BudBox pro Titan I 200x200x200 biely - rastové stan
BudBox PRO Titan je pestovný stan, ktorý nesklame ani začiatočníkov,nadšencov domáceho pestovania, či už steprofesionálny biológ, ktorý presne vie, čo robí. Tento pestovateľský box ponúka celkovú plochu200 x 200 cm a výšku 200 cm. Je vyrobený zo štvorvrstvového nepriesvitného materiálu vrátane novo patentovanýchnepriesvitných zipsov.




Špičkový výrobca profesionálnych growboxovBudBoxpriniesol na trh tento prémiový model v rôznych veľkostiach. Ako je zvykom, výrobcovia growboxov ponúkajú menšie varianty pre domácich a hobby pestovateľov, ale aj veľké stany, ktoré vytvoria samostatný priestor pre profesionálov, kde sa investícia musí vrátiť. Stan má 100% nepriehľadnú vrstvu, je vyrobený z netoxických materiálov a má zosilnené, ľahko ovládateľné a odolné zipsy. Každý stan je vybavený pozorovacím okienkom zo zelenej fólie, takže rastliny môžete sledovať aj v noci bez narušenia fotoperiódy. Kovová konštrukcia je navrhnutá a predimenzovaná tak, aby bez problémov uniesla aj komplexné systémyLED osvetlenia a všetkuvzduchotechniku. Ďalšie inovácie použité v tomto modeli zhrnieme v nasledujúcich bodoch.
Nový model PRO ponúka tieto vylepšenia:
- 100% nepriehľadnosť
- Netoxické materiály (vaša úroda zostane čistá)
- Nové patentované nepriehľadné zipsy
- Pozorovacie okienko zo zelenej fólie
- Kovové spojky
- Spodný rám špeciálne upravený na odtok závlahy
- Bez spodných priečnych trubiek
- Rovná podlaha
- Širšie priechody na vzduchotechniku (možnosť použiť sono potrubie)
Technické parametre growboxu
| Rozmery stanu | 200 x 200 x 200 cm |
| Pestovateľská plocha | 4 m2 |
| Objem stanu | 8 m3 |
| Materiál vnútorného povrchu | Silver Mylar |
| Dvere (vstup) |
2x predné |
| Okno (ventilácia) | 1x indikačné 4x vetracie |
| Napojenie | 2x O 340 – vzduchovody 4x O 100 – káble 4x O 340 – odťah 4x O 275 – prítah |
| Konštrukcia | materiál – oceľ hrúbka materiálu – 0,5 mm O tyče 25 mm |
| Príslušenstvo |
12x kovové spojky |
Ako postaviť svoj vysnívaný growbox BudBox
Dodatočné parametre
| Kategória: | Veľké pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 45.9 kg |
| EAN: | 5060722150273 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 1200 W |
| Šírka: | 200 |
| Hĺbka: | 200 |
| Výška: | 200 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Biela |
| Plocha [m2]: | 4 |
| Počet dospelých rastlín: | 16 |
Rastové stany pre indoor pestovanie - BudBox
BudBox Grow Tents je britská spoločnosť založená v roku 2004, špecializujúca sa na výrobu prémiových rastových stanov. BudBox si získal povesť vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov, robustnej konštrukcii a dôkladnému spracovaniu detailov. Ich rastové stany sú vybavené vysoko reflexnými vnútornými povrchmi (Mylar alebo PRO biela fólia), ktoré maximalizujú odrazivosť svetla a podporujú rovnomerný rast rastlín. BudBox ponúka širokú škálu veľkostí a modelov, aby vyhovel potrebám rôznych pestovateľov. Spoločnosť kladie dôraz na jednoduchú montáž, trvanlivosť a funkčnosť svojich produktov, čo ich robí obľúbenou voľbou medzi profesionálmi aj hobby pestovateľmi.
Od svojho založenia v roku 2004 je BudBox™ najdôveryhodnejším menom na trhu rastových stanov pre indoor pestovanie rastlín. Ako jedni z prvých sa začali venovať oblasti domáceho pestovania a zostávajú na čele s rednúcej konkurenciou na rovnakej úrovni. Už druhé desaťročie pokračujú vo výrobe a dodávkach vysoko kvalitných, testovaných a dôveryhodných rastových stanov ako pre profesionálnych pestovateľov, tak aj pre hobby nadšencov.
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte extra pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Plastová rohová spojka (tvar T s tromi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 25 mm (série Dark Room...
Štvorcestná plastová spojka do konštrukcie Homebox pre tyče 16 mm, balenie 4 ks.
Podporná sieť na ScrOG techniku pre rovnomerné rozloženie rastlín.
Svetelná clona Secret Jardin Light Baffle DF16 pre pestovateľské stany.
Plastová spojka Secret Jardin pre potrubie s priemerom 19 mm.
Kovová mriežka pre policové systémy.
Kovovú tyč možno použiť ako náhradu pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie. Tyč...
Plastový rohový konektor (tvar XI s piatimi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 25 mm (série Dark...
So Secret Jardin Ducting Flange DF16 ľahko vytvoríte prestup na ventiláciu kdekoľvek vo vašom stane.
Podobné produkty
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a spoľahlivý...
Pestovateľský stan Budbox Silver PRO je ideálny pre všetkých indoor pestovateľov. Stabilná a spoľahlivá...
Pestovateľské stan HomeBox Ambient Q240 + s vysoko reflexnou vnútornou fóliou PAR +. Tradičné kvalita...
Stan Garden High ProBox Magnum Tent 240 s rozmermi 240x240x220 cm. Stredná rada od značky Garden High Pro.
BudBox PRO XXL je pestovné stan, ktorý Vás nesklame nech už ste neziskový nadšenec do pestovania doma ,...
Stan Garden High Pro Probox Master je ideálny na pestovanie rastlín a byliniek v interiéri. Vyznačuje sa...
Pestovateľský stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z...
Homebox Ambient R300+ (300x150x220 cm). Zvýšený model. Plocha 4,5 m². Objem 9,9 m³. Biela fólia. Overená...
Pestovateľský stan Budbox White PRO je navrhnutý predovšetkým pre skúsených indoor pestovateľov. Stabilný a...
BudBox PRO XL+ je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných pestovateľov, či už stenadšenec domáceho...
BudBox PRO XXL+ je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už ste neziskovýnadšenec...
Pestovací stan DiamondBox Silver SL150 s rozmermi 150×150×200 cm. Vnútorná strieborná reflexná fólia Mylar....
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou...
