BudBox pro XXL + 150x300x200 biely - rastové stan
BudBox PRO XXL+ je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už ste neziskovýnadšenec domáceho pestovania, aleboprofesionálny biológ, ktorý presne vie, čo robí. Tento pestovateľský box ponúka celkovú plochu150 x 300 cm a výšku 200 cm. Vyznačuje sa štvorvrstvovým nepriesvitným materiálom vrátane novo patentovanýchnepriesvitných zipsov.




Špičkový výrobca kvalitných pestovateľských stanovBudBoxvstúpil na trh s touto špičkou hneď v niekoľkých veľkostiach. Ako je bežné, výrobcovia growboxov ponúkajú menšie rozmery pre domáce a amatérske pestovateľov, ale aj veľké stany, ktoré vytvoria izolovanú miestnosť pre profesionálnych pestovateľov, pre ktorých sa investícia musí vyplatiť. Stan má 100% nepriesvitnú vrstvu a netoxický materiál, zosilnené zipsy, ktoré zostávajú ľahko ovládateľné a odolné. Každý stan je vybavený pozorovacím okienkom zo zelenej fólie pre bezproblémové sledovanie rastlín aj v noci. Kovová konštrukcia je navrhnutá a predimenzovaná tak, aby zvládla aj komplexné systémyLED osvetlenie a všetkuvzduchotechniku. Ďalšie inovácie použité v modeli zhrnieme v nasledujúcich bodoch.
Nový model PRO XXL prináša tieto vylepšenia:
- 100% nepriesvitnosť
- Netoxické materiály (úroda zostane prirodzene čistá)
- Nové patentované nepriesvitné zipsy
- Pozorovacie okienko zo zelenej fólie
- Kovové spojky
- Spodný rám špeciálne upravený na odtok závlahy
- Bez spodných priečnych trubiek
- Rovné dno
- Širšie priechody na vzduchotechniku (možné použiť sono potrubie)
Technické parametre pestovateľského stanu
| Rozmer stanu | 150 x 300 x 200 cm |
| Pestovateľská plocha | 4,5 m² |
| Objem stanu | 9 m³3 |
| Materiál povrchu | Silver Mylar |
| Dvere (vchod) | 2x predné 2x bočné |
| Okno (ventilácia) | 1x indikačné 2x vetracie |
| Napojenie | 2x Ø 340 - vzduchovody 4x Ø 100 - káble 2x Ø 275 - príťah 2x Ø 340 - odťah |
| Konštrukcia | materiál - oceľ hrúbka materiálu - 0,5 mm Ø tyče 25 mm |
| Konštrukcia | 12x kovové spojky 4x závesné popruhy 2x zásobník na vodu |
Ako sa stavia stan, alebo postavenie pestovateľského stanu BudBox
Dodatočné parametre
| Kategória: | Veľké pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 43.6 kg |
| EAN: | 5060722150198 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 1400 W |
| Šírka: | 150 |
| Hĺbka: | 300 |
| Výška: | 200 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Obdĺžnik |
| Odrazivá fólia: | Biela |
| Plocha [m2]: | 4.5 |
| Počet dospelých rastlín: | 18 |
Rastové stany pre indoor pestovanie - BudBox
BudBox Grow Tents je britská spoločnosť založená v roku 2004, špecializujúca sa na výrobu prémiových rastových stanov. BudBox si získal povesť vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov, robustnej konštrukcii a dôkladnému spracovaniu detailov. Ich rastové stany sú vybavené vysoko reflexnými vnútornými povrchmi (Mylar alebo PRO biela fólia), ktoré maximalizujú odrazivosť svetla a podporujú rovnomerný rast rastlín. BudBox ponúka širokú škálu veľkostí a modelov, aby vyhovel potrebám rôznych pestovateľov. Spoločnosť kladie dôraz na jednoduchú montáž, trvanlivosť a funkčnosť svojich produktov, čo ich robí obľúbenou voľbou medzi profesionálmi aj hobby pestovateľmi.
Od svojho založenia v roku 2004 je BudBox™ najdôveryhodnejším menom na trhu rastových stanov pre indoor pestovanie rastlín. Ako jedni z prvých sa začali venovať oblasti domáceho pestovania a zostávajú na čele s rednúcej konkurenciou na rovnakej úrovni. Už druhé desaťročie pokračujú vo výrobe a dodávkach vysoko kvalitných, testovaných a dôveryhodných rastových stanov ako pre profesionálnych pestovateľov, tak aj pre hobby nadšencov.
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
Plastová spojka Secret Jardin pre potrubie s priemerom 16 mm.
Plastová spojka Secret Jardin pre potrubie s priemerom 19 mm.
Kovovú tyč možno použiť ako náhradnú pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie....
Plastový rohový konektor (tvar XI s piatimi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 25 mm (série Dark...
Samolepiaci suchý zips s vysokou nosnosťou pre techniku.
Kompaktná sieť vhodná do menších growboxov.
Pevná sieť pre tvarovanie rastlín a lepšie využitie pestovateľskej plochy.
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte mimoriadne pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Podobné produkty
Pestovateľský stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z...
BudBox PRO Titan je pestovný stan, ktorý nesklame ani začiatočníkov,nadšencov domáceho pestovania, či už...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a spoľahlivý...
BudBox PRO XXL je pestovné stan, ktorý Vás nesklame nech už ste neziskový nadšenec do pestovania doma ,...
Veľký profesionálny growbox s extrémne pevnou konštrukciou.
Pestovací box Diamond Box Silver SL200, 200×200×200 cm. Vodotesná základňa, nepriepustné puzdro, pevná...
Mammoth Classic+ 240, 240x240x200 cm. Mammoth Classic+ je plnohodnotný pestovateľský box s vysokou...
Stan Budbox Lite je ideálny hlavne pre začínajúcich pestovateľov. Stabilný a spoľahlivý stan je vybavený...
Growbox Garden High Pro EcoPro s rozmermi 240 × 120 × 200 cm.
BudBox PRO XL+ je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste hobbynadšenec do domáceho pestovania,...
BudBox PRO XL+ je pestovný stan, ktorý nesklame ani domácich pestovateľov, ani profesionálnych biológov s...
Veľký pestovateľský stan Diamond Box Silver SL240 so striebornou mylarovou fóliou vo vnútri a nepriehľadným...
Pestovateľské stan HomeBox Ambient je z veľmi kvalitného materiálu a odporúčame ho predovšetkým pre...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začínajúcich indoor pestovateľov. Stabilný a spoľahlivý...
