Secret Jardin tled 42W Kvetove spektrum




Vyvinuté pre nízke priestory so slabým odsávaním vzduchu
Môže sa používať ako pomocné svetlo k HPS žiarovke
najvhodnejšie prispôsobené svetelné spektrum
Rovnomernejšie pokrytie svetlom a vyššia intenzita
5-krát dlhšia životnosť bez straty výťažnosti v porovnaní s bežnými žiarivkami
Technické údaje
- Revízia: 1.00
- Rozmery (D × Š × V): 95 × 4 × 3 cm
- Hmotnosť: 0,59 kg
- Napätie: 110-220 V 50/60 Hz
- Výkon: 42 W
- Dĺžka kábla: 2,4 m
- Životnosť: 30 000 hodín
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lineárne LED grow svietidlá jednoradové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.65 kg |
| EAN: | 5425030262795 |
| Výkon [W]: | 42 |
| Dĺžka: | 950 |
| Šírka: | 40 |
| Výška: | 30 |
| Náhrada za výbojku: | 100 |
| Účel použitia: | Prídavné osvetlenie |
| Fáza rastliny: | Kvet |
| ? Oblasť [m2]: | velmi malé (do 0,4 m2) |
| Farba svetla: | Plnospektrálne PLUS |
| Prepínač rastu / kvetu: | Nie |
| Stmievanie: | Nie |
| Chladenie: | Pasívne |
| Materiál: | Kov |
| Uhol svetla: | 120° |
| Vstupné napätie: | 230V |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Pracovná teplota: | -20 – 60 °C |
| Vnútorný časovač: | Nie |
| Dĺžka kábla: | 240 |
Secret Jardin je francúzska značka, ktorá sa snaží ponúknuť pestovateľom produkty, ktoré splnia všetky ich požiadavky. Za týmto účelom vytvorila bohaté predvybavené pestovateľské stany, aby zákazníkom poskytla maximálny komfort, ale predovšetkým perfektné výsledky pri pestovaní. Pestovateľské stany Secret Jardin poskytujú vašim rastlinám moderné prostredie, ktoré je premyslené do posledného detailu. Sú vytvorené tak, aby sa vaše bylinky mohli tešiť z optimálnych klimatických a svetelných podmienok. Okrem pestovateľských stanov zahŕňa ich sortiment aj ďalšie vybavenie pre jednoduchšie a efektívnejšie pestovanie.
Výhody značky Secret Jardin:
- Kompaktnosť
- Dlhá životnosť
- Kompatibilné so všetkými spôsobmi indoor pestovania (kvetináče, kokos, hlina)
- Kompatibilné s väčšinou zavlažovacích systémov
Stanov od značky Secret Jardin je skutočne mnoho. Každý z nich ponúka niečo iné a sú konfigurované tak, aby jeho budúcemu majiteľovi ponúkli všetko, čo potrebuje. Rozdelené sú do niekoľkých modelových radov (Hydro Shoot, Dark Street, Dark Room a Dark Propagator).
Súvisiaci tovar
Zdroj s príslušenstvom pre Secret Jardin Cosmorrow 1×20 W.
Zdroj s príslušenstvom pre Secret Jardin Cosmorrow 2×20 W.
Secret Jardin Cosmorrow® Led 20W – Ultrafialové spektrum – Navrhnuté pre nízke priestory s obmedzeným...
Secret Jardin Cosmurow® Power 2/3x 20W – zdroj s príslušenstvom pre 2–3 Cosmurow 20W LED svietidlá. Balík...
Napájací kábel pre lineárne pestovateľské zářivku 120cm 28W zabezpečuje bezpečné a spoľahlivé napájanie...
Napájací kábel pre lineárne žiarivky SANSI. Dĺžka kábla je 200 cm. Na konci kábla sa nachádza vodotesný...
Zásuvkový zdroj 30 W GST30 vrátane koncovky a adaptérového kábla (DC na WDC19). Vhodný pre 1x svietidlo...
Zdroj s príslušenstvom pre Secret Jardin Cosmorrow 1×40 W.
Napájací zdroj pre LED osvetlenie SANlight FLEX II. Jednosmerná zástrčka WDC21, striedavá zástrčka Wieland...
Zdroj s príslušenstvom pre Secret Jardin Cosmorrow 2×40 W.
Napájací zdroj pre LED svietidlá SANlight FLEX II. DC zástrčka WDC21, AC zástrčka Wieland (RST-classic 3p)....
Podobné produkty
INFRARED LED na kvitnutie a tvorbu plodov. Dlhšia (90 cm) a výkonnejšia (40W) verzia populárnych LED...
Secret Jardin Cosmurow® Grow LED 20 W OOP 2.4 – vylepšené spektrum pre kvitnutie. Navrhnuté pre nízke...
Táto novinka je určená predovšetkým veľkopestovateľom, ktorí sa venujúvertikálnym farmám alebo poschodovým...
SANSI lineárna LED žiarivka 25 W s dĺžkou 120 cm je ideálna na prepojenie viacerých svetiel za sebou alebo...
Secret Jardin TNOLED 2x40W Blooming LED súprava s dvoma LED svietidlami COSMORROCK, FASTERS a CAABINERS pre...
Secret Jardin Cosmorrow® Led 20W – Ultrafialové spektrum – Navrhnuté pre nízke priestory s obmedzeným...
SANSI lineárna LED žiarivka 20 WS celkovou dĺžkou 90 cm je ideálna na prepojenie viacerých svetiel v rade...
SANSI lineárna LED žiarivka 15 W sdĺžkou 60 cm je ideálna na prepojenie viacerých svetiel v rade alebo...
Sanlight Flex II. NOVÝ TYP vysoko efektívneho LED osvetlenia ideálneho pre malé indoor pestovateľské...
Táto novinka je určená predovšetkým veľkopestovateľom, ktorí zodpovedajú za vertikálne farmy alebo...
