Secret Jardin Hydro Shoot 60 x 60 x 160
Pestovateľský stanSecret Jardin Hydro Shootje profesionálny pestovateľský stan vyrobený z najkvalitnejšieho odrazového materiálu210D Mylar textílie, ktorá má navyše antidetekčné vlastnosti. Hliníková konštrukcia je ľahko zostaviteľná a dostatočne pevná vďaka 16 mm oceľovým rúram. Postavenie stanu je rýchle, potrvá vám približne 15 minút.




Vysokokvalitný pestovateľský stan z jedinečného materiálu210D Mylar.Zipsy stanu sú hrubé 8 mm a veľmi odolné. Pestovateľský box má odnímateľnú nádrž na vodu.
| Rozmery stanu | 60 x 60 x 160 cm |
| Pestovateľská plocha | 0,36 m2 |
| Objem stanu | 0,58 m33 |
| Podložka | WT60 |
| Materiál povrchu | 210D Mylar tkanina |
| Okná | 1x 30 x 20 cm |
| Pripojenie | 2x ventilácia Ø 150 mm 1x káble Ø 75 mm |
| Konštrukcia | materiál - oceľ O tyče 16 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Malé pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 5425030265888 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 100 W |
| Šírka: | 60 |
| Hĺbka: | 60 |
| Výška: | 160 |
| Pre rastovú fázu: | Klíčenie a sadenice |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Strieborná |
| Plocha [m2]: | 0.4 |
| Počet dospelých rastlín: | 1.6 |
Secret Jardin je francúzska značka, ktorá sa snaží ponúknuť pestovateľom produkty, ktoré splnia všetky ich požiadavky. Za týmto účelom vytvorila bohaté predvybavené pestovateľské stany, aby zákazníkom poskytla maximálny komfort, ale predovšetkým perfektné výsledky pri pestovaní. Pestovateľské stany Secret Jardin poskytujú vašim rastlinám moderné prostredie, ktoré je premyslené do posledného detailu. Sú vytvorené tak, aby sa vaše bylinky mohli tešiť z optimálnych klimatických a svetelných podmienok. Okrem pestovateľských stanov zahŕňa ich sortiment aj ďalšie vybavenie pre jednoduchšie a efektívnejšie pestovanie.
Výhody značky Secret Jardin:
- Kompaktnosť
- Dlhá životnosť
- Kompatibilné so všetkými spôsobmi indoor pestovania (kvetináče, kokos, hlina)
- Kompatibilné s väčšinou zavlažovacích systémov
Stanov od značky Secret Jardin je skutočne mnoho. Každý z nich ponúka niečo iné a sú konfigurované tak, aby jeho budúcemu majiteľovi ponúkli všetko, čo potrebuje. Rozdelené sú do niekoľkých modelových radov (Hydro Shoot, Dark Street, Dark Room a Dark Propagator).
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
Svetelná clona Secret Jardin Light Baffle DF16 pre pestovateľské stany.
Plastová rohová spojka (tvar XI s piatimi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 19 mm (série Dark...
Plastová rohová spojka (tvar K so štyrmi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 16 mm (série Dark...
Dry Rack 71×71 cm, sušiaca sieť s jedným poschodím o rozmere 71×71 cm. Po dokúpení ďalších kusov je možné...
Pevná sieť pre tvarovanie rastlín a lepšie využitie pestovateľskej plochy.
Gumová pätka pre tyče Secret Jardin s priemerom 19 mm (séria Dark Street a veľká Hydroshoot). Vhodná ako...
Samolepiaci suchý zips s vysokou nosnosťou pre techniku.
Plastová rohová spojka (tvar K so štyrmi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 19 mm (séria Dark...
Podobné produkty
FirmaMammothMammoth je holandská spoločnosť, ktorá patrí medzi priekopníkov v oblasti mobilných...
Mammoth LITEGrowbox sú cenovo najdostupnejšie pestovateľské stany od tejto je holandská firma, ktorá...
Growbox Mammoth PRO+ 90 s rozmermi 90×90×180 cm.
Pestovateľský stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z...
FirmaMammothje holandská spoločnosť, ktorá patrí medzi priekopníkov v oblasti mobilných klimatických...
Pestovateľský stan Cultibox Light Plus je kompaktný a praktický, jeho rozmery 60x60x140 cm sú ideálne do...
Pestovateľský stan Diamond Box Silver SL90 s rozmermi 90×90×200 cm. Vo vnútri je strieborná reflexná fólia...
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou odrazivosťou....
Secret Jardin Dark Streetprofesionálny pestovateľský stan vyrobený z vysoko reflexného materiáluMylar 210D,...
Pestebný box Garden High Pro ProBox Basic je určený pre indoor pestovanie bylín a plodín. Stabilná...
Secret Jardin Dark Streetprofesionálna pestovateľská stanica vyrobená z najkvalitnejšieho odrazového...
Mammoth LITEGrowboxy sú cenovo najdostupnejšie pestovateľské stany od tejto holandskej firmy, ktorá...
Pestovateľský stanHomeBox Vista Mediumje vylepšenou verziou úspešného CLONEBOX View. Priestorovo ideálny...
Kvalitný pestovateľský stanHomebox HomeLabje ideálny pre hobby pestovateľov. Všetky steny stanu majú...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste neziskovýnadšenec do domáceho...
