HomeBox Ambient R240 + (240x120x220 cm)
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou odrazivosťou. Špeciálne vyvinutáfólia PAR+odrazuje viac svetla a menej tepla, čo priaznivo ovplyvňuje život a rast rastlín pod umelým osvetlením. Konštrukcia stanu je kovová, pevná, doplnená plastovými spojmi a spevnenými zipsami. Tento growbox má navyše sieťku proti hmyzu, ktorá ochráni vaše rastlinky pred škodcami.




Pestovateľský stanHomeBox Ambientje vyrobený z vysoko kvalitného materiálu PAR +, ktorý odráža viac svetla a menej tepla, čím priaznivo ovplyvňuje život a rast rastlín pod umelým osvetlením. Pri indoor pestovaní sHomeboxsa môžete spoľahnúť na pevný kovový rám, odolné plastové spoje, kvalitné zipsy a robustné vonkajšie plátno, ktoré presne sedí na konštrukciu. Výhodou je odnímateľná a nepriepustná podlaha.
Homebox Ambient R240 + je jasným favoritom medzi špecializovanými indoor pestovateľmi a je vhodný na všetky fázy rastového cyklu rastlín. Je určený na pestovanie menších rastlín pod osvetlením so strednou až vyššou wattážou. Po úplnom uzavretí je svetelne nepriepustný. Všetky produkty Homebox sú zdravotne nezávadné a zaručujú úspešné a bezpečné pestovanie.
| Rozmery stanu | 240 x 120 x 220 cm |
| Pestovateľská plocha | 2,88 m2 |
| Objem stanu | 6,33 m33 |
| Konštrukcia | materiál - oceľ O tyče 16 mm |
| Napojenie | 4x O 100 - príťah a odťah 2x O 200 - príťah a odťah 2x O 250 - príťah a odťah 2x O 300 - príťah a odťah |
| Dvere | 2x predné |
| Okná | 2x indikačné 4x vetracie okná |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Veľké pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 34.55 kg |
| EAN: | 4260220922056 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 800 W |
| Šírka: | 240 |
| Hĺbka: | 120 |
| Výška: | 220 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Obdĺžnik |
| Odrazivá fólia: | Biela |
| Plocha [m2]: | 2.9 |
| Počet dospelých rastlín: | 11.6 |
Homebox® ponúka moderné rastové stany, ktoré boli neustále vylepšované od roku 2001. Vynikajú inováciami a kvalitnou konštrukciou pre vyššie výnosy a lepšiu úrodu.
Výhody:
- PAR+: Optimalizovaná reflexná vrstva pre lepší rast rastlín a nižšiu teplotu.
- OMNIFLOW AIRVENT: Umožňuje aktívny prietok čerstvého vzduchu.
- Vysoká nosnosť: Stabilné oceľové tyče s práškovým nástrekom.
- Double bottom: Pevná vodotesná podlaha a ďalšia ochrana.
- Pevné zipsy: Zabezpečujú tesný skleník bez krycích chlopní.
Homebox® rastové stany sú stabilné, ľahké, odolné proti roztrhnutiu a ponúkajú široké možnosti pre zavesenie osvetlenia a vetracieho systému.
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
Podporná sieť na ScrOG techniku pre rovnomerné rozloženie rastlín.
Kovovú tyč možno použiť ako náhradu pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie. Tyč...
Kovovú tyč možno použiť ako náhradnú pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie....
Plastová rohová Y-spojka pre tyče Secret Jardin s priemerom 25 mm (série Dark Room a Intense). Vhodná ako...
Plastová rohová spojka (tvar XI s piatimi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 19 mm (série Dark...
Štvorcestná plastová spojka do konštrukcie Homebox pre tyče 16 mm, balenie 4 ks.
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte extra pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Náhradné tyče konštrukcie pre growbox Homebox XL.
Plastový rohový konektor (tvar XI s piatimi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 25 mm (série Dark...
Extra veľká podporná sieť pre profesionálne indoor pestovanie.
Podobné produkty
Pestovateľský stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z...
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou...
FirmaMammothje holandská spoločnosť, ktorá patrí medzi priekopníkov v oblasti mobilných klimatických...
Mammoth LITEGrowbox predstavuje najdostupnejšie pestovateľské stany od tejto je holandská spoločnosť,...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začínajúcich indoor pestovateľov. Stabilný a spoľahlivý...
Secret Jardin Dark Room (237x237x200 cm) rev. 4.0 - Profesionálny pestovateľský stan vyrobený z najlepšie...
Secret Jardin Dark Room (297x150x217 cm) rev. 4.0 - Profesionálny pestovateľský stan vyrobený z najlepšie...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a spoľahlivý...
Budbox PRE: 100 % nepriesvitný, 4-vrstvový netoxický materiál, zosilnené hladko jazdiace zipsy, kovové...
