GHE MaxiGro 1kg

Kód: 100632
Neohodnotené
Značka: GHE
42,29 € –17 %
34058 ghe maxigro 1kg
42,29 € –17 % 34,99 €
Do 7 dní
Môžeme doručiť do:
3.2.2022
Maxi Series, obsahujúci dve práškové zložky na minerálnej báze, ktoré vyživujú vaše rastliny od výsadby až po odkvitnutí, predstavuje tú najlepšiu voľbu z hľadiska pomeru obsahu živín, účinnosti a nákladov.

Detailné informácie

Podrobný popis

GHE MaxiGrow - Rastový stimulátor

Maxi Series, obsahujúci dve práškové zložky na minerálnej báze, ktoré vyživujú vaše rastliny od výsadby až po odkvitnutí, predstavuje tú najlepšiu voľbu z hľadiska pomeru obsahu živín, účinnosti a nákladov. Vyživujúce dávka obsahuje MaxiGro a MaxiBloom , kombináciu dvoch samostatných, vo vode rozpustných zložiek s primárnymi, sekundárnymi a mikroživinami. Obe zložky majú upravené pH, čo znamená, že pH si zachová svoju hodnotu, keď sa dosiahne požadované hodnoty. MaxiGro a MaxiBloom sú vysoko koncentrované a rýchlo rozpustné vo vode.

Ich suchá forma má tú výhodu, že sú prenosné a môžu byť ľahko skladované, čo ich robí obľúbenými medzi vonkajšími záhradníkov. MaxiGro podporuje rast sadeníc a odrezkov, čo dodáva vašim rastlinám bohatú výživu pre toto kritické vegetačné obdobie rastu na začiatku vývoja. MaxiBloom zvyšuje kvalitu výnosov a úrody tým, že podporuje hojné kvetenstvo a plody u širokej škály typov rastlín. MaxiGro a MaxiBloom môžu byť vďaka svojmu nízkonákladovému využitiu a prenosnosti používané pre všetky typy rastlín as rôznou kvalitou vody. Či už využívate kokosové vlákna, hydropóniu, bez zeminy alebo so zeminou, Maxi Series vám ponúka všetku flexibilitu, akú potrebujete.

Prečo používať Maxi Series?

Veľmi jednoduché používanie, hnojivo v prášku rozdelené na dve časti je ideálny pre každého, nezávisle na úrovni vašich skúseností. Aké sú výhody Maxi Series? Ľahké skladovanie, úsporné, toto hnojivo v prášku má najvyššiu možnú koncentráciu, pretože obsahuje 100 zo 100 výživových prvkov. Prečo používať Maxi Series? Pre dobrú úrodu stačí malé množstvo. Naša zmes Maxi Grow a Maxi Bloom je v koncentrovanej forme výsledkom našej tridsaťročné skúsenosti vo vytváraní kompletných hnojív. Kedy používať Maxi Series? Jeden prášok na vegetatívny obdobie, druhý pre obdobie kvetu. Ako používať Maxi Series? Toto hnojivo je extrémne koncentrované, je potrebné ho dobre premiešať, aby sa rýchlo rozpustilo, ak ho dávame do roztoku.

Výhody produktu   GHE MaxiGrow:

  • Podporuje kvalitu sadeníc a odrezkov
  • Bohatá výživa
  • Posilňuje obranyschopnosť rastliny

Dávkovanie a použitie produktu   GHE MaxiGrow:

Podrobné informácie o dávkovaní a použití produktov TA/GHE nájdete --ZDE -

 

Dodatočné parametre

Kategória: Maxi Series
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.05 kg
Hmotnost: 1.05 kg
Objem: 0.000001 m3
Počet v balení: 14 ks
Použití: Růst
Skladom položek:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: