BudBox pro Shorty 100x100x180 biely - rastové stan
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste hobbynadšenec domáceho pestovania, aleboprofesionálny biológ, ktorý presne vie, do čoho ide. Tento pestovateľský box vám poskytne celkovú plochu100 x 100 cm a výšku 180 cm. Disponuje štvorvrstvovým nepriesvitným materiálom vrátane novo patentovanýchnepriesvitných zipsov.




Prémiový výrobca špičkových growboxov.BudBoxpriniesol na trh tento top model v rôznych veľkostiach. Ako je zvykom, výrobcovia growboxov ponúkajú menšie rozmery pre domácich a hobby pestovateľov, ale aj veľké stany, ktoré vytvoria samostatný priestor pre profesionálov, kde sa investícia musí vrátiť. Stan má 100% nepriehľadnú vrstvu a je vyrobený z netoxických materiálov, navyše zosilnené zipsy sú stále ľahko ovládateľné a odolné. Každý stan je vybavený pozorovacím okienkom zo zelenej fólie, takže môžete rastliny kontrolovať aj v noci bez narušenia svetelného cyklu. Kovová konštrukcia je navrhnutá a predimenzovaná tak, aby bez problémov uniesla aj komplexné systémyLED osvetlenie a všetkuvzduchotechniku. Ďalšie inovácie použité v tomto modeli zhrnieme v nasledujúcich bodoch.
Nový model PRO ponúka tieto vylepšenia:
- 100% nepriehľadnosť
- Netoxické materiály (úroda zostáva úplne čistá)
- Nové patentované nepriehľadné zipsy
- Pozorovacie okienko zo zelenej fólie
- Kovové spojky
- Spodný rám špeciálne upravený na odtok závlahy
- Bez spodných priečnych trubiek
- Rovná podlaha
- Širšie priechody na vzduchotechniku (možnosť použiť sono potrubie)
Technické parametre growboxu
| Rozmery stanu | 100 x 100 x 180 cm |
| Pestovateľská plocha | 1 m2 |
| Objem stanu | 1,8 m3 |
| Materiál povrchu | Silver Mylar |
| Dvere (vchod) | 2x predné |
| Okno (ventilácia) | 1x indikačné 2x vetracie |
| Napojenie | 1x O 175 – vzduchovody 2x O 100 – káble 2x O 150 – prívod 1x O 175 – odťah |
| Konštrukcia | materiál – oceľ hrúbka materiálu – 0,5 mm O tyče 16 mm |
| Príslušenstvo | 8x kovové spojky 2x závesné popruhy |
Ako sa stavia sen, alebo montáž growboxu BudBox
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hnojivá Atami |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11.41 kg |
| EAN: | 5060722150075 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Biela |
Rastové stany pre indoor pestovanie - BudBox
BudBox Grow Tents je britská spoločnosť založená v roku 2004, špecializujúca sa na výrobu prémiových rastových stanov. BudBox si získal povesť vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov, robustnej konštrukcii a dôkladnému spracovaniu detailov. Ich rastové stany sú vybavené vysoko reflexnými vnútornými povrchmi (Mylar alebo PRO biela fólia), ktoré maximalizujú odrazivosť svetla a podporujú rovnomerný rast rastlín. BudBox ponúka širokú škálu veľkostí a modelov, aby vyhovel potrebám rôznych pestovateľov. Spoločnosť kladie dôraz na jednoduchú montáž, trvanlivosť a funkčnosť svojich produktov, čo ich robí obľúbenou voľbou medzi profesionálmi aj hobby pestovateľmi.
Od svojho založenia v roku 2004 je BudBox™ najdôveryhodnejším menom na trhu rastových stanov pre indoor pestovanie rastlín. Ako jedni z prvých sa začali venovať oblasti domáceho pestovania a zostávajú na čele s rednúcej konkurenciou na rovnakej úrovni. Už druhé desaťročie pokračujú vo výrobe a dodávkach vysoko kvalitných, testovaných a dôveryhodných rastových stanov ako pre profesionálnych pestovateľov, tak aj pre hobby nadšencov.
