Secret Jardin Dark Street (90x90x178 cm) rev. 4.0
Secret Jardin Dark Streetprofesionálna pestovateľská stanica vyrobená z najkvalitnejšieho odrazového materiáluMylar 210D, ktorá má navyše antidetekčné vlastnosti. Vonkajšie strany stanice sú z pevnej tkaniny PE600 Oxford a hliníková konštrukcia je ľahko zostaviteľná a dostatočne robustná (16 mm).




Ide o precízne navrhnutý growbox s oceľovou konštrukciou a priemerom tyčí 16 mm. Vnútorné steny sú z kvalitného materiálu Mylar 210D, ktorý ponúka odrazivosť až 95 %.
| Rozmery boxu | 90 x 90 x 178 cm |
| Pestovateľská plocha | 0,81 m² |
| Objem boxu | 1,44 m3 |
| Povrchový materiál | Mylar (210D) |
| Podporná sieť WebIT | 90 x 90 cm |
| Dvere | 1× predné |
| Prívod/odvod | 1× prívod Ø 125 mm 1× odvod Ø 125 mm 1× káble Ø 75 mm |
| Konštrukcia | oceľový materiál Ø tyče 16 mm |
| Príslušenstvo | 1× pár StrapIT – popruhy na uchytenie uhlíkového filtra 1× pár HookIT – háčiky na zavesenie svetla 15× CableIT – držiaky na káble a siete 1× PocketIT – špeciálne vrecko na drobnosti 2× držiak na svetlo a filter (nosnosť 10 kg) Space Booster – vystuženie boxu Zásobník na vodu |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Malé pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 10.5 kg |
| EAN: | 5425030264775 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 200 W |
| Šírka: | 90 |
| Hĺbka: | 90 |
| Výška: | 178 |
| Pre rastovú fázu: | Klíčenie a sadenice |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Strieborná |
| Plocha [m2]: | 0.8 |
| Počet dospelých rastlín: | 3.2 |
Secret Jardin je francúzska značka, ktorá sa snaží ponúknuť pestovateľom produkty, ktoré splnia všetky ich požiadavky. Za týmto účelom vytvorila bohaté predvybavené pestovateľské stany, aby zákazníkom poskytla maximálny komfort, ale predovšetkým perfektné výsledky pri pestovaní. Pestovateľské stany Secret Jardin poskytujú vašim rastlinám moderné prostredie, ktoré je premyslené do posledného detailu. Sú vytvorené tak, aby sa vaše bylinky mohli tešiť z optimálnych klimatických a svetelných podmienok. Okrem pestovateľských stanov zahŕňa ich sortiment aj ďalšie vybavenie pre jednoduchšie a efektívnejšie pestovanie.
Výhody značky Secret Jardin:
- Kompaktnosť
- Dlhá životnosť
- Kompatibilné so všetkými spôsobmi indoor pestovania (kvetináče, kokos, hlina)
- Kompatibilné s väčšinou zavlažovacích systémov
Stanov od značky Secret Jardin je skutočne mnoho. Každý z nich ponúka niečo iné a sú konfigurované tak, aby jeho budúcemu majiteľovi ponúkli všetko, čo potrebuje. Rozdelené sú do niekoľkých modelových radov (Hydro Shoot, Dark Street, Dark Room a Dark Propagator).
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte mimoriadne pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Kovovú tyč možno použiť ako náhradnú pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie....
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte mimoriadne pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Samolepiaci suchý zips s vysokou nosnosťou pre techniku.
Plastový rohový konektor (tvar XI s piatimi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 25 mm (série Dark...
Extra veľká podporná sieť pre profesionálne indoor pestovanie.
Náhradné tyče konštrukcie pre growbox Homebox XL.
Kovovú tyč možno použiť ako náhradnú pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie....
Podobné produkty
Pestovateľský stanSecret Jardin Hydro Shootje profesionálny pestovateľský stan vyrobený z najkvalitnejšieho...
Growbox Garden High Pro EcoPro s rozmermi 60×60×140 cm pre kompaktné indoor pestovanie.
Secret Jardin Dark Streetprofesionálny pestovateľský stan vyrobený z vysoko reflexného materiáluMylar 210D,...
Malý pestovateľský stan s tkaninou Mylar 600D, kovovými tyčami s priemerom 16 mm s práškovým nástrekom a...
Diamantový box Silver SL70 s rozmermi 70×70×200 cm. Vo vnútri je strieborná reflexná fólia Mylar. Po...
Široký Urbanbox s rozmermi 120×60×180 cm je ideálny na indoor pestovanie pod osvetlením s príkonom...
Malý pestovateľský stan Urbanbox s rozmermi 60×60×160 cm je ideálny na indoor pestovanie pod osvetlením s...
Growbox Garden High Pro EcoPro s rozmermi 80×80×160 cm pre stredne veľké rastliny.
Stany PURE TENTponúkajú vynikajúci pomer ceny a kvality vďaka použitiu prémiového materiáluMYLAR D400s...
Mammoth LITE+ sú cenovo dostupné a kvalitné stany s vnútornou odrazovou vrstvou Mylar 170 D Silver. 100%...
Malý stan Budbox Lite je ideálny predovšetkým na výsadbu a klonovanie. Stabilný a spoľahlivý stan má...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste hobbynadšenec domáceho pestovania,...
Spoľahlivý growbox pre bezpečné indoor pestovanie. Trafika Growtent so striebornou reflexnou fóliou.
Pestovateľský stan Cultibox Light Plus je kompaktný a praktický, jeho rozmery 60x60x140 cm sú ideálne do...
Menší prístrešok Diamond Box Silver SL60 s vnútornou striebornou mylarovou fóliou. Pevné zipsy, odolná...
Kvalitné pestovné stan Homebox HomeLab je vhodný pre hobby pestovateľov. Všetky steny stanu sú...
