Mammoth Lite + 80 (80x80x160cm)
Mammoth LITEGrowboxy sú cenovo najdostupnejšie pestovateľské stany od tejto holandskej firmy, ktorá patrí medzi priekopníkov v oblasti mobilných klimatických miestností. Napriek nízkej cene ide o kvalitný stan s vnútornou odrazovou vrstvou z materiálu170D MylarSilver s 95 % odrazivosťou svetla. Ideálny stan pre začiatočníkov v indoor pestovaní.




Mammoth LITE stany sú najdostupnejšou alternatívou od tejto holandskej značky. Stan je úplne svetlotesný a materiál 170D Mylar Silver odráža svetlo s 95 % účinnosťou.
• 100 % svetlotesný
• rýchle a jednoduché zloženie stanu
• nový dizajn so zosilneným rámom z oceľových rúrok hrubých 16 mm a kvalitnými rohmi
• dostupný v širokej škále veľkostí
• veľa prestupov prejednoduchú inštaláciu vnútorného vybavenia
| Rozmery stanu | 80 x 80 x 160 cm |
| Pestovateľská plocha | 0,64 m² |
| Objem stanu | 1,15 m³3 |
| Materiál povrchu | 170D Mylar |
| Dvere (vchod) | 1x predné |
| Okno (ventilácia) | 1x 30 x 20 cm |
| Napojenie | vrstva - jednoduchá O 76 - káble O 152 - príťah O 152 - odťah |
| Konštrukcia | materiál - oceľ hrúbka materiálu - 0,4 mm O tyče 16 mm |
| Príslušenstvo | spojky (materiál PP Copolymer) 2x úchyty 2x Strap - pásy na uchytenie koncového filtra |
Ako sa stavia stan, alebo stavba pestovateľského stanu Mammoth
Dodatočné parametre
| Kategória: | Malé pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4.3 kg |
| EAN: | 5060266944451 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 150 W |
| Šírka: | 80 |
| Hĺbka: | 80 |
| Výška: | 160 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Strieborná |
| Plocha [m2]: | 0.6 |
| Počet dospelých rastlín: | 2.4 |
Mammoth Tents - Kvalitná holandská značka, ktorá má čo ponúknuť
Mammoth Tents je holandská značka známa kvalitnými pestovateľskými stanmi, ktoré sú ideálne pre indoor pestovanie rastlín. Ponúka širokú škálu boxov v rôznych veľkostiach (od 0,16 do 4,5 m²), ktoré sú kompatibilné s kvetináčmi aj hydroponickými systémami.
Mammoth Tents sa delí na tri rady:
- Mammoth PRO (odolný dvojvrstvový plášť, vyššia odrazivosť)
- Mammoth Lite (cenovo atraktívne, jednoduchšia konštrukcia)
- Mammoth Classic (stredná cesta medzi kvalitou a cenou)
Všetky modely sú vyrobené z netoxických materiálov a ľahko sa inštalujú, čo uľahčuje prácu s káblami a ventilátormi.
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Závesný systém vhodný aj pre veľmi ťažké predmety v rastovom boxe alebo jeho okolí. Najčastejšie sa používa...
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
Podporná sieť na ScrOG techniku pre rovnomerné rozloženie rastlín.
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte mimoriadne pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte extra pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Dvojitá káblová priechodka Secret Jardin Cable Flange Ø70 mm.
Štvorcestná plastová spojka do konštrukcie Homebox pre tyče 16 mm, balenie 4 ks.
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte mimoriadne pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Náhradná tyč Secret Jardin s priemerom 19 mm a dĺžkou 97,5 cm je určená pre stany zo série Dark Street a...
Plastový rohový konektor (tvar XI s piatimi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 25 mm (série Dark...
Podobné produkty
FirmaMammothje holandská spoločnosť, ktorá patrí medzi priekopníkov v oblasti mobilných klimatických...
Pestovateľské stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z...
Pestovací stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou...
Kvalitný pestovateľský stanHomebox HomeLabje ideálny pre hobby pestovateľov. Všetky steny stanu majú...
Growbox Garden High Pro EcoPro s rozmermi 60×60×140 cm pre kompaktné indoor pestovanie.
Malý stan Budbox Lite je ideálny predovšetkým na výsadbu a klonovanie. Stabilný a spoľahlivý stan má...
Mammoth LITE+ sú cenovo dostupné a kvalitné stany s vnútornou odrazovou vrstvou Mylar 170 D Silver. 100%...
Stan Budbox Lite je ideálny predovšetkým pre začiatočníkov. Stabilný a spoľahlivý stan má vnútornú...
FirmaMammothMammoth je holandská spoločnosť, ktorá patrí medzi priekopníkov v oblasti mobilných...
Kompaktný growbox s veľmi pevnou konštrukciou do menších priestorov.
Growbox Homebox Ambient R120 S s rozmermi 120×60×180 cm.
Malý pestovateľský stan Urbanbox s rozmermi 40×40×120 cm je ideálny na indoor pestovanie pod osvetlením s...
Stany PURE TENTponúkajú vynikajúci pomer ceny a kvality vďaka použitiu prémiového materiáluMYLAR D400s...
Pestebný box Garden High Pro ProBox Basic je určený pre indoor pestovanie bylín a plodín. Stabilná...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny predovšetkým pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a...
