vybavenia
| Rozmer stanu | 120 x 120 x 180 cm |
| Pestovateľská plocha | 1,44 m² |
| Objem stanu | 2,59 m³3 |
| Materiál povrchu | Mylar 600D |
| Dvere (vchod) | 1x predné |
| Okno (ventilácia) | 1x 30 x 20 cm |
| Napojenie | vrstva - jednoduchá O 76 - káble O 203 - príťah O 203 - odťah |
| Konštrukcia | materiál - oceľ hrúbka materiálu - 0,5 mm O tyče 16 mm |
| Príslušenstvo | spojky (materiál PP Copolymer) 2x úchyty 2x popruhy na uchytenie koncového filtra 1x zásobník na vodu |
Ako sa stavia stan, alebo stavba pestovateľského stanu Mammoth
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stredné pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 13.8 kg |
| EAN: | 5060266944413 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 400 W |
| Šírka: | 120 |
| Hĺbka: | 120 |
| Výška: | 200 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Strieborná |
| Plocha [m2]: | 1.4 |
| Počet dospelých rastlín: | 5.6 |
Mammoth Tents - Kvalitná holandská značka, ktorá má čo ponúknuť
Mammoth Tents je holandská značka známa kvalitnými pestovateľskými stanmi, ktoré sú ideálne pre indoor pestovanie rastlín. Ponúka širokú škálu boxov v rôznych veľkostiach (od 0,16 do 4,5 m²), ktoré sú kompatibilné s kvetináčmi aj hydroponickými systémami.
Mammoth Tents sa delí na tri rady:
- Mammoth PRO (odolný dvojvrstvový plášť, vyššia odrazivosť)
- Mammoth Lite (cenovo atraktívne, jednoduchšia konštrukcia)
- Mammoth Classic (stredná cesta medzi kvalitou a cenou)
Všetky modely sú vyrobené z netoxických materiálov a ľahko sa inštalujú, čo uľahčuje prácu s káblami a ventilátormi.
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
Prémiový výrobcaSpider-Farmer, ktorý je v oblasti pestovania pod LED svetlami skutočnou špičkou, predstavil...
Extra veľká podporná sieť pre profesionálne indoor pestovanie.
Plastový rohový konektor (tvar XI s piatimi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 25 mm (série Dark...
Náhradné tyče konštrukcie pre growbox Homebox XL.
Pevná sieť pre tvarovanie rastlín a lepšie využitie pestovateľskej plochy.
Náhradná tyč Secret Jardin s priemerom 19 mm a dĺžkou 97,5 cm je určená pre stany zo série Dark Street a...
ScrOG sieť určená pre veľké growboxy a silné rastliny.
Plastová rohová Y-spojka pre tyče Secret Jardin s priemerom 25 mm (série Dark Room a Intense). Vhodná ako...
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte mimoriadne pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Svetelná clona Secret Jardin Light Baffle DF25 pre stany Dark Room.
Podobné produkty
Pestovateľský stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z...
BudBox PRO XL je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už stenadšenec domáceho...
Pestovateľský stan HomeBox Ambient poteší najmä vnútorným materiálom PAR+ so zvýšenou...
Stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov. Stabilný a spoľahlivý stan má vnútornú striebornú...
Stan Garden High Pro Probox Master je vynikajúcou voľbou pre pestovanie rastlín a byliniek doma. Vyznačuje...
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou...
Pestovateľský stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a spoľahlivý stan...
Secret Jardin Dark Street je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z najkvalitnejšieho odrazového...
Growbox Garden High Pro EcoPro s rozmermi 100 × 100 × 200 cm.
Nepriehľadný kvetináč Diamond Box Silver SL100 s rozmermi 100x100x200 cm je určený na pestovanie rastlín na...
Pestovateľská skrinka Garden High Pro ProBox Basic je určená na indoor pestovanie bylín a plodín. Stabilná...
