Homebox HomeLab 40 (40x40x120 cm)
Kvalitné pestovné stan Homebox HomeLab je vhodný pre hobby pestovateľov. Všetky steny stanu sú postriebrené odrazovým povrchom, ktorý dobre izoluje teplo. Vonkajší materiál je z vodotesného čierneho plátna s veľmi pevnými zipsami. Stan je veľmi ľahký, skladný a neprepúšťa žiadne svetlo.




Pestovateľské stany Homebox HomeLab bol pôvodne vyrobený pre trh v USA, až potom začal predaj aj v Európe.
Konštrukcia stanu je veľmi pevná, odolná a spojená pevnými plastovými spojmi, ktoré sú z kvalitného polyméru pre maximálnu životnosť. Vnútorný materiál je z postriebreného materiálu s maximálnou odrazivosťou, ktorý tiež dobre izoluje teplo. Vonkajší materiál je z vodotesného čierneho plátna s veľmi pevnými zipsami. Stan je veľmi ľahký, skladný a neprepúšťa žiadne svetlo.
Pestovateľské box Homebox HomeLab je predovšetkým pre tých, čo ocenia jednoduchosť a kvalitný výrobok.
| Rozmer stanu | 40 x 40 x 120 cm |
| Pestovateľské plocha | 0.16 m2 |
| Objem stanu | 0.19 m 3 |
| Konštrukcia | materiál - oceľ O tyče 16 mm |
| Napojenie | 1x O 130 - príťah a odťah 2x O 100 - káble |
| Okná | 2x Indikačné |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Malé pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 5.2 kg |
| EAN: | 4260220921875 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | Do 100 W |
| Šírka: | 40 |
| Hĺbka: | 40 |
| Výška: | 120 |
| Pre rastovú fázu: | Klíčenie a sadenice |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Strieborná |
| Plocha [m2]: | 0.2 |
| Počet dospelých rastlín: | 1 |
Homebox® ponúka moderné rastové stany, ktoré boli neustále vylepšované od roku 2001. Vynikajú inováciami a kvalitnou konštrukciou pre vyššie výnosy a lepšiu úrodu.
Výhody:
- PAR+: Optimalizovaná reflexná vrstva pre lepší rast rastlín a nižšiu teplotu.
- OMNIFLOW AIRVENT: Umožňuje aktívny prietok čerstvého vzduchu.
- Vysoká nosnosť: Stabilné oceľové tyče s práškovým nástrekom.
- Double bottom: Pevná vodotesná podlaha a ďalšia ochrana.
- Pevné zipsy: Zabezpečujú tesný skleník bez krycích chlopní.
Homebox® rastové stany sú stabilné, ľahké, odolné proti roztrhnutiu a ponúkajú široké možnosti pre zavesenie osvetlenia a vetracieho systému.
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte mimoriadne pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte mimoriadne pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Náhradné tyče konštrukcie pre growbox Homebox XL.
Plastová rohová spojka (tvar T s tromi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 25 mm (série Dark Room...
Štvorcestná plastová spojka do konštrukcie Homebox pre tyče 16 mm, balenie 4 ks.
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte extra pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
Náhradná tyč Secret Jardin s priemerom 19 mm a dĺžkou 97,5 cm je určená pre stany zo série Dark Street a...
Kovová mriežka pre policové systémy.
Podobné produkty
Stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov. Stabilný a spoľahlivý stan má vnútornú striebornú...
Malý pestovateľský stan Urbanbox s rozmermi 40×40×120 cm je ideálny na indoor pestovanie pod osvetlením s...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny predovšetkým pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a...
Mammoth LITE+ sú cenovo dostupné a kvalitné stany s vnútornou odrazovou vrstvou Mylar 170 D Silver. 100%...
FirmaMammothje holandská spoločnosť, ktorá patrí medzi priekopníkov v oblasti mobilných klimatických...
Pestovateľský stanSecret Jardin Hydro Shootje profesionálny pestovateľský stan vyrobený z najkvalitnejšieho...
Malý pestovateľský stan s 600D Mylar tkaninou, kovovými tyčami s priemerom 16 mm a práškovým náterom,...
Kompaktný growbox s veľmi pevnou konštrukciou do menších priestorov.
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou odrazivosťou....
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste hobbynadšenec domáceho pestovania,...
Secret Jardin Dark Streetprofesionálna pestovateľská stanica vyrobená z najkvalitnejšieho odrazového...
Mammoth LITEGrowbox sú cenovo najdostupnejšie pestovateľské stany od tejto je holandská firma, ktorá...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a spoľahlivý...
Malý pestovateľský stan Urbanbox s rozmermi 60×60×160 cm je ideálny na indoor pestovanie pod osvetlením s...
