Secret Jardin Dark Street (60x60x158 cm) rev. 4.0
Secret Jardin Dark Streetprofesionálny pestovateľský stan vyrobený z vysoko reflexného materiáluMylar 210D, ktorý má aj antidetekčné vlastnosti. Vonkajšie plochy stanu sú z pevnej tkaniny PE600 Oxford a hliníková konštrukcia je ľahko skladateľná a dostatočne pevná (16 mm).




Ide o veľmi kvalitne spracovaný pestovací stan s oceľovou konštrukciou s priemerom rúrky 16 mm. Vnútorné plochy sú z kvalitného materiálu Mylar 210D, ktorý má odrazivosť až 95 %.
| Rozmery stanu | 60 x 60 x 158 cm |
| Pestovateľská plocha | 0,36 m² |
| Objem stanu | 0,57 m³3 |
| Materiál povrchu | Mylar (210D) |
| Okno | 1x 30 x 20 cm |
| Dvere (vchod) | 1x predné |
| Pripojenie | 1x? 150 mm vývod 1x ? 150 mm prívod 1x ? 100 mm kábel |
| Konštrukcia | Materiál - oceľ Tyče 19 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Malé pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| EAN: | 5425030264768 |
| Pre rastovú fázu: | Klíčenie a sadenice |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Strieborná |
Secret Jardin je francúzska značka, ktorá sa snaží ponúknuť pestovateľom produkty, ktoré splnia všetky ich požiadavky. Za týmto účelom vytvorila bohaté predvybavené pestovateľské stany, aby zákazníkom poskytla maximálny komfort, ale predovšetkým perfektné výsledky pri pestovaní. Pestovateľské stany Secret Jardin poskytujú vašim rastlinám moderné prostredie, ktoré je premyslené do posledného detailu. Sú vytvorené tak, aby sa vaše bylinky mohli tešiť z optimálnych klimatických a svetelných podmienok. Okrem pestovateľských stanov zahŕňa ich sortiment aj ďalšie vybavenie pre jednoduchšie a efektívnejšie pestovanie.
Výhody značky Secret Jardin:
- Kompaktnosť
- Dlhá životnosť
- Kompatibilné so všetkými spôsobmi indoor pestovania (kvetináče, kokos, hlina)
- Kompatibilné s väčšinou zavlažovacích systémov
Stanov od značky Secret Jardin je skutočne mnoho. Každý z nich ponúka niečo iné a sú konfigurované tak, aby jeho budúcemu majiteľovi ponúkli všetko, čo potrebuje. Rozdelené sú do niekoľkých modelových radov (Hydro Shoot, Dark Street, Dark Room a Dark Propagator).
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte mimoriadne pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Kompaktná sieť vhodná do menších growboxov.
Plastová spojka Secret Jardin pre potrubie s priemerom 19 mm.
Dvojitá káblová priechodka Secret Jardin Cable Flange Ø70 mm.
Plastová rohová spojka (tvar K so štyrmi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 16 mm (série Dark...
Dry Rack 71×71 cm, sušiaca sieť s jedným poschodím o rozmere 71×71 cm. Po dokúpení ďalších kusov je možné...
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte mimoriadne pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Kovovú tyč možno použiť ako náhradu pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie. Tyč...
Plastový rohový konektor (tvar XI s piatimi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 25 mm (série Dark...
Podobné produkty
FirmaMammothMammoth je holandská spoločnosť, ktorá patrí medzi priekopníkov v oblasti mobilných...
Mammoth LITEGrowbox sú cenovo najdostupnejšie pestovateľské stany od tejto je holandská firma, ktorá...
Growbox Mammoth PRO+ 90 s rozmermi 90×90×180 cm.
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a spoľahlivý...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už stenadšenec...
Mammoth LITE+ sú cenovo dostupné a kvalitné stany s vnútornou odrazovou vrstvou Mylar 170 D Silver. 100%...
Malý stan Budbox Lite je ideálny predovšetkým na výsadbu a klonovanie. Stabilný a spoľahlivý stan má...
GorillaBox Stan 80x80x160 cm pre pestovanie.
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste nadšenec do domáceho...
Malý pestovateľský stan Urbanbox s rozmermi 50x50x120 cm je ideálny na indoor pestovanie pod osvetlením s...
Diamantový box Silver SL70 s rozmermi 70×70×200 cm. Vo vnútri je strieborná reflexná fólia Mylar. Po...
Kvalitný pestovateľský stanHomebox HomeLabje ideálny pre hobby pestovateľov. Všetky steny stanu majú...
Pestovateľský stanSecret Jardin Hydro Shootje profesionálny pestovateľský stan vyrobený z najkvalitnejšieho...
Malý pestovateľský stan s 600D Mylar tkaninou, kovovými tyčami s priemerom 16 mm a práškovým náterom,...
Nová verzia pestovateľského stanuPure Tent 2.0je vzduchotesný pestovateľský box, ktorý umožňuje presnú...
